Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyplac z klamm !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
471 odpowiedzi w tym temacie

azmud

azmud

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów
wystarczy poprostu "zaznaczyć myszką" to a-umlaut, skopiować a następnie wkleić w odpowiednim miejscu.
brak uprawnień do zamieszczania bannera - przy następnym razie będą ostrzeżenia!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów
..jestem ciekaw co z tego wyjdzie...

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
no i co? Jakies wrazenia juz sa? Napiszcie, czy ktos juz dostal swoje pieniadze?

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów
ja pisałem do tej Niemki, czy można otrzymać kase na PP, czekam 3 dni na odp i nic... :/

Arnie

Arnie

Praktyk

• Oczekujący
  • 199 postów
Nie ufajcie raczej tej osobie, chce chyba tylko wyludzic od nas hajs... Zobaczcie date jej rejestracji w Klamm - bodajze 6 grudzien... Jestem juz doswiadczonym get-paidowcem i jak dla mnie jest to oszustwo przez duze O...

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów
..popieram, ale pomysł jest dobry, tylko mogłby to ktoś znajomy zrobić :)

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
No coz, pomysl wykorzystany przez te Niemke zrodzil sie na naszym forum juz kiedys, ale w dyskusji nie udalo nam sie znalezc kandydata, ktory by podjal sie tej roboty. W zwiazku z tym chyba w dalszym ciagu nie wyplacimy swoich pieniedzy z klammu :/

Shaker

Shaker

Praktyk

• Oczekujący
  • 166 postów
a co kandydat owy musial by zrobic?:)

Dydzio

Dydzio

Stażysta

• Oczekujący
  • 69 postów
Założyć konto w niemieckim banku przede wszystkim...

Shaker

Shaker

Praktyk

• Oczekujący
  • 166 postów
i wszystkie wyplaty mogly by wchodzic na jedno konto?

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
  • Zainteresowania:programowanie, administacja, hosting
ja swoje konto spredałem za 40% wartosc na egold Gengawie [aktywny na Lose-Kingdom[] moze warto spróbowac zagadac?

Zdobądź kapitał 150$ na grę w pokera za darmo!

Naucz się grać w pokera!

Certyfikowany programista PHP & iPhone Developer, kontakt tomasz.hosting[@]gmail.com

Klemik

Klemik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 16 postów

Nie ufajcie raczej tej osobie, chce chyba tylko wyludzic od nas hajs... Zobaczcie date jej rejestracji w Klamm - bodajze 6 grudzien... Jestem juz doswiadczonym get-paidowcem i jak dla mnie jest to oszustwo przez duze O...

Z tego co wiem to ta osoba zarejestrowala sie tam tylko dlatego, ze ktos wyplacil euro z klamm na jej konto bez uprzedniego kontaktu. Wiec aby otrzymac dane tej osoby (aby mozna bylo wyslac na jej konto) sprobowala sie z nim skontaktowac przez klamm messengera.

Co do scamu - dlaczego nie ufacie jej ? Wyplata trwa 7-14 dni... minelo moze z 7... cierpliwosc to podstawa. Na 99% kasa powinna dojsc na wasze konta w tym tygodniu.

Z tego co wiem 3 osoby oczekuja na wyplate, i wszystkim 3 osobom zostala wyplacona (w sumie ok 50 euro), a transfer miedzynarodowy troche trwa...

@zielonylp:
Moze sprobuj wyslac jeszcze raz albo skontaktuj sie via strone, bo z tego co wiem ona na wszystkie maile jakie doszly odpisala.
Poza tym z tego co wiem wyplaca tylko na konto w banku.

szuwarek

szuwarek

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 4740 postów
Klemik - sporo wiesz na temat tej tajemniczej osoby - może czas odkryć karty i ujawnić coś więcej ?

Klemik

Klemik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 16 postów

Klemik - sporo wiesz na temat tej tajemniczej osoby - może czas odkryć karty i ujawnić coś więcej ?

Mysle ze to oczywiste, ze wspolpracuje z ta osoba, chociazby tlumaczac maile.

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów
..albo kradne i robie w ciula ludzi.... :) :klne:

www.e-rekiny.pl

www.e-rekiny.pl

Stażysta

• Oczekujący
  • 77 postów
No właśnie zleciłem niedawno w KLAMM wypłate mojej kasy na konto Slawy, napisałem do niej maila i czekam czy kaska wpadnie na moje konto w polskim banku. Sie zobaczy :)

Arnie

Arnie

Praktyk

• Oczekujący
  • 199 postów

..albo kradne i robie w ciula ludzi.... :)  :klne:

Byc moze, u tej osoby szczegolnie zwraca uwage napis "Nowicjusz" nad avatarem... Oczywiscie to nie jest zadne oskarzenie, ale to oczywiste ze takie cos wzbudza nasze podejrzenia...

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
Nie ma co rzucac od razu oskarzen, ze ktos kradnie, bo to dywagacje, a moga kogos niepotrzebnie urazic. Klemik, skoro dobrze znasz ta osobe, to moglbys nam lepiej naswietlic sprawe, jak to wszystko wyglada? Kto to jest, moze jakis kontakt na komunikatory (ICQ czy co tam jeszcze). No i przede wszystkim (moze to troche wkraczac w Twoja sfere intymna ale trudno) skad sie znacie....bo bez odpowiedzi na te pytania raczej bedzie ciezko uniknac oskarzen....

zibicool

zibicool

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 24 postów
Ja troche sceptycznie jestem nastawiony na taki sposób wydobycia kasy z klamma. Mam na koncie 5.67 Euro i chyba pozostanie mi upchnąć to konto komuś bo już nie mam czasu na bawienie się w takie interesy.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

zielonylp

zielonylp

Dyskutant

• Oczekujący
  • 298 postów

Nie ma co rzucac od razu oskarzen, ze ktos kradnie, bo to dywagacje, a moga kogos niepotrzebnie urazic.

..ja nie chce nikogo urazić, nawet nie miaałem tego na myśli, tylko jak już tu zostało powiedziane, Wasza znajomość jest ciekawa, i Twój status oraz top ze już 4 dni czekam na odp od niej i jakoś nikt nie raczyl napisać... :?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych