Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ktory Bank??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

bennny2

bennny2

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 11 postów
w ktorym banku najlepiej zalozyc konto?? zeby byly male oplaty

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shogun

shogun

Maniak

• Użytkownik
  • 1163 postów
A ty pewnie zachodzisz w głowę czemu nikt ci nie chce odpowiedzieć... A dlatego, że takich tematów były już dziesiątki.
Odpowiedź jest prosta: mbank, a jeśli chcesz uzasadnienia to znajdziesz je po wielokroć powtarzane w innych tematach... Inwencji trochę.
Potrzebujesz kupić/sprzedać LibertyReserve, e-Gold lub MoneyBookers ? Profesjonalne wymiany, wieloletnie doświadczenie i wiarygodność potwierdzana przez setki zadowolonych klientów (szuwi.com, yeyku.com) ! / GG: 4758518

usermaw

usermaw

Dyskutant

• Zbanowany
  • 261 postów
Gdy ja sie decydowalem na bank on-line zadalem sobie trud i przeszukalem oferty w internecie, porownalem tabelki i wybralem.
Na forum pada tyle pytan, na ktore mozna samemu w sieci sobie odpowiedziec

arax5

arax5

Dyskutant

• Użytkownik
  • 238 postów

w ktorym banku najlepiej zalozyc konto?? zeby byly male oplaty

Bardzo słabo sprecyzowałeś swoje pytanie.
Nie napisałeś, czy chodzi ci o "naziemny" czy internetowy bank.
Z banków "naziemnych" osobiście polecam konto w Polbanku, ponieważ oferują oni najwyższe oprocentowanie konta na rynku ;)

hyde

hyde

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
mbank/wbk/polbank. w polbanku na miejscu kartę dostajesz:P

amike

amike

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 17 postów
polecam mbank 0zł za prowadzenie bez ukrytych opłat , przelew 50 gr na inne konto , a do mbanku 0zl ,karta za darmo

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
Inteligo
prowadzenie 0 zl
przelewy do innych bankow99groszy, do PKO BP i inteligo za free
za użytkowanie karty płatniczej 1zł/mc
i zadnych innych opłat nigdy nie mialem a korzystam juz 4 dobre lata

mateusz2k

mateusz2k

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 11 postów
mBank lub Inteligo. Wiecej ludzi korzysta z mBank, ale warto miec obydwa konta jezeli robisz transakcje w sieci.

chelsea4ever

chelsea4ever

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 16 postów
z tego co wiem to prawie wszyscy używają mBanku, na drugim miejscu jest Inteligo; więc najlepiej załóż sobie w tych dwóch :mad:

GetPaidRank

GetPaidRank

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 12 postów
Polecam mBank. Zero ukrytych opłat, karta za darmo oraz możliwość zamówienia "eKarty", którą możesz używać praktycznie tak jak kartę kredytową Visa jednocześnie nie będąc pełnoletnim. (przydatne w Internecie, zagranicznych sklepach itp)
Masz stronkę o getpaid? Dodaj ją za darmo do rankingu i zarabiaj więcej - http://www.getpaidrank.com

Hedonia

Hedonia

Stażysta

• Użytkownik
  • 94 postów

A ja w odróżnieniu od innych podam link do strony http://obligacjemakler.pl/ na której znajduje się artykuł "Konto w banku" Wybieranie konta bankowego dla siebie nigdy nie jest prostą decyzją. Na rynku funkcjonuje cała masa przeróżnych ofert- wszyscy w tym jesteśmy w stanie się pogubić i sprawić sobie liczne, niepotrzebne często problemy. Stawiajmy zawsze na aktywne rozwiązania, które będą tylko i wyłącznie wspierały nasze starania w kierunku odniesienia sukcesu. Żebyśmy mogli jak najlepiej przechowywać pieniądze, to niech nas zainteresują dostępne w internecie konta bankowe.

WioLka34

WioLka34

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 18 postów

Wyrór konta bankowego obecnie faktycznie nie jest prosty. Wszystko przez to, że jest mnóstwo różnych banków oferujących konta na przeróżnych warunkach. Dlatego w takich sytuacjach warto się posiłkować takimi narzędziami jak ranking kont osobistych Dzięki temu szybko i klarownie porównacie sobie oferty i zobaczycie, która będzie dla Was najlepsza. Warto z tego korzystać bo wtedy widać od razu gdzie obowiązują jakie opłaty i który bank oferuje lepsze bonusy i promocje. 

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Słuchajcie, moi mili, a jaki bank byście polecili do założenia lokaty? Jeszcze dwa lata temu w moim miasteczku nie było wielkiego problemu, teraz natomiast mam swoiste "bogactwo wyboru", ponieważ mogę skorzystać z oferty santander banku, getin banku i pko bp. Chcę, żeby moje pieniądze troszeczkę popracowały, przekonał mnie ten artykuł - http://www.e-marketi...dac-na-lokacie/ Niemniej, podpowiedź bardziej doświadczonych osób bardzo się przyda.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Darus

Darus

Praktyk

• Użytkownik
  • 110 postów

Ja ci polecam założyć konto na https://www.bzwbk.pl...jakie-chce.html ma ono kilka zalet i kilka rzeczy odróżnia go od innych kont. Po pierwsze to ty jesteś osobą, która decyduje jak te konto będzie wyglądać. Ma ono szereg funkcji, które możesz dowolnie zmieniać i dokładać lub wycofywać z oferty swojego konta. Tak jak nazwa konta mówi jest to konto jakie chce, więc tez nikt inny takie konta mieć nie będzie, bo skąd może wiedzieć jakie operacje na koncie zrobiłeś. Oczywiście jest stworzona jakaś podstawa aby nie musieć stworzyć konta od zera.  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych