Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Bykmacher?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

andgold

andgold

Maniak

• Użytkownik
  • 1188 postów

Ktoś odgrzebał stary temat. Na dzień dzisiejszy lepiej uważać. Zdecydowanie najlepszy jest Bwin ale wypłaty od niego są monitorowane przez UC i GIF. Po udokumentowaniu takich wypłat, to tylko problemy. Trzeba udowodnic, że grało się z zagranicy,a to juz problem. Trzeba poszukac buka z intymnymi systemami płatności.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

twojtyp

twojtyp

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Zobacz sobie Stargames - Recenzja i Opinie Twojtyp.pl. Gram tam od dawna, nie ma problemów z automatami. System jest bezpieczny a wypłaty szybkie.

januszpanek

januszpanek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:finanse, motoryzacja, budownictwo, bankowość

Zdecydowanie polecam bet365. Nigdy nie miałem z nimi większych problemów, z właściwie chyba żadnych ;)

bedoes22

bedoes22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Bardzo dobrym bukmacherem jest również LvBet. Młody serwis na polskiej licencji, więc tutaj gramy legalnie :) Nie jestem jakiś pro typerem, który na bukmacherce zarabia, raczej hobbystycznie puszczam kuponik, żeby w trakcie oglądania meczu czuć większe emocje :D Czasem wpadnie, czasem nie, podsumowując chyba jestem na lekkim plusie. Ale to jest o tyle fajny serwis, że mają na prawdę dużo dyscyplin nie tylko sportowych, ale też z e-gamingu, np. CS: Go czy World of Warcraft. Dodatkowy plus, serwis młody więc dają dużo promocji korzystnych dla klientów :)

stefan201

stefan201

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
Legalnie działa Fortuna, forBET, LVBet, ETOTO, STS, Totolotek i Milenium - obecnie to chyba tyle, ale może wkrótce pojawią się kolejni. Tu http://www.bet-line....macherskie.html jest info o bonusach powitalnych u każdego z nich - zaznaczam tylko, że całych kwot nie dostaje się od razu, najpierw trzeba obrócić bonusem ileś tam razy.

kotka2018

kotka2018

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

EXPEKT najlepszy nie dawno sie do niego zapisałem i już jestem 80zł do przodu wystarczy mieć troche wiedzy o piłce nożnej i kasa sama leci do kieszeni

POLECaM icon_thumleft.gif

Zastanówcie się nie macie gdzie kasy puszczać.

janczubak

janczubak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja obstawiam w STS.

Janinka

Janinka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Można na tym zarobić? Czy obstawianie pewniaków nie powoduje tego, że zarobimy grosze? W sumie to chyba lepiej zainwestować większą kwote, chociaż wiadomo, że łączy się to również z większym ryzykiem.

Boho

Boho

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

Zainteresowałem się ostatnio bardzo poważnie tematem zakładów bukmacherskich. Czytając ten artykuł https://topbukmacher...-bukmacherskie/  zauważyłem, że nietrudny i legalny sposób można korzystać z zakładów bukmacherskich i można na tym więcej zarobić. Wiele osób decyduje się aktualnie właśnie w inwestycje tego typu rzeczy. 

dunkindonut

dunkindonut

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Ja testowałem wszystkie i najlepszy jest dla mnie Unibet.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Forsa

Forsa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 19 postów

Większość dobrych buków niestety zawinęło się z Polski. Ja aktualnie pogrywam w Totolotku.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych