Skocz do zawartości

Zdjęcie

Eurolose-wypłata

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

enka31

enka31

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 12 postów
Witam,
jak mogę wypłacić pieniądze z eurolose skoro w opcjach "Statistiken" nie ma funkcji GELD a tylko
LOSE AUSZAHLEN a na koncie jest grubo ponad 5 euro. Jakoś nie mogę znaleźć nic na ten temat w regulaminie.
Pozdrawiam wszystkich.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tetrus97

tetrus97

Praktyk

• Użytkownik
  • 127 postów
musisz mieć powyżej 7.5 Euro i wtedy pojawi ci się przycisk wypłaty

Ból w kręgosłupie? Pomoże http://sanitas.wroclaw.pl/ i wyjazd do domku letniskowego do Dolina Baryczy wczasy. Nieudany skok do wody i złamanie kręgosłupa. Masz przestarzały system ogrzewania? Kotłownie gazowe

Lala22

Lala22

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 5 postów
Minimum to 7,5 Euro. A ile sie teraz czeka na wyplate bo zarzadalam jej jakis ponad tydzien temu a kasa na wkacje sie przyda :(

enka31

enka31

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 12 postów
ale ja mam powyżej 13 euro i nie mam przycisku GELD

nedved05

nedved05

Znawca

• Użytkownik
  • 354 postów
eurolose nie placi;]
czekam od kwietnia na wyplate...

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
ja czekam z miesiąc na wypłatę są bardzo duże opóźnienia w wypłatach... Dlatego lepiej wziąść lose mniej $ wyjdzie ale pewniejsze;)

emomaniac

emomaniac

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 602 postów
eurolose ma na pewno problemy z wypłatami...
dlatego wprowadzili pkt. regulaminu, który mówi o tym, by klikać maile (wypłata zalezy od klikalności)

mi wiszą ponad 60 Euro i nie płaczę...czekam na niemiecką uczciwość...

żaden Niemiec nigdy mnie nie zrobił w wała...
...

emoney24

emoney24

Dyskutant

• Użytkownik
  • 209 postów
Wypłatę zleciłem około 1 września, dziś dostałem pieniądze. Wszystkie głosy że Eurolose nie płaci były chyba przedwczesne.

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
bo nie płaci ;) scamisko i tyle :D mi wiszą ho ho i co ? :> i nic kasy nie ma a już trochę wisza mi :icon_sad:

kuss115

kuss115

Dyskutant

• Oczekujący
  • 232 postów
Zgadzam sie z emoney24. Ja na swoja wyplate czekalem ok 3 tygodni. Fakt, czasem placa z opoznieniem, ale placa.

Eurolose to chyba jedyna firma niemiecka, która placi Polakom ;)

tetrus97

tetrus97

Praktyk

• Użytkownik
  • 127 postów
ja czekam już 3 miesiące i na moje zapytanie dostałem taką odpowiedź: Hallo,
das Geld wird nach Überprüfung ausbezahlt!
Wniskuję, że jednak mam szansę na wypłatę.

Ból w kręgosłupie? Pomoże http://sanitas.wroclaw.pl/ i wyjazd do domku letniskowego do Dolina Baryczy wczasy. Nieudany skok do wody i złamanie kręgosłupa. Masz przestarzały system ogrzewania? Kotłownie gazowe

hrom

hrom

Praktyk

• Użytkownik
  • 121 postów
Eurolose placi na paypal? Bo podczas rejestracji nie bylo nic o wyplatach na ten bank. Czy moze opcje na co hce sie wyplacic pojawiaja sie dopiero podczas rzadania wyplaty?

nedved05

nedved05

Znawca

• Użytkownik
  • 354 postów
to jak to wkoncu jest??

ja zlecilem ta wyplatke daaawno temu...no i po 3 miesiacach oda zarzadania kasy ktorej nie dostalem darowalem sobie klikanie w maile....

jakis miesiac temu zorientowalem sie ze cofneli mi wyplate i moje 19 euro bylo znowu na koncie po czym zlecilem je i do dzis kasy nie ma....

Tetrus,gdzie napisales do tego admina??
na jaki adres??bo ja pisalem raz i jakos nie odpisal;/

wiecie co robic??nie milo by bylo gdyby mi przepadlo te 18euro...

tetrus97

tetrus97

Praktyk

• Użytkownik
  • 127 postów
Kliknij przycisk Kontakt na stronie Eurolose i wypełnij formularz, który tak się znajduje.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kofei

kofei

Początkujący

• Oczekujący
  • 30 postów
hmm ja czekałem na wypłatę 3 miesiące,do piątku widniało 54 oczekujacych na wypłatę juz jest 4 ilość wypłaconych pieniedzy wzrosła o 400 euro pomimo to nie otrzymałem wypłaty ani nie została mi zwrócona kasa,nawet nie jestem w kolejce oczekujacych,na pytanie co stało się z moją wypłata nawet nie otrzymałem odpowiedzi od lewisa więc nie wiem czy są na tej stronie wybrańcy jacyś czy rzeczywiście otrzymali kasę ja sobie odpuszczam bo to już chyba koniec niemieckiej solidności(ciekawe skąd wzięłło się takie przekonanie?)

P.S.Mam .... :) oferty na parterze :)

Użytkownik anta edytował ten post 26 September 2007 - 13:13

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych