Skocz do zawartości

Zdjęcie

Subvert And Profit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
402 odpowiedzi w tym temacie

konwal

konwal

Początkujący

• Użytkownik
  • 45 postów
Dzięki.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

KARKONOSZ

KARKONOSZ

Praktyk

• Użytkownik
  • 112 postów
  • Zainteresowania:online football manager,ptc
czy oprócz stumpla i ilike jeszcze jakieś firmy wymagają instalacji programów do głosowania na przeglądarki i czy głosując na Ilike zmieniacie przeglądarkę na IE czy jakoś to można obejść? z góry dzięki za odp.
I Weźcie pozakładajcie sobie skrzynki na Yahoo to przestaniecie czekać tygodniami na linki aktywacyjne z zagranicznych firm ,taka porada za drobną pomoc :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

DzieckoNadziei

DzieckoNadziei

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
Jak tam z kondycją Subverta obecnie?
Trochę mi się to wszystko rozjeżdża, toolbar pokazuje cały czas zadanie z jutuba (wcześniej z fejsbuka), a tak naprawdę go nie ma, niektóre zadania nie chcą się weryfikować, a wypłata zlecona ze dwa tygodnie temu jeszcze nie "wyszła". Ilość zleceń też drastycznie spadła.
Pisałem do nich o tym błędzie i odpisali coś w ten deseń że znają i walczą (a dość dawno to było).
Dostał ostatnio ktoś coś od nich?

czy oprócz stumpla i ilike jeszcze jakieś firmy wymagają instalacji programów do głosowania na przeglądarki i czy głosując na Ilike zmieniacie przeglądarkę na IE czy jakoś to można obejść? z góry dzięki za odp.
I Weźcie pozakładajcie sobie skrzynki na Yahoo to przestaniecie czekać tygodniami na linki aktywacyjne z zagranicznych firm ,taka porada za drobną pomoc :)

Nie miałem zadań na iLike, ale próbne udało się wykonać z Foxa, nie pamiętam już jak to wyglądało.
Dodatki do przeglądarki instaluje jeszcze delicious, ale są mało inwazyjne (ze 3 dodatkowe przyciski, a nie cały pasek jak do stumbla czy subverta). Jak się bardzo boisz o miejsce na ekranie, to możesz sobie zawsze dorobić dodatkowy profil przeglądarki.

Użytkownik slightyboy edytował ten post 01 June 2010 - 16:46

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych