Skocz do zawartości

Zdjęcie

Subvert And Profit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
402 odpowiedzi w tym temacie

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
wymoderowano link do prywatnej strony :buja_w_oblokach:

subvertandprofit.com jest zupełnie nowym systemem! Używa portali społecznościowych do wykonywania zadań. Za jedno zadanie płaci aż $0.50! Są jak najbardziej wypłacalni, właśnie wypłaciłem pieniążki 4 raz, w sumie $23! Więcej informacji w podanym na początku odnośniku.

Użytkownik anta edytował ten post 01 August 2007 - 22:16

Subvert and Profit - Profesjonalny Poradnik to tego Rewolucyjnego systemu!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
miły spama... aaa moment muszę się wczytać :buja_w_oblokach:

jacunio

jacunio

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów
Dość ciekawa sprawa.
Widzę, że user maciejmln przetłumaczył i opisał wszystko ładnie na swojej stronce - tylko na plus.

danieltr

danieltr

Dyskutant

• Użytkownik
  • 310 postów
Czego to ludzie nie wymyślą :) Płacą za głosowanie na ich wpisy, aby miały wyższą pozycję w Digg'u. :buja_w_oblokach:
Srebrna biżuteria wysokiej jakości i w przystępnych cenach i dobry serwis laptopów

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość

Czego to ludzie nie wymyślą Płacą za głosowanie na ich wpisy, aby miały wyższą pozycję w Digg'u.

1. Po pierwsze ta strona to dla mnie całkiem pokaźna dola polskiego idiotyzmu.
2. Ktoś tam ma problemy z kodowaniem...

jacunio

jacunio

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów

1. Po pierwsze ta strona to dla mnie całkiem pokaźna dola polskiego idiotyzmu.
2. Ktoś tam ma problemy z kodowaniem...

Dlaczego polskiego idiotyzmu? Chłopak zrobił stronkę o jakieś firmie i wszystko wyjaśnił, więc czego polskiego jak to nie jest polska firma...
Poza tym kodowanie jest jak dla mnie w porzątku (UTF-8) - to może ty masz coś nie tak z przeglądarką. :buja_w_oblokach:
Może i ta firma by się nadawała....kto wie.

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
   1. You withdrew from your account $6.00 1 day ago. We have not yet paid you with PayPal.
2. You withdrew from your account $5.00 14 days ago. We paid you with PayPal.
3. You withdrew from your account $5.00 25 days ago. We paid you with PayPal.
4. You withdrew from your account $7.00 about 1 month ago. We have not yet paid you with PayPal.
To historia moich wypłat. Próbowałem wielu systemów, ale za każdym razem się tylko zawodziłem. Tutaj można dużo zarobić bez dużej liczby poleconych w krótkim czasie, wystarczy tylko kilka kliknięć. Jaki w tym idiotyzm? To raczej tylko dostrzeżenie możliwości marketingu :]

urlich0

urlich0

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów
" 4. You withdrew from your account $7.00 about 1 month ago. We have not yet paid you with PayPal."

Jak to tlumaczyc? Czemu jeszcze nie wyplacili?

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
To jakiś błąd w systemie :icon_thumleft: Pieniądze te już dawno zużyłem :] Na stronie, którą podałem jest screen historii mojego konta PayPal, z dowodem otrzymania tych pieniędzy.

Zioom45

Zioom45

Praktyk

• Użytkownik
  • 176 postów
Sympatycznie to wygląda, miał ktoś już jakieś doświadczenia z tym programem? I jakie tam jest minimum ? :icon_thumleft:

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów

I jakie tam jest minimum ? :icon_thumleft:

Minimum wynosi $5

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość
Ja obstawiam, że maciejmln i jacunio to jedna i ta sama osoba, pewnie za chwilę założy trzecie konto i będzie chwalił ten program i stronkę.

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów

Ja obstawiam, że maciejmln i jacunio to jedna i ta sama osoba, pewnie za chwilę założy trzecie konto i będzie chwalił ten program i stronkę.

ROTFL! Powiem Ci, że gdybyś się o to założył to byś przegrał. Mam tutaj jedno, jedyne konto, założone niedawno, a nick pochodzi od mojego imienia. Zresztą można sprawdzić po IP.... :icon_thumleft: Rozśmieszyłeś mnie tym...

Przepraszam za wypowiedź nie wnoszącą nic do tematu, ale te oskarżenia są bezpodstawne :/ Mówisz tak o każdym, kto zaprezentuje nowy program i ktoś inny wyrazi zainteresowanie?

Użytkownik maciejmln edytował ten post 31 July 2007 - 22:41

xz2580

xz2580

Praktyk

• Użytkownik
  • 108 postów
Zarejestrowałem się, wykonałem zadanie digga ale nie przyszło jeszcze potwierdzenie.
Jednak mam problem z wykonaniem drugiego. Co trzeba zrobić aby zaliczyć to StumbleUpon?

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów
Te pierwsze zadania służą do weryfikacji nazwy konta, z tą którą podałeś. Trwa to zazwyczaj dłużej, dlatego nie przejmuj się tym Diggiem.
Linki ze StumbleUpon to adresy zwykłych stron internetowych. Otwierasz je w nowej karcie i na toolbarze klikasz po prostu "I like it!" z takim kciukiem skierowanym ku górze i już :icon_thumleft: (O ile uprzednio zainstalowałeś toolbar)

urlich0

urlich0

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów
Zarejstrowalem sie pod Ciebie maciej, i zarobilem 50c :icon_thumleft:. Chociaz liczylem ze bedzie to 50c za link (wyklikalem 5, wiec liczylem na 2.5$) no ale coz, az tak pieknie nie moze byc.

O Ile bedzie wyplacalne to mozna nazwac hitem ;p.

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
może hit to za mocne słowo :icon_thumleft: ale stronka jest dobra. mi też udało się już zarobić 0,50$

urlich0

urlich0

Praktyk

• Użytkownik
  • 193 postów

może hit to za mocne słowo :icon_thumleft: ale stronka jest dobra. mi też udało się już zarobić 0,50$

Skoro adbux jest hitem po zarabia sie 6c, to ja wole to :icon_mrgreen:. O ile na serio placi.

maciejmln

maciejmln

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 20 postów

O ile na serio placi.

O to możesz być spokojny :P Dzięki za rejestracje :) No a z tą zapłatą to rzeczywiście, tak słodko być nie może :icon_thumleft: Płacą za całe zadanie, a nie za pojedynczy link :icon_mrgreen: (Chociaż ze StumbleUpon zdarzają się zadania z jednym linkiem do zagłosowania [sic!])

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
maciejmln - 3/6
spam na forum
01.08.2007

Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych