Skocz do zawartości

Zdjęcie

BoldBytes.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

moro

moro

Rekin forum

• Użytkownik
  • 714 postów
Jakie jest minimum do wypłaty w Bold Bytes?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

shdwgetpaid

shdwgetpaid

Praktyk

• Oczekujący
  • 129 postów
Chyba 25$ ale nie dojdziesz do tylu bo wcześniej dostaniesz losową:D
:hura: :hura: :hura: [b][url=http://eurokiddies.esite.pl][size=18]EuroKiddies Powraca! Pełen opis po polsku! Sprawdź TO! :hura: :hura: :hura:

moro

moro

Rekin forum

• Użytkownik
  • 714 postów
Minimum wysokie... samotnie chyba klikać nie warto, co?

moro

moro

Rekin forum

• Użytkownik
  • 714 postów
Minimum 30$ i maile po 0,1$... wystarcza, abym sie tam nie zapisał.

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów

Olbrzymie - 30$ :D Mniejsze dla premiowanych uczestników.

Kiedyś można było liczyć na losową wypłatę na e-Gold, ale teraz to już chyba nieaktualne, bo widzę, że firma ledwo ciągnie. Przysyła głównie maile po 0,1 centa. Linków o wyższej wartości próżno tam szukać.

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
Z tego co wiem, to dalej losówki są. Po 6-7$ masz kase. :D
Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Dzięki za info. Właśnie wczoraj osiągnąłem 7$ :D

1946rodlo

1946rodlo

Dyskutant

• Zbanowany
  • 246 postów
ja mam ponad 15$ i jakos losowki nie ujrzalem jeszcze...

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
to chyba jestem szczęściarzem :D Ja dostałem losową wypłatę po wyklikaniu jakiś 3$

KGB

KGB

Praktyk

• Użytkownik
  • 186 postów

Olbrzymie - 30$ :D Mniejsze dla premiowanych uczestników.

Kiedyś można było liczyć na losową wypłatę na e-Gold, ale teraz to już chyba nieaktualne, bo widzę, że firma ledwo ciągnie. Przysyła głównie maile po 0,1 centa. Linków o wyższej wartości próżno tam szukać.

Kurde, ja w jakiejś innym boldbytes chyba jestem. Linków po 0,1c w ogóle nie dostaję, a z maili i PTC codziennie mam 4-5c. Fakt - czytałem, że kiedyś można było tam więcej wyciągnąć, ale teraz też nie jest chyba tragicznie.

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
Zaznaczyli "cheap link" to cierpią. Ich sprawa

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Nie zaznaczyłem "cheap links" dla cierpienia, tylko żeby szybciej dojść do wypłaty. :D Teraz zresztą linki po 0,1c przychodzą po kilkanaście w jednym mailu.

KGB! Nie wiem, dlaczego Ty zarabiasz dziennie kilka centów a ja 0. Może Ty w jakimś search country mieszkasz...
Na wszelki wypadek zaznaczę odbieranie maili na e-mail i na inbox. Może to wyjaśni sytuację.

KGB

KGB

Praktyk

• Użytkownik
  • 186 postów

Nie zaznaczyłem "cheap links" dla cierpienia, tylko żeby szybciej dojść do wypłaty.  :D  Teraz zresztą linki po 0,1c przychodzą po kilkanaście w jednym mailu.

KGB! Nie wiem, dlaczego Ty zarabiasz dziennie kilka centów a ja 0. Może Ty w jakimś search country mieszkasz...
Na wszelki wypadek zaznaczę odbieranie maili na e-mail i na inbox. Może to wyjaśni sytuację.

Ja nigdy nie klikam w linki o wartości mniejszej, niż 0,2c. Trza się przynajmniej minimalnie szanować ;-)

W search country nie mieszkam, chociaż, biorąc pod uwagę tempo rozwoju mojego miasta, mam nadzieję, że to nie potrwa długo :)
Z PTC da się około 1-2c dziennie uklikać, poza tym maile (contest + właściwy link). Oczywiścir trzeba mieć trochę szczęścia, bo niektóre maile są tylko do 200-300 pierwszych osób. Nie przeczę też, że są dni, w których do zarobienia jest mniej.
Maile odbieram tylko z inboxa, więc to też może mieć znaczenie.

filonek

filonek

Maniak

• Oczekujący
  • 1251 postów
Niestety znowu zaczęli wysyłać cheap linki w osobnych mailach - a już było dobrze bo przez jakiś czas wysyłali w jednym. Dzisiaj wchodzę w pocztę a tam chyba ponad 20 linków. Nie wiem czy coś testują i od czego to zależy ale otwieranie kilkanaście linków po 0,1 centa jest trochę irytujące.
Możesz zarobić do 9$ dziennie za samo granie w sieci ---> Wealthwars
Najlepszy surfbar ---> Eurobarre

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Mnie nie przeszkadza, nawet chyba wolę choć rozumiem, że innym może.
Ale być może w pojedynczych lepsza klikalność?
Obie, Lorellka i Paddy analizują na bieżąco takie sprawy i sądzę, że po testach decyzję przemyślały.

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Kto z Was ostatnio i w jakiej wysokości miał losową wypłatę w Bold Bytes, bo nie uśmiecha mi się zbierać do 30$?

Morfeusz

Morfeusz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 572 postów
Wczoraj tam klikałem i wyskoczył mi taki komunikat:
Hello Everyone,

With our email problems over the last few months, some of your emails have never reached me. At least 1 members payout request never arrived in our inbox. This member has now been paid but I am concerned that there may be other members who are still waiting for their payout.

So.... check your Boldbytes account and look for your payout request, it willl have the date you requested ....then check your payment processor and see if you received your payout around that time. If you have not been paid then please email me at [email protected]

IMPORTANT - If you have requested a payout, and are still waiting for it, please contact me via [email protected] and I will look into it immediately.
--------------------------------------------------------------------
czy to oznacza ze dostane wkrótce wypłate? mam na koncie 8$ Nierozumiem czy mam się skontaktowac z [email protected]?
:roll: :D

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Dziewczyny piszą, żeby sprawdzić konto na BoldBytes kiedy zażądano wypłaty (jeśli zażądano). Jeśli było żądanie wypłaty, a ta nie przyszła to należy skontaktować się z Paddy pod podanym adresem e-mail.

Ahoj 8)

forsia

forsia

Dyskutant

• Oczekujący
  • 225 postów
Ale status firmy sie troche poprawia... Coraz więcej linków i bannerów po 1c. Bardzo łatwo wygrać w contest, a do wygrania jest 20c co 50 klików.
Jakby codziennie wyklikać cały contest w którym jest od 5 do 10 bannerów to szansa na wygraną jest równa 10-20%. Któregoś dwa napewno sie trafi wygrana. 5 wygranych to już 1$. Mi narazie udało sie wygrać raz ale walcze nadal :D
ExtraForsa - aktualizacja 9.05.2007r.
LinkGrand - najlepsza zaraz po AdBuxie

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Morfeusz

Morfeusz

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 572 postów
Napisałem list do, boldbytes że nie otrzymałem żadnej płatności z ich strony...
Bosman piszesz w jednym ze swoim zdaniu;
Cytuje "kiedy zażądano wypłaty (jeśli zażądano)" ...Nie za bardzo wiem jak można zażądać wypłaty mając na koncie tylko 8$
:roll:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych