Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wordlinx

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

mjs17

mjs17

Rekin forum

• Oczekujący
  • 736 postów
kliki tylko po 0,01$ dziennie ponad 10 do wyklikania. minimum 10 $ do wypłaty. Polecam. ;]

Nic wiecej o tej firmie nie wiem bo nowa z poleconymi tez nie wiem jak :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bed

bed

Grafik

• Użytkownik
  • 351 postów
  • Zainteresowania:web design, kolarstwo szosowe, motoryzacja i wiele innych rzeczy :)
Ja też nie ;p wiem natomiast jedno. Adbux był konieczny bo dzięki niemu powstało dużo firm o godnych człowieka warunkach :D Pytanie tylko ile z nich okaże się scamami :P

Sowiet

Sowiet

Stażysta

• Oczekujący
  • 67 postów
  • Zainteresowania:House Music
Zapewne większość niestety... Chociaż zawsze można mieć nadzieję :D.
Wszystko jest proste, potrzeba tylko odwagi :)

benek1

benek1

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 961 postów
Wordlinx ma status firmy płacącej a powstał dużo wcześniej niż firma Adbux.

Na początku było także wiele linków po 3c i 2c.

PS.
mjs17 te 10c codziennie to tylko na początku. Później jest o wiele gorzej a czasami nawet nie ma w co klikać.

Ale ogólnie firma godna uwagi.

mjs17

mjs17

Rekin forum

• Oczekujący
  • 736 postów
no tego to nie wiem pisało ze nowa :D

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Jak dzisiaj wygląda sytuacja w Wordlinx? Ile można zarobić dziennie i ile się czeka na wypłatę?

f4b3r

f4b3r

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów
linków jest bardzo mało wczoraj było tylko 5 linków do wyklikania, nie wiem jak jest na koncie premium bo nie mam.

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Bardzo lubię ten program.
Wyjątkowo rzetelny, a wypłaty bardzo szybkie.
Natomiast jeśli chodzi o linki - przypominają mi krakowskie tramwaje :)
W tym programie wrzucane sa o najprzedziwniejszych porach doby i w rożnych ilościach.
Dla większości to polowanie na linki jest denerwujące i ludzie za szybko się zniechęcają.
Mnie bawi i przypomina Opt-in-Pays i LinkBurst.
Czasem jest jeden link, czasem kilka, nawet kilkanaście.
Zdarza się, że po wejściu nie ma, albo jest jeden. A często po kliknięciu w Refresh page pojawia sie następny lub kilka.
Wczoraj np. miałam przez dzień może ze trzy pojedyncze, za to po północy 6 albo 7 - zbite w stadko.

Guest_kubixu_*

Guest_kubixu_*
  • Gość
Tak, to prawda Co pisze anta, jakieś dwa tygodnie temu dostałem wypłatę w 1 dzień.
Rzeczywiście w nocy jest więcej linków.

xawery

xawery

Praktyk

• Użytkownik
  • 145 postów
  • GG:5143274
linków nadal mało, ale wypłaty instant

banner1.gif

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
WordLinx juz nie wyplaci na Payza:

WordLinx is no longer able to use Payza as a payment or cashout processor, following their sudden and unexpected suspension of transfers into all UK-based Payza accounts. This not only affects us, but all UK-based Payza users.

We're very disappointed with this decision and won't continue to use such an unreliable service. As such, we'll be removing Payza from all our sites over the next few weeks. Luckily we have enough in our account to process all outstanding Payza cashouts, but unfortunately we will not be able to process any further outgoing payments via this processor.

This also affects our new site Referral Banners, which also won't be able to send or accept payments via Payza. More info here - http://refban.com

We realise not all members are able to get paid via PayPal, so we are already looking into alternatives for people that joined our sites to get paid via Payza. If you have any suggestions, please let us know via our main forum - http://forum.wordlinx.com

Below is the email we received from Payza...

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
  • Zainteresowania:Programy partnerskie

WordLinx juz nie wyplaci na Payza:

Anta, ale wszystkim czy tylko brytyjskim użytkownikom Payza? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba tylko brytyjskim (?)

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Też tak zrozumiałam.

Tylko czasem od małego kamyczka zaczyna się lawina.
Wirtualne procesory płatnicze i banki nie lubią gpt, nieraz była okazja się przekonać.

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Też tak zrozumiałam.

Tylko czasem od małego kamyczka zaczyna się lawina.
Wirtualne procesory płatnicze i banki nie lubią gpt, nieraz była okazja się przekonać.

Mam nadzieje, że jeszcze WordLinx trochę "pociągnie". Dobrze ze na PayPal normalnie wypłaca, bo właśnie dochodzę do swojej pierwszej wypłaty w tym programie.

ySense <<- Płatne ankiety Online - program płaci od 2007 roku l Najlepsze konto bankowe <<- Produkty finansowe.

Neobux <<- PTC / Bux -  płaci od 2008 roku w trybie instant (błyskawicznie) - wypłaty na konta Skrill, Neteller, od 2 $ 

kusmider

kusmider

Rekin forum

• Użytkownik
  • 716 postów
Sądzę, że Wordlinx nie wypłaci na Payzę żadnemu z uczestników programu, nie tylko Brytyjczykom. W mailu nie pisze nic o tym, że Payza jako środek "wypłatniczy" będzie niedostępny tylko dla mieszkańców UK.

LANDOFBITCOIN- Centrum pozyskiwania darmowej kryptowaluty BTC :)  |||  Klasyka GetPaid - CLIXSENSE  |||  MXWORLD - coś bardziej dla ryzykantów ||| Packbarre - rzetelny surf, swoisty Neobux pośród surfbarów |||

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Milten

Milten

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów

Sądzę, że Wordlinx nie wypłaci na Payzę żadnemu z uczestników programu, nie tylko Brytyjczykom. W mailu nie pisze nic o tym, że Payza jako środek "wypłatniczy" będzie niedostępny tylko dla mieszkańców UK.

Chyba masz racje, jest napisane: " (..) Payza jako procesor płatności lub wypłaty, po nagłym i nieoczekiwanym zawieszenia transferów do wszystkich brytyjskich kont Payza. To nie dotyczy tylko nas, ale wszystkich brytyjskich użytkowników Payza (...)."
A WordLinx to brytyjski program, wiec jest również brytyjskim użytkownikiem Payza. Pozostaje jeszcze PayPal.

Użytkownik Klik edytował ten post 29 October 2012 - 23:34

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych