Skocz do zawartości

Zdjęcie

! SZUWARY 2006 ROZDANE !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

Fryta111

Fryta111

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 965 postów
Moje 2$ nie zostały przydzielone chyba, bo nie widzę komu dać :D
Gerfart napisz PW odnośnie stopki (cała dla Ciebie) :)
...strach jest zawsze taki sam - pogodzenie się z nim uczyni Cię silniejszym...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kuley

kuley

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2499 postów
http://szuwi.com/vie...ic.php?p=548453
oddam swoje ;P

Guest_reklama2000_*

Guest_reklama2000_*
  • Gość
Skoro ma zostać zorganizowana jakaś loteria (lub konkurs) dla użytkowników forum to ja chciałbym przekazać wszystkie swoje nagrody, czyli o ile dobrze się wczytałem są to:

:arrow: 3 miejsce: reklama2000 (13 % głosów) - nagroda: cztery miesiące bannerka w stopce

:arrow: 1 miejsce: reklama2000 (73% głosów) - nagroda: 5$

:arrow: 1. miejsce: reklama2000 (39% głosów) - 50 000 wyświetleń bannera w rotatorze

reklama2000 konto na serwerze lub domenka info do odbioru

3 miejsce: reklama2000 - 1k wyswietlen strony w ptp portfelika

1 miejsce: reklama2000 - 2,05$ + 1k wyswietlen strony w ptp portfelika + Konto w Sunrise Paidemails + mail do 300 w Stoowa + sygnaturka na miesiac u kodek11 + [mail do wszystkich o wartości 0,5 gr  + 1000 PTC (tylko do PTP) o wartosci 1 pkt + 1000 PTC o wartosci 2 pkt + 200 PTC o wartosci 0,25 gr] w Reklamowka

1. miejsce: reklama2000 - 2,05$ + 1k wyswietlen strony w ptp portfelika + sygnaturka na miesiac u arek_19

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Fajnie, że nagrody zostały rozdysponowane. Szkoda tylko, że nie jest napisane, kto komu ma wpłacać kasę. Przyjmijmy więc, że ja daję 2$ lacince a Adis, Fryta i Arek 19 mogą na razie zatrzymać swoje dolary, ponieważ reklama2000, do którego miały one trafić, przekazał swoje nagrody do loterii. Może tak być?

Proszę o kontakt przez PW:
- lacinke (dla niej także mail 0,5 gr do 200 w KrakMails),
- osoby, które wygrały mail w Stóówie,
- osobę, która dostała mail do 1000 w Polskim Centrum Reklamy,
- osobę, która dostała konto w Sunrise Paidemails i Rasta Mails.

Ponieważ konto w Imperium Reklamy nie zostało nikomu przydzielone, zamieniam je na 1000 PTC w tej firmie a nagroda wędruje do lacinki za Wypowiedź Roku 2006, która brzmi:

"Oj adminie Extreme-mailsa, nie bananuj mnie, biedną, głupią blondie, która wierna forum szuwarkowemu tu złożyla skargę czy raczej wylala gorzkie żale zamiast w supporcie".

Zawsze chce mi się śmiać, kiedy to sobie przypomnę. Lacinka, może Ty jesteś i blondi, ale na pewno nie głupia.
Pozdrowienia dla wszystkich blondynek! (pozdrowienia dla kobiet o innym kolorze włosów przekażę kiedy indziej...)

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
nie wiem jeszcze jak z ta loteria, co w ogole inni o niej sadza, w koncu nagrody powinny isc do tych co sie najbardziej zasluzyli a nie tych do wszystkich, ale to juz od was zalezy :D
kuley tez moglbys oddac na loterie jakby sie ewentualnie odbyla :)

Gerfart

Gerfart

(po)Mroczny Lord

• Oczekujący
  • 904 postów
@szuwi - zapomniałeś podać wyniki w kategorii -> Najlepszy WM zagraniczny :D

3. miejsce: Gerfart - 1k wyswietlen strony w ptp portfelika + 0.4c - 500clicks w emails-empire.com + sygnaturka na miesiac u fryta111

Myślę, że będzie dobrze jeśli powyższe nagrody powędrują do inicjatora i ducha opiekuńczego tego plebiscytu.
A zatem poop - wykorzystaj ten pakiet nagród wedle uznania. :)

3. miejsce: Gerfart (16% głosów) - 10 000 wyświetleń bannera w rotatorze

A ta nagroda niech powędruje do lacinki - za całokształt działalności. :P
(lacinko, podeślij linki szuwiemu) :P
Dołączona grafikapoMroczny Lord zaprasza: > Zagraniczne PeTePy > Zagraniczne klikbiznesy
potencjalnie niebezpieczny link tu byl, ale juz nie ma :)

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Heh, jak tak dalej pójdzie, to nikt nie odbierze swoich nagród z konkursu. Do mnie jeszcze nikt nie zgłosił się po ich odbiór.

lacinka

lacinka

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1720 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne niemal....
Bardzo się cieszę z honorów , jakie mnie spotkaly w plebiscycie, te za kształty całe też :D .Ale az sie boję poprosić o realizację profitów, zeby nie wyjsc na pazerną.Widzę,ze loterię zakladacie....Skąd idea, bo chyba nie poczytalam calosci?
Dołączona grafika

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
alez nagrody sa jak najbardziej do odebrania :D naleza sie w koncu :)
loteria? cos trzeba zrobic z tymi nagrodami co zostaly, a mysle, ze loteria to fajniejsze niz zwykle wystawienie tematu w dziale oddam :P

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Po nagrody ktore sponsoruje Ja z Przemkiets ... prosze zglosic sie do jednego z nas na GG :D

Pozdrawiamy

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Dzieki za głosy oddane na mnie.
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - | BannersBroker | AditNetwork (ID:64682)|

fac

fac

Seryjny samobójca

• Użytkownik
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Gospodarka, ekonomia, itepe
Ale ja wcale nie jestem inteligentny, to nie fair :D
Skoro jednak ktoś przyznał mi nagrodę, z chęcią ją wykorzystam (niekomercyjnie oczywiście) i namiary na baner podeślę. Z nagród ufundowanych przez użytkowników muszę jednak zrezygnować (może ktoś inny bardziej się z nich ucieszy). Dziękuję za głosy oddane na mnie.
Nie wiesz, co zrobic z pieniędzmi? Załóż konto bankowe.

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
Widzę, że idea loterii (konkursu) jakoś się nie rozwija :? Myślę, że warto taki konkurs zorganizować a byłby to konkurs... klikania. Jest na forum dział, gdzie klika się w następujące linki i dopisuje wypracowane kwoty:

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

(Admins, please, don`t delete my post, this is not a spam) :(

Mało kto tam zagląda, więc wizja nagród przyciągnęłaby - mam nadzieję - nowe osoby. Konkurs polegałby na tym, że przez kilka tygodni (3 do 4) chętni braliby udział w tej akcji, a po zakończeniu tego okresu najlepsi klikacze otrzymaliby nagrody.

Co o tym myślicie?

lacinka

lacinka

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1720 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne niemal....
Jestem za, gdyby jeszcze jakies animalsowe akcje byly..
Dołączona grafika

shogun

shogun

Maniak

• Użytkownik
  • 1163 postów
Mariusz70: jak na moj gust pachnie to dyskryminacja osob, ktore klikaja codziennie ale nie maja czasu (lub ochoty :lol: ) dokumentowac tego na forum. choc jesli ma to przyczynic sie do wzrostu klikajacych osob to.. jak najbardziej :(
Potrzebujesz kupić/sprzedać LibertyReserve, e-Gold lub MoneyBookers ? Profesjonalne wymiany, wieloletnie doświadczenie i wiarygodność potwierdzana przez setki zadowolonych klientów (szuwi.com, yeyku.com) ! / GG: 4758518

didodido

didodido

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
Pragnę zwrócić szczególną uwagę firmę Logomedia. Zapisałem się do tej firmy jako kompletny nowicjusz w zarabianiu w internecie. Myślałem, że to łatwy i szybki sposób na zarobek. Podobno dużo mail'i wysyłają, ale nic bardziej mylnego. Ta firma w ogóle nie wysyła e-maili. W kilka tygodni zarobiłem 2(słownie:dwa)grosze. Chciałbym poinformować was za to o wspaniałym sposobie zarabiania w internecie. Jest on w świecie reklam. Wystarczy, że odbierzesz kilka maili dziennie a pieniądze będą rosły w szybkim tempie. Co więcej, byłem mile zaskoczony. Codziennie przychodzi jakieś 5-10 maili po 10-15 groszy. Dodatkowo jest jakieś 20 banerów dziennie do klikania po jakieś 2 grosze. Bez poleconych można zarobić jakieś 2 złote dziennie. To dużo. Ja już tak zarabiam - spróbój i Ty!
Rejestracja jest prosta i darmowa!

KLIKNIJ TUTAJ I SIĘ ZAPISZ: http://www. [b][wymoderowano spam]Basia

didodido 3/6 za spam na forum

swerty98

swerty98

Stażysta

• Oczekujący
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Taniec,GP
:D :D :D :P :)

Jestes nowicjuszem to pozcytaj troche forum na dobre Ci to wyjdzie :lol:

Gratuluje wszystkim nagrodzonym, szkoda ze ten cały plebiscyt dział się pod moją nieobecność :cry:
Do wynajęcia:)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_reklama2000_*

Guest_reklama2000_*
  • Gość
Hmmm... loterii żadnej nie ma, więc uderzam do Szuwiego po gotóweczkę, a resztę reklam do wzięcia tutaj:

http://www.szuwi.com...zy-vt63196.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych