Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apalu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
572 odpowiedzi w tym temacie

lexom

lexom

Znawca

• Użytkownik
  • 443 postów
Wiadomo coś na temat zleconych wypłat? Pojawią się kiedykolwiek na kontach?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

sisiek2

sisiek2

Praktyk

• Oczekujący
  • 167 postów
Właśnie zauważyłem, że Apalu już Polakom nie zapłaci

Auszahlungsart : - Reichweite :

Sponsoraccount aufladen - Apalu.de

Überweisung - Deutschland

EU-Überweisung - EU Raum*

Moneybookers - EU Raum*

A teraz najlepsze:
* EU-Überweisungen sind derzeit zu folgenden Staaten möglich: Deutschland, Österreich, Schweiz, Luxemburg,

A gdzie Polen??

Użytkownik sisiek2 edytował ten post 12 September 2007 - 08:45

tomek_tz

tomek_tz

Praktyk

• Użytkownik
  • 171 postów
ja wydałem zarobek na reklame 736 płatnych banerów, i moją reklamę zrealizował
(marna skuteczność, ale reklama poszła)

mapet

mapet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 345 postów
A ja dostałem maila że moje konto zostało skasowane i rzeczywiście nie mogę się zalogować.

Wypłaty oczywiście nie dostałem i co gorsza nic teraz nie mogę zrobić z moją kaską. Powodów takiego działania nie podano.

Jednym słowem skur.....syństwo. (czyt. niemiecka solidność)

colargol

colargol

Stażysta

• Oczekujący
  • 52 postów
  • Zainteresowania:internet, ksiażki , morze, krzyżówki
Guten Tag,
wie im letzten Newsletter zu lesen war akzeptiert Apalu.de nur noch Mitglieder aus Deutschland, Österreich und der Schweiz!

Alle Accounts werden nun geprüft und schrittweise ausbezahlt!
Jak wynika z tej informacji / od admira Apalu/ szlaban dla membersów z Polaski, wszystkie konta zostały usuniete, kawałem jest to iz zlecone wczesniuiej wypłaty tez sa stracone/ np ja czekałem na przelew 3 m-ce - nie zrealizowany zreszta/. To kolejna firma która zrobiła taki numer po jakimś czasie akceptowania userów z Polski.

rocky01

rocky01

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów
hehe, juz mnie nie ma na forum.

kuss115

kuss115

Dyskutant

• Oczekujący
  • 232 postów
Heh, to ja mam dziwną sytuację. Nie wylogowywałem się od dłuższego czasu, wczoraj pseudoadmin usunął mi konto i dziś jakby jestem zalogowany, ale nie mam konta :cenzura:. Tzn mogę odświeżać, klikać w bannery, ale mam wyczyszczone wszystkie informacje o moim koncie (zlecone wypłaty, login, zarobiona kasa, Apalu's...).
Gdy wejdzie się na stronę Apalu, to widnieje napis: Guten Tag Gast (Dzień dobry gościu), natomiast u mnie wyświetla się: Guten Tag, <-- i zamiast loginu jest puste miejsce.

Przynajmniej będę mógł mścić się na reklamodawcach- bedę złośliwie klikał im dziennie w bannery :D, co pośrednio odbije się na Andreasie- reklamodawcy będą mieli dużo 'pustych' wejść (ode mnie) i poźniej już nie będą mieli chęci reklamować się w Apalu z powodu marnej skuteczności. Wszystko pod 2 warunkami:
1) Kliknięcia są zliczane z mojego konta
2)Wejścia liczą się prawdopodobnie z IP/24h, ale z Neo, Autotask'iem i Autoconnect'em to nie problem :P

Gerrard8

Gerrard8

Praktyk

• Oczekujący
  • 115 postów
  • Zainteresowania:Piłka Nożna
Kurde jak niewypłaci kasy to sie wkurze.

zoperto

zoperto

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 836 postów

Heh, to ja mam dziwną sytuację. Nie wylogowywałem się od dłuższego czasu, wczoraj pseudoadmin usunął mi konto i dziś jakby jestem zalogowany, ale nie mam konta :P. Tzn mogę odświeżać, klikać w bannery, ale mam wyczyszczone wszystkie informacje o moim koncie (zlecone wypłaty, login, zarobiona kasa, Apalu's...).
Gdy wejdzie się na stronę Apalu, to widnieje napis: Guten Tag Gast (Dzień dobry gościu), natomiast u mnie wyświetla się: Guten Tag, <-- i zamiast loginu jest puste miejsce.

Przynajmniej będę mógł mścić się na reklamodawcach- bedę złośliwie klikał im dziennie w bannery :cenzura:, co pośrednio odbije się na Andreasie- reklamodawcy będą mieli dużo 'pustych' wejść (ode mnie) i poźniej już nie będą mieli chęci reklamować się w Apalu z powodu marnej skuteczności. Wszystko pod 2 warunkami:
1) Kliknięcia są zliczane z mojego konta
2)Wejścia liczą się prawdopodobnie z IP/24h, ale z Neo, Autotask'iem i Autoconnect'em to nie problem :P

Heeh :D Nie zły pomysł , ale takich musiało by być dużo więcej , by się "mścić na reklamodawcach " :P

kuss115

kuss115

Dyskutant

• Oczekujący
  • 232 postów
Smiej się, śmiej :)
W ww sposób można zrobić nabić >500 unikalnych wejść na strone / noc, tylko nie opłaca się zapuszczać dzień w dzień kompa na noc dla marnych 5Euro, które straciłem przez Andreasa.

nedved05

nedved05

Znawca

• Użytkownik
  • 354 postów
lol...

pare dni temu zlecilem wyplatke pierwsza z apalu po czym.....usunieto mi konto:|

ehhh te niemieckie firmy;/

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Dla porządku odnotuję - wczoraj na moje konto wpłynęła wypłata zlecona przed zbanowaniem Polaków:
www.net-zarabianie.pl/wyplaty/apal3.gif
Fakt, na niemieckie konto - ale może daje to nadzieję na uregulowanie także innym - na moneybookers?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

trikmen

trikmen

Dyskutant

• Użytkownik
  • 313 postów
  • Zainteresowania:Interesuje Cię zysk na poziomie 100% wkładu którego wpłacasz? Odezwij się ...
ja już myśle ze on nam nie zapłaci ... jego to jednym słowem wa..li bo z niemiec samych userów ma wielu więc tak czy siak zarobi . a Polaków odrzucił i za samo coś tkaiego ładnych kilka tyśiecy wypłątek zgarnoł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych