Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer dedykowany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

jalowiec

jalowiec

Praktyk

• Użytkownik
  • 153 postów
Gdzie najlepiej kupić w miarę dobry i tani? Jakieś doświadczenia?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
ovh.pl za jakies 120 zl masz dedyka celeron jakis obejrzy oferty tam jest wszystko i wogule ovh.pl to bardzo dobry hosting

jalowiec

jalowiec

Praktyk

• Użytkownik
  • 153 postów
No oferte maja ciekawą, ale interesuje mnie czy ktoś już ich testował(Jest ich klientem) i Czy w miarę pomagają w obsłudze technicznej czy zachowują sie jak monopolista...

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
yhym no ja mam u nich server ale wirtualny ten zawnasowany 240plan i nie narzekam zawsze dostaje odpowiedzi na moje pytania

Fryta111

Fryta111

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 965 postów
www.serwerydedykowane.pl
...strach jest zawsze taki sam - pogodzenie się z nim uczyni Cię silniejszym...

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
hm moze na futuro.pl ?
Na pewno drogi, ale pewny to:
http://www.joyweb.pl...hp_proliant.php

A i bym zapomniał - nie ma czegoś takiego jak dobry i tani,moze byc dobry i w przystępnej cenie. Bo jak jest za tani, to napewno później będą kłopoty.
Na wynajęcie ;P

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
oto server dedykowany z joyweb.pl
Procesor Intel Xeon dual core 1,86GHz
Pamięć RAM 1024 MB RAM
Dysk 120GB SATA
Łącze 1Mbps
Za jedyne 750 zl miesiecznie swietnie kto tyle da za taki server? Porownaj ten server dedykowany z jakim kolwiek innym chocby z oferty ovh.pl to samo za znacznie nizsza cene :D

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
ale joyweb.pl jest w POlsce, natomiast OVH nie
Zobacz ile kosztuja łącza TP, to sie przekonasz, czemu taki drogi
Na wynajęcie ;P

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
tego to nie wiem ale wiem jedno Polskie servery sa da bani (tak slyszalem) :D za 750 zl bym mial dupny server na ovh moglbym nawet firme hostingowa zalozyc :D

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów
na serwerach ovh są wirusy (tak słyszałem)

kamilet skoro nie wiesz nic o polskich serwerach to czemu powtarzasz głupoty? Czym się różnią części serwerów w Polsce od części serwerów za granicą?

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
a gdzie nie sa? jak ktos sobie umiesci strone na OVH z wirusem na stronie to nie ma co sie dziwic, takto OVH jest czyste.

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów
idąc twoim tokie rozumowania to jak ktoś sobie wybierze dziadoską firme i dupny serwer to ma "do bani" i "nie ma co się dziwić, takto" polskie serwery są bardzo dobre, powiedziałbym że nawet lepsze na polskie strony bo niższe pingi są.

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
  • Zainteresowania:programowanie, administacja, hosting
ja ostatnio przenosiłem sie (wkońcu) na polski serwer i działa lepiej, widoczne np przy łaczeniu z FTPem

Zdobądź kapitał 150$ na grę w pokera za darmo!

Naucz się grać w pokera!

Certyfikowany programista PHP & iPhone Developer, kontakt tomasz.hosting[@]gmail.com

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów

ja ostatnio przenosiłem sie (wkońcu) na polski serwer i działa lepiej, widoczne np przy łaczeniu z FTPem

dziala lepiej ? ale glupoty gadasz to normalne ze komputer laczy ci sie szybciej z serverem oddalonym o kilkaset km niz z serverem oddalonym o kilka tysiecy km to nie jest argument bo z serverem bedzie szybkie polaczenie a uptime niski :D a co do ovh nie wiem bo nei kozystalem ale slyszalem tlyko to ze to jest duza firma i wcale nei oznacza ze ma dobre akurat servery :D ja bym proponowal wybor firmy gdzie jest szybki support bo po pytaniu sadze ze bedzie potrzebny a w ovh wcale taki nei jest i kamilet sam o tym wiesz :D
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Ja korzystam z resellera u gomamahosting.com. Oferuja takze dedytki w cenie juz od 150$ bodajze. Jakosc jest po prostu oszlamiajaca, a support taki, ze nie da sie tego opisac :D Serwery maja bodajze w usa, ale jak mowil webmichel - nie ma znaczenia gdzie znajduje sie serwer. No i ostatnia zasada - tani oznacza przewaznie do dupy, cos o tym wiem.

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów
wiadomo że dla polskich stron najlepsze są polskie serwery, bo dlaczego niby taki onet czy inne nie hostują w USA? ;p wiadomo że w Polsce strona szybciej się ładuje ;]

roshi101

roshi101

Dyskutant

• Oczekujący
  • 340 postów
a ja mysle ze dlatego bo takie portale jak Onet czy WP stac na wlasne serwery wiec po co hostowac.Lepiej miec serwer w pokoju obok niz na drugim koncu swiata

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
dokladnie, ale przecierz ovh tez ma Polskie servery wiec nie widze problemu :D a na dedykach nie znam sie bo nie posiadam owego servera :D

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów

a ja mysle ze dlatego bo takie portale jak Onet czy WP stac na wlasne serwery wiec po co hostowac.Lepiej miec serwer w pokoju obok niz na drugim koncu swiata

nie chodzi tutaj o kwestie finansowe, czy stać czy nie. Chodzi o czasy dostępu do stron. No chyba że lubicie, np. dzwonić do innego miasta w PL poprzez USA, jeżeli jest kilka % taniej :D
Taniej nie zawsze znaczy lepiej, przy serwerach dedykowanych szczególnie trzeba patrzyć na support, bo te jak na złość lubią często odmawiać posłuszeństwa, chyba że chcesz czekać 2dni na odpowiedź od supportu ;]

@kamilet

Serwery kupione poprzez OVH dzierżawione są we Francji

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
aha no moze ;) ale ja mam tam server i pisze ze z Polski :)
oczywiscie ze taniej nigdy nie jest lepiej jesli masz cos taniego to licz sie z tym ze bedzie ta rzecz slabszej jakosci :)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych