Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyplac z klamm !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
471 odpowiedzi w tym temacie

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P
@zielonylp: spójrz chociaż na datę rejestracji Klemika na forum:

Ponad rok temu. Taki młody stażem to on nie jest :)

PS. w obecnej sytuacji, jakiej się znalazła większość polskich użytkowników Klamm.de, to była bym skłonna zaryzykować. W myśl zasady "albo rydz, albo nic" ;P

Bot Name

Bot Name
  • Advert

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
No i jak pierwsi ochotnicy dostaną wypłatkę to i ja zarządam i pewnie więcej osób - i my userzy klamm będziemy zadowoleni, że otrzymaliśmy wypłatę zarobków, których administracja klamm nie zabardzo chciała nam wypłacić, a drugą stroną zadowoloną będzie osoba, która prowadzi ten "kantor" bo będzie miała jakieś zyski z prowizji za przelewy:) Tylko to wszystko mało pewne i wg mojej osoby lepiej było by napisać na ten temat na forum Klamm i ta osoba która prowadzi wymiane tych pienedzy i my userzy klamm...

Klemik

Klemik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 16 postów

Nie ma co rzucac od razu oskarzen, ze ktos kradnie, bo to dywagacje, a moga kogos niepotrzebnie urazic. Klemik, skoro dobrze znasz ta osobe, to moglbys nam lepiej naswietlic sprawe, jak to wszystko wyglada? Kto to jest, moze jakis kontakt na komunikatory (ICQ czy co tam jeszcze). No i przede wszystkim (moze to troche wkraczac w Twoja sfere intymna ale trudno) skad sie znacie....bo bez odpowiedzi na te pytania raczej bedzie ciezko uniknac oskarzen....

No wiec gramy razem w klanie w Enemy Territory. Mail znacie, MSN taki sam jak adres - [email protected]

Nie ma co rzucac od razu oskarzen, ze ktos kradnie, bo to dywagacje, a moga kogos niepotrzebnie urazic.

..ja nie chce nikogo urazić, nawet nie miaałem tego na myśli, tylko jak już tu zostało powiedziane, Wasza znajomość jest ciekawa, i Twój status oraz top ze już 4 dni czekam na odp od niej i jakoś nikt nie raczyl napisać... :?

Jak juz powiedzialem, mail widocznie nie doszedl bo odpowiedz bys dostal. Napisz moze do mnie na pm albo sprobuj skontaktowac sie przez MSN.

Transfer miedzynarodowy, jak juz powiedzialem troche trwa, poza tym zanim lucas przeleje pieniadze tez trwa pare dni od zazadania wyplaty.

żlawek

żlawek

Stażysta

• Użytkownik
  • 89 postów
Jak firma będzie uczciwa o czym będziemy mogli się za kilka dni przekonać, czyli jak zacznie wypłacać pieniądze na konta osób które zleciły jej wypłatkę to chętnie sam bez żadnych obaw zlecę jej wypłatkę no i nie tylko ja lecz wszyscy a trochę nas userów z Polski jest w klamm. :)
Jeśli chcesz pogadać to pisz na gg 4523718

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
dzieki Klemik za info. Jak narazie, odradzam znajomym i na innych forach wyplaty, a przynajmniej radze wstrzymanie sie. Nie traktujcie tego jako antyrekklamy, po prostu uwazam ze kasa z Klammu nie ucieknie, a pare dni czekania da ostateczna odpowiedz co do ksztaltu wyplat z Klammu przy pomocy Slawy. Ale miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok :)

azmud

azmud

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów
klemik, uważam że sprawa jest poważna!

Czyżby znowu mail nie dotarł? Na pierwszego maila dostałem od Ciebie odpowiedź.

> Podaj swoje dane, czyli nr konta, swift code, dane osobowe, id w klammie oraz kwote jaka chcialbys wyplacic.
> Nastepnie wyplac z klamm na konto podane na naszej stronie

Na poniższego (ponawiałem), nie dostałem odpowiedzi:

> czy jest mozliwość wypłaty na moneybookers?
> Co to jest "swift code"?
> Czy po wypłacie z klamm kontaktować się za pośrednictwem strony czy tez za pomoca tego maila?
> Czy mogę podać treść tego maila na forum: http://forum.refal.webd.pl/index.php ? Jestem tam adminem i wielu ludzi jest zainteresowanych tematem.

A więc jak to jest???
brak uprawnień do zamieszczania bannera - przy następnym razie będą ostrzeżenia!

azmud

azmud

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów

@zielonylp: spójrz chociaż na datę rejestracji Klemika na forum:

Ponad rok temu. Taki młody stażem to on nie jest :)

I nie był zabardzo aktywny. Ożywił się nagle? A może wpadł po kasę?
brak uprawnień do zamieszczania bannera - przy następnym razie będą ostrzeżenia!

jacek101

jacek101

Praktyk

• Użytkownik
  • 112 postów
Klemik
a może tak byśmy bezpośrednio do ciebie wysyłali maile skoro i tak jej pomagasz i większość maili przechodzi przez twoje ręce
.

Klemik

Klemik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 16 postów
[quote=azmud]klemik, uważam że sprawa jest poważna!

Czyżby znowu mail nie dotarł? Na pierwszego maila dostałem od Ciebie odpowiedź. [quote=azmud][quote=emdabelju]@zielonylp: spójrz chociaż na datę rejestracji Klemika na forum:
[quote name='gazelek]dzieki Klemik za info. Jak narazie' date=' odradzam znajomym i na innych forach wyplaty, a przynajmniej radze wstrzymanie sie. Nie traktujcie tego jako antyrekklamy, po prostu uwazam ze kasa z Klammu nie ucieknie, a pare dni czekania da ostateczna odpowiedz co do ksztaltu wyplat z Klammu przy pomocy Slawy. Ale miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok :)[/quote']

Rozumiem, na Twoim miejscu postepowal bym podobnie. Jednak spojrz na to takze z mojej strony. Po co mam zarobic jednorazowo te 50 euro i zwinac interes tracac przy okazji dobre imie, skoro moge zarobic wiecej w dluzszym okresie czasu nie tracac dobrego imienia a przy okazji zyskac wdziecznosc i... slawe ? :D

[quote=jacek101]Klemik
a może tak byśmy bezpośrednio do ciebie wysyłali maile skoro i tak jej pomagasz i większość maili przechodzi przez twoje ręce[/quote]

Nie ma sprawy. Mail znacie, jestem takze dostepny na IRCu w sieci irc, ircnet, efnet, quakenet pod nickiem Klemik.

azmud

azmud

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów
Dzięki za wyjaśnienia!
Cóż, napewno skorzystam.
Na jednym koncie (żony) mam wypłatę ale zapomniałem klamm-Passwort (nie wiem jak odzyskać :) ).
Na drugim (moim) zbliżam się do wypłaty i zobaczymy.

Biorąc pod uwagę Twoją odpowiedź - wierzę.
Lepiej żyć z prowizji (szansa na stały dochód) niż "zwinąć" te kilkanaście euro.

W końcu ludziom trzeba wierzyć.

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
Klemik mimo wszystko poczekam na pierwsze recenzje. Nie watpie, ze jestes uczciwy ale wiesz, niketorzy polecieli nawet na to 50 euro :). A ja nie chce polecac czegos, o czym nie mam zielonego pojecia. I przy okazji jesli ktos dostal juz wyplate to dajcie info na ten temat :D

bomir

bomir

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
Dzisiaj otrzymałem pieniądze od Slawy:

Jak czytaliście wcześniej - oceniałem szansę
na odzyskanie kasy z Klammu 50 na 50%.
Skończyło się dobrze.
Klikam dalej.

POTWIERDZENIE WYKONANIA PRZELEWU
mBankBankowość Detaliczna BRE Banku SA
90-050 Łódź, Al. Mickiewicza 10

Informacje o transakcji
Rachunek: Winien (Nadawca)
Nr rachunku: / 726 892 307
Nadawca: SLAWA HIRSCHHAUSER [prosze ukrywac dane adresowe!!! - Thanatos] Rachunek: Ma (Odbiorca)
Nr rachunku: ..........3113 5331
Odbiorca: ADAM G

Tytuł przelewu: KLAMM PAYOOT
Rodzaj operacji: PRZELEW WALUTOWY PRZYCHODZĄCY

Numer referencyjny na rachunku: 000000001
Numer referencyjny mBanku: 03425
Numer operacji na rachunku: 389

Data operacji: 2006-12-11
Data księgowania: 2006-12-12

Koszty pokrywa: ZLECENIODAWCA I ODBIORCA (SHA)
Kwota operacji w PLN: 73,92
Kwota zlecona: 19,73 EUR
Kwota przelewu: 19,73 EUR
Kwota kosztów banku zagranicznego: 0,00
Kurs kupna: 1 EUR = 3,7466 PLN
Data i godzina otrzymania: 2006-12-12, 09:47

Data wystawienia dokumentu: 12-12-2006

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Jestem dobrej myśli. Przepraszam, że tak długo nic nie pisałem, ale ważne, że sprawa wypłaty jest na dobrej drodze. W tym czasie dwa razy wymienialiśmy ze Slawą maile - troszkę się pogubiła ze swiftem. Pytała jaka jest nazwa mojego banku, chociaż podałem kod swift - GBW CPLPP. GBW - to po prostu Gospodarczy Bank Wielkopolski. Potem pisała, że już ma wszystie dane - tylko nie ma najważniejszego - pieniędzy. Dziś dostałem maila, że pieniądze już są, że je wysyła. Powinienem je dostać w poniedziałek, wtorek - najpóźniej w środę. W rozliczeniu, jakie dołączyła potraktowała mnie ulgowo - za co serdecznie dziękuję.
9.96 minus 10% = 9 euro (*_*) Odezwę się jak dostanę.

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1364 postów
  • GG:779519
wolałbym zobaczyc screena niż wklejke ... ale to tylko moja opinia.
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

bomir

bomir

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
Thanatos

To znaczy cały blankiet potwierdzenia wykonania przelewu ze szczegółami mojego konta, hasłem dostępu i najlepiej z kompletem haseł jednorazowych.

Albo kpisz albo pytasz o drogę.

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
Bomir ale jest takie narzedzie jak Paint, w ktorym mozna zamalowac poufne dane i gwarantuje Ci, ze nikt tej maski z nich nie sciagnie :):)

anta

anta

Desperados

• Root Admin
  • 9486 postów
Nie mam zwyczaju wtrącać się w cudze decyzje, każdy ryzykuje na własną odpowiedzialność.
Być może owa Slava ma ochotę pomóc za niewielką rekompensatę i wszystko bedzie ok, a przy każdej nowości ryzykują pierwsi, co nie znaczy, że nie stracą własnie ostatni.
Kwoty zawrotne nie są, kilka euro to w końcu nie majątek i ewentualną stratę przeboleć łatwo.
Mimo wszystko, wolałabym aby sama Slava odezwała się w topiku w Klamm i chociaż częściowo rozwiała wątpliwości.
Równie chętnie zobaczyłabym screena.
Jak na razie niemieccy userzy na wiadomość zareagowali równie nieufnie, przypominając : "Gelegenheit macht Diebe" - okazja czyni złodzieja.

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów
..ja się póki co też wstrzymuje, jak uzbieram kasy na 15 ojro wtedy bede myślał, może jeszcze się nie zwiną ,a wręćz przeciwnie, staną sie bankiem dla Polaków :D

www.e-rekiny.pl

www.e-rekiny.pl

Stażysta

• Oczekujący
  • 77 postów
Witajcie,
Dzisiaj otrzymałem pieniądze z KLAMM za pośrednictwem Slavy. Jest to uczciwa dziewczyna która nam pomaga. Poniżej przesyłam korespondencję z nią:

"Hello Piotr,

my bank has confirmed the money you have told you would send me. The total amount of 6,15.

Since you understand what we are doing, and what we take, the amount of 5,54 was send to the account
you gave me.

10% of 6,15 = 0,615 EUR

6,15 - 0,61 = 5,54 EUR

My bank will need about 1-2 days till they confirm my transfer, then it will probably take about 2-4
days until the money reaches your account in poland. So this will make you receive the money by next
week (monday, tuesday, latest wednesday).

Greetings, Slawa
--
"Ein Herz für Kinder" - Ihre Spende hilft! Aktion: www.deutschlandsegelt.de
Unser Dankeschön: Ihr Name auf dem Segel der 1. deutschen America's Cup-Yacht!"
Muzyczne Odkrycie 2007 roku?
http://www.kaanary.pl

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Tommy

Tommy

Praktyk

• Użytkownik
  • 176 postów
  • Zainteresowania:Matematyka, piłka nożna, tenis...
Jestem nowy na forum i na wstępie chciałem się za wszystkimi przywitać. Przehodząc natomiast do właściwego tematu chciałem zasięgnąć informacji dotyczących wypłaty przy pomocy Slavy. Przed wypłatą pieniążków należy wysłać jej swoje dane. Jakie to wałśnie mają być dane? Imię, nazwisko, numer konta i czy coś jeszcze?
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych