Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposoby na gry 50:50

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Anderhill

Anderhill

Stażysta

• Oczekujący
  • 50 postów
  • Zainteresowania:Sport,Komputery,Programowanie
Są jakieś sposoby do gier 50:50 ?? BO np. na eurolose widzę jak większosć obstawia po 10 000 pkt z tym że wygrywa.. dziwnym wtrafem jeden wygrał 9 kolejek pod rząd.. ??

Są jakieś sposoby na tą gre?
Miejsce na twoją reklamę - tylko 1$ za 6 miesięcy - więcej info / PW

Bot Name

Bot Name
  • Advert

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
W eurolose nie było 9 kolejek w ostatnich 4 miesiącach pod rząd :(
Pewnie patrzysz na TopTen User a tam są 10k wygrane ostatnie jednak nie są pod rząd bo pomiędzy jedną a 2gą są przegrane :( Ja np jestem tam na samej górze xD 3 razy wygrana po 10tysiecy ale bylo kilka nie pamietam ile przegranych ;P Teraz grywam ostrożnie ale i tak straciłem 30tysięcy pare dni temu ;P i jak co miesiac mówie, ze już nie gram eh :D

A sposoby?
SZCZĘŚCIE :) Albo wcześniej opisywany sposób progresji - poszukaj na forum;)
Np tutaj -> http://www.szuwi.com...3...t=0&start=0

Temat ogólnie powtarza się bo już nie raz otym było mówione... a wystarczy użyć opcji szukaj i wszystko było by wiadome :P

konrad-1000

konrad-1000

Dyskutant

• Użytkownik
  • 210 postów

Są jakieś sposoby do gier 50:50 ??

problem w tym, że w internecie nie ma gier 50:50 :(
bo po co ktoś miały by takie gry organizować?

Marcinforever

Marcinforever

Rekin forum

• Użytkownik
  • 788 postów
jestem ciekaw wlasnie czy progresja była by dobra np na gry e-gold orzeł czy reszka wygrywamy 250% postawionej sumy

wiec mozna by było grać :

1) stawiamy 10centow
2) 20centow
3) 40c
4) 80c
5) 1.60$
6) 3.20$
7) 6.40$
8) 12.80$

załóżmy ze wygralismy dopiero za 8 razem to wygrywamy 32$ a stracilismy na całym obstawianiu 25.5$ wiec mamy 6.5$ zarobku
MatrixMails --> Wyplacili mi juz 206$

Kokos -->Pożyczaj Pieniadze taniej niz w banku od 1% / Inwestuj pieniadze lepiej niz w banku do 21%

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
przy wygranych 250% szansa na wygrana nie jest 50:50 tylko z 30:70 albo i jeszcze mniej :(

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
Podaj linka gdzie się wygrywa 250% :>

Ale gry takie z reguły można stawiać np od 0.1$ do 10$ i masz 6 czy 8 prób i jak się 8razy z rzędu nie uda nie możesz postrawić wyższej stawki :(
Pozatym skrypt wątpie, że ustawiony jest 50:50 :)
W eurolose rekord miałem 11 razy pod rząd jeden kolor ;P

qazedctgb

qazedctgb

Znawca

• Oczekujący
  • 364 postów
nawet czasami tam gdzie jest do wygrania 180% nie ma ustawionego 50:50 lecz np 40:60 lub 49:51 ale i tak wygrana jest często więc gre można nazwać 50:50

qazwww

qazwww

Nowicjusz

• Zbanowany
  • 15 postów
Uczciwe 50:50 mozesz miec tylko rzucajac sobie w domu moneta. Albo, jesli sobie w domu na kompie napiszesz jakis generator.
Nigdy nie wiesz, czy w Eurolose nie ma jakiegos kretactwa. Nie jestes w stanie sprawdzic, czy skrypt nie bierze pod uwage, co zostalo zaznaczone. To, że sa wygrane nie znaczy, ze uczciwie i losowo. Musza byc i wygrane, aby inni chcieli grac.
A na marginesie, jesli juz mowimy o losowaniu to na kompie mozesz sobie co najwyzej napisac generator pseudolosowe, nie losowe. Tzn, ze wczesniej, czy pozniej doszukasz sie prawidlowosci. Oczywiscie wystepuje ona bardzo żadko, ale jest.
Jesli bedziesz uzywal ziarna czasu z naglowku "time.h", jak w np: C++ to nadal jest to generator pseudolosowy

pozdro

rotatio

rotatio

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 673 postów
  • Zainteresowania:Arsenal Arsenal Arsenal...

jestem ciekaw wlasnie czy progresja była by dobra np na gry e-gold orzeł czy reszka wygrywamy 250% postawionej sumy

wiec mozna by było grać :

1) stawiamy 10centow
2) 20centow
3) 40c
4) 80c
5) 1.60$
6) 3.20$
7) 6.40$
8) 12.80$
załóżmy ze wygralismy dopiero za 8 razem to wygrywamy 32$ a stracilismy na całym obstawianiu 25.5$ wiec mamy 6.5$ zarobku

Spróbuj w TwojaReklama.com - mi się tak udaje w jeden dzień zarobiłem na wypłatę, ale tam trzeba być 3 miesiące :(
Od kołyski, aż po grób... jedna wiara, jeden klub...
ARSENAL.

trikmen

trikmen

Dyskutant

• Użytkownik
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Interesuje Cię zysk na poziomie 100% wkładu którego wpłacasz? Odezwij się ...
nie ma sposobu na to raczej

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...

nie ma sposobu na to raczej

Zgadzam się. Większość skryptów nie daje 'obiecywanych' 50% szans na wygraną. Systemu też chyba nie ma, i jakiś tam okresów czy powtarzalnych sekwencji. Liczy się najprędzej szczęście, jak zawsze zresztą... Na swoim przykładzie wiem, że zachłanność nie jest dobra. Wygrywałem i wygrywałem na eurolose.de, aż w końcu w 2 minuty przegrałem parę tysiecy punktów, ktore chwile wcześniej wygrałem... Umiar - to czego nam trzeba. xD

patrix

patrix

Stażysta

• Oczekujący
  • 75 postów

Spróbuj w TwojaReklama.com - mi się tak udaje w jeden dzień zarobiłem na wypłatę, ale tam trzeba być 3 miesiące ;)

Ja jak zobaczyłem twój posy też zacząłem grać w twoja reklama.com w gre 50:50 zarobiłem na wypłatkę i jestem w tej firmie od trzech miesięcy dlatego wypłaciłem ale niewiem czy firma płaci jeszcze . Czy ktoś dostał ostatnio wypłatkę ?
Skupie punkty Geld Sammeln 1000Gs-15000 lose
Oferty na pw i gg 2712865

Guest_Sycio_*

Guest_Sycio_*
  • Gość
Skrypty te sa pisane tak by np 60% lub 70% kasy zostalo dla admina. Reszta leci do niczego nieswiadomych graczy. To jest tak samo jak z automatami w barach :]

rotatio

rotatio

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 673 postów
  • Zainteresowania:Arsenal Arsenal Arsenal...
patrix - adminem twojareklama.com jest arjel. Jest uczciwy i płaci ;)
Od kołyski, aż po grób... jedna wiara, jeden klub...
ARSENAL.

satanowicz

satanowicz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów
a rachunek prawdopodobieństwa ktoś przerabiał? :)
jeżeli skrypt jest napisany tak że rzeczywiście jest to 1:1 to szansa na wygrana za KAŻDYM razem jest równa 50% nieważne ile razy obstawicie którą możliwość (tzn może wypadać cały czas jedno, cały czas drugie lub po równo)
pamiętajcie także o tym że skrypt może się uczyć i wykorzystywać błędy userów
Kupię kasę (e-gold/paypal) płacę przez mBank. Piszcie na PW

galnn

galnn

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów
gram w kasynach i tak jak te skrypty wszystko jest proste ktoś kto to postawi musi zarabiać nic od siebie nie da :icon_cool: z tego co mi wiadomo najczęściej jest tak , przegrywasz, przegrywasz ,przegrywasz ,wygrywasz 70% tego co przegrałeś to tylko tak dla prostego przykładu ,nie jesteś w stanie nic więcej wygrać jeśli ktoś wcześniej nie przegra, oczywiste.I nie patrz na spis wygranych bo można go sobie modyfikować jak się chce ,wpisując dane swoich innych kont.Jeśli jest system poleconych w grach tego typu najlepiej reklamować,czekać aż wpłynie ci kasa z poleconych na konto obserwować spis wygranych jeśli po którymś tam wpłynięciu kasy z poleconego nie pojawiła się w spisie osoba wygrana można spróbować szczęścia. :icon_wink:

brooklyn

brooklyn

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
podajcie linki do gier 50 na 50

revan

revan

Początkujący

• Oczekujący
  • 45 postów
Taki gry są nazywane grami losowymi. Na nie nie ma sposobu.

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
http://www.gugold.com

Ale w przypadku rzucania moneta i 210% wygranej jest sposob stawiania zawsze na jedno
prawdopodobienstwo wynosi 50% i te 10% jest zyskiem

Bot Name

Bot Name
  • Advert

mtx

mtx

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 896 postów

http://www.gugold.com

Ale w przypadku rzucania moneta i 210% wygranej jest sposob stawiania zawsze na jedno
prawdopodobienstwo wynosi 50% i te 10% jest zyskiem

Nie zupełenie... Prawdopodobieństwo może i wynosi 50% ale w rzeczywistości ;) a skrypt ma mało wspólnego z rzeczywistością :jezyk_:
No i warto zauważyć, że jeśli wypadnie po raz 10 orzeł to przed następnym rzutem dalej mamy tylko "50%- modyfikator dla właściciela :)" szansy na trafienie. Dopiero w bardzo dużej liczbie prób osiągamy rozkład normalny zdarzenia losowego, który wyniesie mniej więcej 50:50 z jakimś tam odchyleniem ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych