Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kasa dla luci co mają konta neteller zweryikowane !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

popek1990

popek1990

Stażysta

• Użytkownik
  • 93 postów
Witam ostatnio bardzo duzo czasu spedzam na pokerze i doszedlem do wniosku ze nie wplacajac nic mozna duzo kasy wyciagnac z promocji . Ogolnie na konto neteller wplynelo mi sporo kasy z pokerow o to screen
Dołączona grafika

( wystarczy umiec troszke angielski . Jezeli ktos ma zweryfikowane konto w neteller i nie korzystal z zadnych promocji to moze wejsc ze mna w interes ja bede zalatwial promocje i zebys dostal kase na neteller i bedziesz mi za to dawal 50% jezeli ci pasuje to napisz na gg 7514259 . Mysle ze na poczatek 50$ by sie wyciaglo czyli mialbys kolo 25$ na neteller co daje 75za free . Po tym znam pokera ktory daje 50$ na pokera tylko potrzeba to borucic co jest nie mozliwe to wpadlem na taki pomysl ze ty bys otrzymal bonus przegral ze mna wszystkop i ja bym legalnie wyplacil i przelal ci 50% .

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Mistrz`

Mistrz`

Początkujący

• Zbanowany
  • 40 postów
taki mlody a taki cfany ;p

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
tak przegra z toba cala kase i posadza go o pranei brudnych pieneidzy i zablokuja wam konta :P powodzenai :P:P
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

czerus

czerus

Znawca

• Użytkownik
  • 359 postów
Ja juz raz przegralem w z kims bonus(50$) i nie zobaczylem juz swoich pieniedzy. Nie warto w takie rzeczy wchodzic bo ludzie oszukuja

Bot Name

Bot Name
  • Advert

amfre

amfre

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1595 postów

ty bys otrzymal bonus przegral ze mna wszystkop i ja bym legalnie wyplacil i przelal ci 50%

Nie da rady. Jak widze na 99% mowisz o PP ale tam to nie przejdzie. Orientuja sie i oba konta zablokowane. Na Vegas Poker podobnie. Tak wiec ciezko, ale nie mowie, ze gdzies to moze nie przejsc.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych