Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmy Ptc Dla Samotnego Klikacza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

JereManU

JereManU

Maniak

• Użytkownik
  • 1311 postów
Zdecydowanie no-minimum i bez-minimum polecam. :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

zombol

zombol

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
Witam
Sry ze odkopuje wma temat ale chcialem sie apytac o to samo co autor tematu. Wiem ze sa tu linki ale czy to dalej jest oplacalne ? Bo wiem ze takie firmy ciegle powstaja i chcialbym zebyscie mi polecili cos dla samotnego klikacza :)

weronika193

weronika193

Dyskutant

• Użytkownik
  • 242 postów

Witam
Sry ze odkopuje wma temat ale chcialem sie apytac o to samo co autor tematu. Wiem ze sa tu linki ale czy to dalej jest oplacalne ? Bo wiem ze takie firmy ciegle powstaja i chcialbym zebyscie mi polecili cos dla samotnego klikacza :icon_lol:

oczywiscie ze sie oplaca:) Ja jestem w no-minimum, fishing4mails, cash-hi.com, no-minimum, donkeymails i jestem zadowolona. Tyle ze no-minimum i donkeymails wyplata na Paypal to minimum 1$

Kiuronimbus

Kiuronimbus

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów

dodaj do tego jeszcze Fishing4mails.com i Donkeymails.com z obu wyciągniesz miesięcznie 40 centów(łącznie 0,80$) A klikasz tam tylko w maile po 0,25c

nie chce nic mówic ale w buxto w 3 dni sciągnałem 90 centów.

megorasz

megorasz

W stanie spoczynku

• Przyjaciel Forum
  • 1470 postów

nie chce nic mówic ale w buxto w 3 dni sciągnałem 90 centów.

hehehe, ale na wypłatę z bux.to czekasz 3 miesiące, albo i lepiej :) ja np. czekam od 26grudnia.

zdecydowanie polecam bez-minimum.info :)

Legia Warszawa + Pogoń Szczecin + Olimpia Elbląg + Zagłębie Sosnowiec + FC Den Haag + Juventus Turyn

BRACI SIĘ NIE TRACI!

silverc

silverc

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
ja też polecam ClixnCash oraz kooplinks to dobre firma dla samotnego klikacza

moniq2313

moniq2313

Praktyk

• Użytkownik
  • 144 postów
polecam clixncash, bez-minimum, clicsalary-wyplaca co tydzien, no-minimum, donkeymails, ptc-house i kooplinks aha i fishing4mails- kilka firm po troszke centow i tez sie uzbiera :)

coyoti

coyoti

Dyskutant

• Użytkownik
  • 259 postów
w bez-minimum uzbieralam sama dosc szybko na wyplate
w bux.to czekam jakies wieki i trace nadzieje [czy ten badziew komukolwiek wyplacil??]
a co powiecie o nomincashout? bo tez zlecialam dzis wypalte i czekam, nie wiem czy to nie scam:(
Polećcie jeszcze cos:)
pozdrawiam serdecznie
Studencka gazeta językowa - ZAPRASZAM:)
Autorski projekt studentów z AGH

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P
Clicksia
Incentria
Obie firmy mają minimum na poziomie $1.

cash879

cash879

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów
chciałbym odświezyć temat :icon_wink:

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

chciałbym odświezyć temat :icon_wink:

W zasadzie liczba programów oferujących sensowne zarobki, w połączeniu z realnym minimum, osiągalnym dla samotnego klikacza zdecydowanie się skurczyła, ale możesz pokombinować inaczej.
Zapisz się do dwóch programów oferujących dobre PTP, tam sprawdź, jakie firmy są akceptowane i pozapisuj się do nich bez względu na oferowane minimum. Kasę wyklikaną, w tych programach zamieniaj ze stratą na reklamę do PTP tych poprzednio wybranych firm. Duzo nie zarobisz, ale na pewno będziesz w miarę szybko do przodu.

robert21

robert21

Praktyk

• Użytkownik
  • 144 postów
Nie zgodze sie ze PTP jest stratne jesli mowimy o nim w takim znaczeniu. Sa 3 moim zdaniem chyba najlepsze nonUV ptp w Polsce czyli E-kasa(80 gr za 1000 pkt),reklamapln(60gr) i zr3(okolo 67 gr) w ,ktorych mozna bez problemu wyjsc na + przy wymianie zarobkow na reklamy z innych firm chyba ze mowimy o programach pampersa( to tylko przyklad) ,ktore maja za to spory +,ktorym jest duza ilosc uczestnikow. Dzieki temu mozna z takich tanich klikow zlapac kilku poleconych :]

Dam przyklad:
Zapisujemy sie do e-kasy (duze minimum do wyplaty 25zl ,ale za to stawka :] chyba ze sie komus spieszy). No i bierzemy pierwszy z brzegu(zarazem jeden z lepszych do takich reklam) ads-bazar.info. Do klikow konkursowych ,ktore kosztuja 25gr klikamy jakies 2-3 dni :] Kupujemy no i schodza kredytki ok. 50-70 dziennie. Wiadomo wszystkie 1000 nam nie zaliczy ,ale kolo 80% powinno. Szybkie rachunki : 0.8 X 80gr =64gr ; 64gr-25gr =49 :]

Tyle wychodzimy na + . Oczywiscie ads-bazara to nie jedyna firma np. zr3,plny,bluecash,sejfik (bardzo szybko schodza kredytki :]),zlotowka.info i wiele innych o ktorych pewnie zapomnialem :]

Użytkownik robert21 edytował ten post 27 August 2009 - 11:47

tomi135

tomi135

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 3144 postów

Nie zgodze sie ze PTP jest stratne jesli mowimy o nim w takim znaczeniu.

Nigdzie nie napisałem, że PTP jest stratne. Napisałem, że może wymienić zarobioną kasę na kliki do PTP ze stratą. Prosty przykład, w złotóweczce, 1000 klików kosztuje złotówkę, a zarobi na tym 40gr (nonUV 50gr-to co nie przejdzie). Gdyby w złotóweczce klikał do minimum i wypłacił, to by miał ponad dwukrotnie więcej.

Użytkownik tomi135 edytował ten post 27 August 2009 - 11:56

cash879

cash879

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów
a takie głupie pytanie :icon_wink:
Jak szybko zarobić złotówkę na PayPal :)

krolu116

krolu116

Rekin forum

• Użytkownik
  • 728 postów

a takie głupie pytanie :)

Są 2 sposoby:

1. Włam się komuś na paypal i przelej :icon_wink: (sposób szybszy)

2. Złotówkę na paypal zdobędziesz rejestrując się do wasza-kasa.pl (promuję swój serwis żeby nie było :) ) i klikasz wszystko co jest :) (sposób wolniejszy, w kilka dni dopiero uzbierasz)

Użytkownik krolu116 edytował ten post 27 August 2009 - 16:38

JereManU

JereManU

Maniak

• Użytkownik
  • 1311 postów

a takie głupie pytanie :icon_wink:

Copywriting? Kilkanaście minut i nawet dwie złotówki będą.

DzieckoNadziei

DzieckoNadziei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
W subvert and profit da się wyklikać wypłatę w mniej niż miesiąc, ale to też zależy od szczęścia. Zdarza się że dostaniesz kupę zadań w dzień, a czasem ponad dwa tygodnie bez żadnych wieści.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mousepl

mousepl

Stażysta

• Użytkownik
  • 68 postów
Dla samotnego klikacza polecam grosik.c0.pl. Jestem zapisany od niedawna, minimum wyklikalem w pare dni (5-6 dni).
Obecne stawki do wyplaty:
0,10zł - bank polski
1,01zł - Alertpay (albo PayPal, nie pamiętam ;)).

Użytkownik strusp edytował ten post 21 November 2009 - 11:43
spam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych