Skocz do zawartości

Zdjęcie

Subvert And Profit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
402 odpowiedzi w tym temacie

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
nie uważam tamtej strony za spam. no ale...

W każdym razie to był wartościowy spam.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bilo22

bilo22

Dark Angel

• Użytkownik
  • 944 postów
  • Zainteresowania:zarabiam na CPA-adworkmedia, blamads i cpalead

To sie troche wtrace i powiem ze daje 50% refbacka w przypadku gdy firma mi rzeczywiscie wyplaci ;p. Szczegoly na PW jesli ktos zainteresowany.

Linka nie podaje wiec to chyba nie spam ;>?

moze przeczytasz regulamin od takich propozycji jest dzial oferty
http://www.adworkmed...er.php?ref=1683
GRUDZIEN=>$84.04 | STYCZEN=>$129.59 | LUTY=>$51.89 | MARZEC=>$106.88 | KWIECIEŃ=>$3.15[/center]

Zioom45

Zioom45

Praktyk

• Użytkownik
  • 176 postów
Jak ktoś z większym stażem zamieści dowody wypłat to się chętnie zarejestruje póki co wolę poobserwować program...

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Ja np. mam problem z rejestracją w S&P. Otóż otrzymuję maila z linkiem, klikam w niego, pojawia się formularz, wypełniam go, naciskam przycisk i... Nic, formularz jedynie się odświeża (pola czyszczą się), brak jakiegokolwiek komunikatu o błędzie czy też zarejestrowaniu. Próbowałem na dwóch kontach email (dwa różne hosty [o2 i gmail]) oraz przy użyciu dwóch przeglądarek (FF oraz IE). Zna ktoś rozwiązanie, a może ma ten sam problem? :icon_thumleft:

bilo22

bilo22

Dark Angel

• Użytkownik
  • 944 postów
tez tak mialem ale po kilku razach jak probowalem wkoncu sie udalo
GRUDZIEN=>$84.04 | STYCZEN=>$129.59 | LUTY=>$51.89 | MARZEC=>$106.88 | KWIECIEŃ=>$3.15[/center]

urlich0

urlich0

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów
A mi nie chce zweryfikowac tej 2 firmy (jak zwal tak zwal). Mimo ze wykonalem zadanie czekam na weryfikacje juz od 2 dni...

robert24

robert24

Początkujący

• Oczekujący
  • 46 postów
To samo jest i u mnie ;/

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
Jeżeli podaliście prawidłowe loginy i wykonaliście zadanie weryfikujące to na bank was zweryfikują. Pamiętam, że ja też czekałem dłuższy czas na weryfikację.
Subvert and Profit - Profesjonalny Poradnik to tego Rewolucyjnego systemu!

bilo22

bilo22

Dark Angel

• Użytkownik
  • 944 postów
jest jeszcze jedna mozliwosc ze popelniliscie blad
w drugiej firmie nie podawajcie czasami calego maila do weryfikacji tylko swoj nick

urlich0

urlich0

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów
Wg mnie juz by chyba mogli sprawdzic weryfikacje konta... Juz sporo czekam na weryfikacje w tej 2 firmie i nic :rolleyes:.

tediboyz

tediboyz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 588 postów
napisz do nich maila ja tak zrobiłem i wszystko trybi :rolleyes:

mariusz654321

mariusz654321

Dyskutant

• Użytkownik
  • 331 postów
Ja się zarejestrowałem sobotę rano i w niedzielę wieczorem miałem już zweryfikowane oba konta - zarówno na diggu jak i stumbleupon. Dzisiaj (czyli poniedziałek) rano dostałem zadanie na diggu, które wykonałem i po niedługim czasie zostało to zweryfikowane, zatem na koncie mam pierwsze 0,5$. Jak na razie więc jest wszystko w porządku. Zobaczymy jak często będą się pojawiały kolejne zadania, no i najważniejsze: czy wypłacą kasę?

dabro90

dabro90

Praktyk

• Oczekujący
  • 192 postów
Mi jeszcze nie przyslali maili aktywujacych z Digga i StumbleUpon na Gmail'a. O2 nie akceptowali niestety :/, czy to moze byc wina gmail'a, ze jest opoznienie?

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

Mi jeszcze nie przyslali maili aktywujacych z Digga i StumbleUpon na Gmail'a. O2 nie akceptowali niestety :/, czy to moze byc wina gmail'a, ze jest opoznienie?

Też zauważyłem, że odrzucają O2, jednakże na GMaila maile przyszły błyskawicznie (kilka minut). Czy to wina GMail? Heh, sądzę, że nie. Przynajmniej z mojego doświadczenia wynika, że konto działa jak należy. Pozostaje Ci tylko oczekiwanie lub mail do obu tych firm. Jeśli nie odpowiedzą, musisz spróbować zarejestrować się jeszcze raz. Innej rady nie ma... :rolleyes:

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
Sprawdź też czy maile nie trafiły do spamu....

mariusz654321

mariusz654321

Dyskutant

• Użytkownik
  • 331 postów

Mi jeszcze nie przyslali maili aktywujacych z Digga i StumbleUpon na Gmail'a. O2 nie akceptowali niestety :/

W tlenie są 3 adresy mailowe do każdej skrzynki z końcówkami tlen.pl, o2.pl go2.pl, o ile tych pierwszych dwóch rzeczywiście nie akceptuje to adres z go2.pl działa bez problemu mimo że to ta sama skrzynka. Ja podałem adres z go2.pl i nie ma problemu.

dabro90

dabro90

Praktyk

• Oczekujący
  • 192 postów
probuje zalozyc konto w S&P, podaje maila, wchodze w link z niego, wypelniam krotki formularzyk. potem sie loguje i niby wchodiz, ale pojawia sie napis: An error has occurred. i mnie wylogowywuje. Ktos mial podobny problem? Jakies solucje?

mariusz654321

mariusz654321

Dyskutant

• Użytkownik
  • 331 postów
u mnie też czasami pojawia się błąd, ale przeważnie za 2 lub 3 razem już się loguje, więc próbuj do skutku

dabro90

dabro90

Praktyk

• Oczekujący
  • 192 postów
mi juz sie udalo zalozyc, zweryfikowali mi w Diggu, ale w Stumble Upon jeszcze nie. Thumbs up, czyli mam wejsc na stronkei kliknac 'I like it"?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
Tak, tak się właśnie oddaje głosy na Stumble'u :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych