Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hosting platnosc egold

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
Witam. Szukam dobrych niezawodnych hostingow ktore mozna oplacac przy pomocy egold jest to dla mnie bardzo wygodne.
Obecne mi znane to:
http://www.hostingsolutions.us/
http://www.servnetpro.com/
Ale mialem konta w oby dwoch hostningach najdluzej w hostingsolutions ale nie maja zbyt dobrego servera nie wiem jak teraz a co do servernetpro ktos mi ostanio mowil ze im sie hosting psuje bo bardzo wolno strony wczytuje a czasami wcale nie wczytuje ale moze ktos tam ma konto to prosil bym o opinie.
Zalezy mi na hostingu platnym przez egold.
PS: Che zalozyc egold games jak cos :P

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kodek11

kodek11

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 606 postów
  • Zainteresowania:Internet
www.cheap-web-host.net - lolekserwer'a
[nieregulaminowa sygnaturka (1/6) - slightyboy]

sztos

sztos

pobieracz adsense ;)

• Użytkownik
  • 1156 postów
  • Zainteresowania:internety ;)
zapraszam do Siebie na GG sadze ze cos da rade zalatwic :P

sztos
8)
Cala wiedza o Google Adsense tylko na sztos.com
Support Skryptu CC w dobrej cenie ;]

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów
Co do Hostingu webmichela:

Juz jest OK =]

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" ~ Edward Abbey / Zajrzyj na Wyszczekany.plPsychiatry nie znajdziesz natomiast na ZadbaneWlosy.pl, ale... za to znajdziesz szereg wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji włosów.

kodek11

kodek11

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 606 postów
u lolka jest duuuużo taniej :PP

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
  • Zainteresowania:programowanie, administacja, hosting
zapraszam do siebie :P jesli będziesz miał jakiekolwiek problemy z instalacją skryptu lub nie bedziesz umiał go zainstalować, pisz smiało - dla klientów serwera nawet tych najmniejszych mam całodzienną pomoc techniczną, raz w tygosniu na swoim dysku robie takze ogolny backup bazy danych na serwerze (czego dopilnowania nauczyło mnie niedawno doświadczenie) wiec o swoją baze mozesz się nie martwić

jesli bedziesz potzrebował indywidulanego skryptu lub będziesz chcial zmodyfikować odpowiednio juz isyniejący - także masz spory upust..

Zdobądź kapitał 150$ na grę w pokera za darmo!

Naucz się grać w pokera!

Certyfikowany programista PHP & iPhone Developer, kontakt tomasz.hosting[@]gmail.com

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów

zapraszam do siebie :) jesli będziesz miał jakiekolwiek problemy z instalacją skryptu lub nie bedziesz umiał go zainstalować, pisz smiało - dla klientów serwera nawet tych najmniejszych mam całodzienną pomoc techniczną, raz w tygosniu na swoim dysku robie takze ogolny backup bazy danych na serwerze (czego dopilnowania nauczyło mnie niedawno doświadczenie) wiec o swoją baze mozesz się nie martwić

jesli bedziesz potzrebował indywidulanego skryptu lub będziesz chcial zmodyfikować odpowiednio juz isyniejący - także masz spory upust..

nei wiem czy dobrze zrozumaielm ale robsiz backupa tylko co tydzien ?? i jeszcze na wlasnym komputerze troche mi sie to smeiszne wydaje :D
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

kodek11

kodek11

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 606 postów
Robi backup codziennie każdemu z osobna, a ogólny wszystkiego co tydzień

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
dobrze miec kodeka przy sobie :)

backup ogolnej bazy danych (czyli bazy z wszystkich kont na serwku) robie codziennie, ponadto mam u siebie pliki wiekszosci moich klientów bo i wiekszosc decyduje sie na to, abym sam zainstalował i skonfigurował im skrypty które wysyłaja mi na maila [korzystaja z owej pomocy technicznej która wszystkim klientom oferuje], ponadto backup danych cotygodniowy na serwerku zaplanowany w WHM oraz - jak kto sobie życzy - codzienny przez cpanel, oby nie wykraczał ilosci wykupionego miejsca na HDD :D

ps. jeden z moich klientów, który ma własną firme w świeciu zaproponował mi aby firma od której ja serwer opłacam, wystawiała mi faktury VAT na jego firme, to skorzystamy obydwaj, ja zaoszczedze / zarobie na VACIE a on bedzie miał papiery na swój hosting :D na dzień dzisiejszy jestem zdecydowany na rozwój usług hostingowych, a co bedzie z portfelikiem i globalem - nimi pewnie bedzie zajmował sie pampers oczywiscie nadal pod moja opieka nad nimi

Naucz się grać w pokera!

Certyfikowany programista PHP & iPhone Developer, kontakt tomasz.hosting[@]gmail.com

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
jako admin servera powineines raczej zapewnic codzienny backup i to nei na kontach kilientow tlyko na osobnych maszynach :) nei ma sie czemu dziwic ze takei nsikei ceny :D a co do ilosci klientow to myslalem ze ich jest wiecej chyba ze wiekszoc na dedykowancyh ip masz:) a z tym pomyslem twojego klienta to bym sei tak bardzo nei cieszyl bo mzoesz meic z tego same klopoty :D chyba ze to bardzo zaufana osoba to bedzie lepiej :D

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
znałem go pare lat temu jako per pana, teraz tak sie złożyło ze.. razem studiujemy i razem dojezdzamy [wychodzi taniej] mam do niego zaufanie, bo znam go od lat tylko teraz sporo lepiej :) hmm.. racja, indywidualnych backupów nie robie, wykonuje codziennie ogolny backup całej bazy danych MySQL na serwerze jednym poleceniem; sama czynność eksportu całej bazy trwa kilkanascie minut

ze strony serwera mam świetlna i fachową pomoc, naprawde profesjonalna a i wśród nich okazał sie być jeden rodowy polak który dodatkowo pomógł mi z problemem podpinania pod serwer polskich domen :D

Liczba klientów jest juz bliska 50-ciu i spora część przenosi się właśnie z Twojego hostingu no mój bo są niezadowoleni z jakości Twoich usług..

Naucz się grać w pokera!

Fryta111

Fryta111

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 965 postów
Ja korzystam usług Webmichela i jestem bardzo zadowolony, jeszcze żadnego problemu nie miałem. Fachowa pomoc przy wszelkich działaniach na koncie. Nie rozumiem dlaczego ludzie mieliby rezygnować z jego usług z powodu niezadowolenia... :roll:
...strach jest zawsze taki sam - pogodzenie się z nim uczyni Cię silniejszym...

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
przyznam dwa miesiace temu byl nie przyjmeny incydent zawalilem i server ledwo dychal teraz mam dwa i jakosc jest na odpowiednim poziomie a spora czesc klientow to ile ?? bo watpie zeby zagraniczni kilenci ktorzy stanowia najwieksza czesc znali twoj hosting i akurat ciebei wybrali :) tak teraz to sobei chyba przypominam dwie osoby mzoe wiecej bylo ale to nei jest sporo :D a fachowa pomoc to chyba od dc bo twoj poziom wiedzy na ten temat niedawno byl bardzo mizerny :D i napewno tak szybko sie nei zmienil :D ale zycze powodzenia :P

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
dziekuje :D

dobrze powiedziane był :)

pomoc techniczna z mojej strony to przede wszystkim pomoc przy instalacji i modyfikowaniu skryptów, podpinanie bazy danych, zmiana chkmodów, włączenie/wyłączenie usług w .htaccess - moze i o dziwo dla Ciebie ale wiekszosc nie potarfi sobie z tym poradzic - a co do reszty, zalezy kto czego wymaga, jednak wszytko czego klienci sobie zycza [bezpośrednio lub pośrednio] ustawie :D

Pozdr

Naucz się grać w pokera!

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
spoko tylko nie odpowiedziales ilu tych sporo ludzi odeszlo :)

edit//

After several problems with dishonest people we think that we are on the good way to stay with you forever! We spend a lot of time with looking for the best offer from dedicated servers and it looks, that we've finally found the good and working one! We promise you, that this kind on breakdown which we had for few weeks won't happen again.

tym nie uczciwym to moze ja bylem ??

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
no niech Ci bedzie, z Twojego serwka do nas przeniosło sie czterech klientów no i owi klienci przeszli w czasie Twoich problemów z serwerem, potem juz w miare ucichło - oddaje honor

nie, global przeciez nie pojawił się odrazu jak nam bloknałes konto z powodu nadmiernego wykorzystywania pamieci przez nasze konto. mielismy w miedzyczasie usługodawce który wziął kase za serwer dedykowany, przetrzymał WHM i serwer przez dwa-trzy tygodnie i zwiał bez odzewu. odczekaliscmy troche no i trzeba było szukac dalej; teraz płacimy dwa razy więcej ale i jakość świadczonych przez nich usług i poziom serwera jest znacznie wyższy :) A wiec to nie byłes Ty; ponownie oddaje honor no i przy okazji powodzenia na maturze - wiem ile pracy Cie czeka, czesc

Naucz się grać w pokera!

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
rzeczywiscie pamietam spotkalem sei jeszcze gdzies ze innych oszukali :) ja chyba jeszcze nei wiem ile mnie czeka :D:P

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów
Pogadajcie sobie na gg,
To nie temat dla Was :)

Ciągnąc dalej hostingi Webmichela i Lolka,
ja mam konta w obydwu....

No i jest dobrze, żaden nie szwankuje....

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" ~ Edward Abbey / Zajrzyj na Wyszczekany.plPsychiatry nie znajdziesz natomiast na ZadbaneWlosy.pl, ale... za to znajdziesz szereg wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji włosów.

kamilet

kamilet

Dyskutant

• Użytkownik
  • 273 postów
zgadzam sie z adisem :) to nie gg :P ale dziekuje za wypowiedzi :D ja mam u webmichela domenke :D a u lolka server :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

nnn

nnn

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
9th May 2005
We started. Cheap-web-host.net get first 7 customers.
12th May 2005
We bought next servers dedicated in Dallas.
24th November 2005
We bought server dedicated in Washington.
2nd March 2006
Our servers hit to Europa to Lithuania!
7th April 2006
We have our data center in Asia and Austalia.
18th October 2006
We place datacenter in South America.

Spoko newsy....

Wprowadzanie klientow w bład jest oszustwem...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych