Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZielonyMail ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

firehavvk

firehavvk

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 2 postów
Witam userów,
mam pytanie odnośnie firmy zielonymail, firma wypłaca wam dalej ?? czytałem na forum ze to jest scam. Czy to prawda ?? warto uczestniczyć w tym programie ??
pozdrawiam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kooozik

kooozik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 3 postów
firma ponoc nadal wyplaca nie jest to chyba sciema http://www.zielonymail.com[b][wymoderowano spam]Basia

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów

firma ponoc nadal wyplaca nie jest to chyba sciema                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       http://www.zielonymail.com

:D

Basia

Basia

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 3439 postów
kooozik 3/6 za spam na forum

firehavvk

firehavvk

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 2 postów
moze mi ktos odpowiedziec na moje pytanie ?? plz

pawel91a

pawel91a

Maniak

• Oczekujący
  • 1069 postów
Zobacz w dziale "zapłaciły", jeśli znajdziesz tam więcej niż jedną wypłatę w interesującym Cię okresie z Zielonego, to pewnie płaci.
Moją wypłatą pochwalę się jak wytrwam do minimum :D
...

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
eeee...tam firma potwór z minimum nie do osiągnięcia :D z Polskich to na mój gust najlepsza jest Reklamowka a firmy rodzaju Zielonego Maila i Imperium Reklamy są niewiele więcej warte niż scamy.

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P
Co ty powiesz, xsarg? Tak się składa, że należę do osób, które osiągnęły minimum już dwukrotnie i idę dalej :evil: Ostatnią wypłatę dostałam na początku tego roku. Myślę, że nie jest tak źle. Życzę cierpliwości :)

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
oczywiście o ilości poleconych jakimi dysponujesz oraz o ilości czasu jaki ci to zajęło ani słowa...

KGB

KGB

Praktyk

• Użytkownik
  • 186 postów
Ja dobiłem do wypłaty właściwie sam (polecenie zarobili dla mnie jakiś 50gr :evil: ). Nie jest to może najlepsza firma na rynku, nie zarabia się tam najszybciej, ale o wypłatę można być spokojnym bo Edek to bardzo uczciwy gość.
Niemniej, ja się stamtąd wypisałem, bo o poleconych trudno (kto ma być, ten już jest), a na drugą wypłatę samemu już mi się zbierać nie chciało.

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P

oczywiście o ilości poleconych jakimi dysponujesz oraz o ilości czasu jaki ci to zajęło ani słowa...

Miałam maksymalnie z 10-ciu poleconych, teraz mam trzech i jakoś leci. Zapisać się nie sztuka. Sztuką jest pozostać aktywnym, nawet jeśli się niewiele z tego ma.

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
dobrze wszystko pięknie tyle że lepiej jest poświęcić swój czas na inne firmy niż zielony. Wiem to z własnego doświadczenia.

fou

fou

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów

Sztuką jest pozostać aktywnym, nawet jeśli się niewiele z tego ma.

W Zielonym to chyba nie jest duży problem? W końcu meili nie jest jakoś strasznie dużo do wyklikania.

Co do wypłat to ja czekam na wypłatę od 35 dni. Przypomnę jedynie, że w regulaminie jest zapis o 14 dniach. Poprzednią wypłatę również dostałem z opóźnieniem, więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.

1946rodlo

1946rodlo

Dyskutant

• Zbanowany
  • 246 postów
wie ktos kto jest wm tej firmy? zamowilem okolo dwa tygodnie temu reklame i zero reakcji z ich strony;/

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Adminem Zielonego Maila jest Edi, na stronie masz kontakt.
Zielony Mail ma też forum, aczkolwiek ostatnio chyba nic tam się nie dzieje.
Edi zmienił priorytety swych zainteresowań, zwracając się ku tematyce sportowej, niemniej Zielony Mail płaci, choć ostatnio realizacja wypłat przeciagnęła się powyżej 30 dni. Na swoją czekałam chyba ponad 40.
Ale doszła :) i jeśli ktoś ma wątpliwości - popatrzeć można
http://www.net-zarab...platy/ziel3.gif

1946rodlo

1946rodlo

Dyskutant

• Zbanowany
  • 246 postów
Tylko ze ja pisalem przez ten kontakt juz dwukrotnie i zero reakcji z jego strony:(

abcdefghijklmnop

abcdefghijklmnop

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1909 postów
Zielony Mail to juz historia, nie warto juz tam klkiac. Wysokie minimum, brak reklam, brak zaangazowania admina, przedluzajace sie czekanie na wyplate to chyba wystarczajace powody, by sie wypisac.

wladekkoz

wladekkoz

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 978 postów
Zielony to kicha i juz :)

szuwarek

szuwarek

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 4740 postów
Może nie kicha, ale w porównaniu do tego co było przed rokiem - da się zauważyć różnicę in minus. Jednak nie przesadzajmy - średnio wychodzi po około 2 gr na dzień z płatnych maili: w prównaniu z innymi firmami to nie tak źle.

Niestety - webmaster ma już obecnie inne priorytety - ze szkodą dla samej firmy

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Przemekts

Przemekts

Dyskutant

• Oczekujący
  • 323 postów
Zamawiajac wyplate bylem 26 w kolejce obecnie jestem 13 i czekam juz miesiac.W takim tempie to pewnie za miesiac ja dostane :)

Przed toba jest 13 zamówien.
Twoje zamówienie na kwotę 15.00 PLN / PLN e-Gold (xxxxxx) czeka od 29 dni(a).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych