Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyplac z klamm !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
471 odpowiedzi w tym temacie

Klemik

Klemik

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 16 postów
Powstala nowa strona umozliwiajaca wyplate z klamm wprost na Twoje konto w banku ! Biora przy tym mala prowizje, ale to jest chyba malo wazne, gdyz znow mozna klikac, zarabiac i co najwazniejsze wyplacac w wedlug mnie najlepszej firmie.

Mi juz wyplacili 2 razy, a ze widze ze jeszcze nikt na ta firme (grupe osob?) nie natrafil, postanowilem wam o tym zakomunikowac :(

Oto jej adres: http://klammpayout.kl.funpic.de

Bot Name

Bot Name
  • Advert

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
A Lucas i władza klammu o tym wie i sie na to zgadza? Czy ktoś se założył kantor? Bo potem aby nie było że nie zobaczymy wypłat bo Lucas ich nie wypłaci... Jak się zgadza to sprawa była by już załatwiona :(

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1365 postów
  • GG:779519
ale kanał :(
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred www.zgred.pl. A reszta jest na InClik.pl

kontiki

kontiki

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
czemu kanal?

piolek

piolek

Znawca

• Oczekujący
  • 408 postów
Właśnie czemu kanał, taka wypłacarka bardzo by się przydała. Więc jeśli jest dostępna to dajcie znac i jak kożystać

jarbi

jarbi

Dyskutant

• Oczekujący
  • 289 postów
Dziwny angielski, polska reklama itd. Hehehehe:]
Sprzedam bazy gg,sennik,gier online,qlweb. Skrypty Sexanonse, sennik i adder katalogow seo oraz adder linkow do ksiegi gosci.
www.jarbi.pl

usercash_fan

usercash_fan

Rekin forum

• Użytkownik
  • 791 postów
Polska reklama, bo treść reklamy zależy od odwiedzajacego stronke.
Robot wyczaił, ze masz polskie IP i ot polska reklama się wysuwa :)

BTW ... chce ktos mieć na stronce taką reklamę? To piszcie na PW :(

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1365 postów
  • GG:779519
KANAŁ :

Bo wypłaca z Klammu - czy ma zgode na taką działalnosć od Lukasa ?
Bo to polska witryna jak mneimam
Bo jest posdaowiona na darmowym hostingu co oznacza ze dosc szybko moze sie zwinąc z kasą jak ktos zleci np przelew na 1000jełro
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred www.zgred.pl. A reszta jest na InClik.pl

xsarq

xsarq

Dyskutant

• Użytkownik
  • 322 postów
Najprawdopodobniej kanał bo:
-to coś zrobione jest na darmowym szablonie na dodatek dane o tym że to darmowy szablon zostały usunięte...
-darmowy serwer oznacza że można się zwinąć z pieniądzmi
-ten angielski wygląda jakby zdania układał gimnazjalista (wiem bo moja mama jest nauczycielką angielskiego i często widziałem kartkówki z podobnie ułożonymi zdaniami )

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Jak jeszcze napiszesz kiedy podaje się numer swojego konta i jak napisać "a" z dwoma kropkami nad nim - bo tak jest w nazwisku, to by było fajnie. A może ktoś zna tą osobę, która chce pomóc ("pomóc") w wypłacaniu z klamm?

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
Ja proponuje skontaktować sie z Lucasem w topicu w którym toczy się rozmowa na temat wypłat dla polaków i przedstawić mu tą opcje bo zapewne nie wie o tym :P

kuley

kuley

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2499 postów
klemik to pewnie twoje, lub blisko spokrewnione :P

bomir

bomir

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
Slava jest Niemką więc jakim angielskim ma się posługiwać jeżeli nie szkolnym lub jak ktoś zauważył gimnazjalnym.
Nie jest to opcja wypłaty z Klammu więc Lucasowi nic do tego.
Lucas wypłaca na dowolne konto w banku niemieckim, które nie musi być zweryfikowane i nie obchodzi go na czyje konto wypłacasz.
Slava jest takim samym uczestnikiem Klammu jak my, ma konto w banku niemieckim, które udostępnia do dokonania na nie wypłaty naszych euro z Klamma a następnie zobowiązuje się do przekazania ich na konta w naszych bankach za 10% prowizji.
Na jej miejscu też nie zakladałbym profesjonalnej strony, bo nie wiadomo czy na nią zarobi.
W temacie "propozycja" cały czas przewija się motyw o jakiejś osobie mieszkającej w Niemczech, która zgodziłaby się pomóc nam w odzyskaniu naszych pieniędzy od Lucasa.
No więc jest.
Czy przekaże nam nasze pieniądze? Tak lub nie. Więc jest 50% szansy.
U Lucasa jest 0%.

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Co ma być - to będzie. Wypłaciłem 9.96 euro na to konto - poszło w sekundę. W "Contact Us" wpisałem moje imię i nazwisko, adres e-mail oraz wkleiłem potwierdzenie wypłaty z klamm. Co jeszcze mogę zrobić? Czekać na maila - albo wysłać jeszcze nr konta. Poradźcie

Auszahlungs History
Beantragt Ausgezahlt Betrag Gebühr Typ
04.12.2006 - € 9,96 € 0,00 UEB

Dydzio

Dydzio

Stażysta

• Oczekujący
  • 69 postów

Co ma być - to będzie. Wypłaciłem 9.96 euro na to konto - poszło w sekundę. W "Contact Us" wpisałem moje imię i nazwisko, adres e-mail oraz wkleiłem potwierdzenie wypłaty z klamm. Co jeszcze mogę zrobić? Czekać na maila - albo wysłać jeszcze nr konta. Poradźcie

Auszahlungs History  

Koniecznie daj znak, czy dostałeś kasę!!!

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Hi Jan

it looks like you have already did the transfer with klamm.de to my account. If that should be the case, here is what you need to do:

- give me your infos, including your real name, your IBAN, your Swift Code, and your Bank

in case you did this transfer to my account already, then i will get the money this week, and i'll send it to you a day later, which will make you receive you the money in one week, if you will give me the required informations in time. Inbetween i will send you eMails to keep you up to date (e.g: if i received money by klamm.de, when i send you your money to your account etc.)...

if you have any questions, plz feel welcomed to ask them to me...

Miałem dać znać czy dostałem - na razie przyszedł ten mail. Odpisałem - podałem nazwisko, imię i numer mojego konta. Przed numerem konta wpisałem 8 liter, które podała mi pani z banku - podobno muszą być, żeby przesłać z zagranicy walutę. Co dalej? - napiszę.
Mail jest od Slawa.
P.S. Podałem 8 liter i 26 cyfr - jeśli ktoś zna się na bankach i przesyłaniu kasy, - to proszę o inf. czy to wystarczy?

azmud

azmud

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 13 postów

Auszahlungs History  

Czy mógłbyś opisać sposób wypłaty - będę wdzięczny (chyba nietylko ja)
brak uprawnień do zamieszczania bannera - przy następnym razie będą ostrzeżenia!

pasek1948

pasek1948

Praktyk

• Oczekujący
  • 118 postów
Co tu opisywać - klikasz w link w pierwszym poście - klikasz "Bank Details" - i w klamm w Auszahlung wypełniasz dokładnie tak samo. Ale może poczekaj na mój post - kiedy otrzymam kasę na moje konto. Wprawdzie Klemik pisał, że już wypłacił dwa razy - ale ja nadal uważam się za "królika".

bomir

bomir

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
Dostałem przed chwilą potwierdzenie od Slavy, że pieniądze, które wypłaciłem dwa dni temu już są na jej koncie.
Jutro ma je wysłać do mojego banku po potrąceniu 10%.
Spodziewa się, najdalej do przyszłego wtorku pieniądze
będą na moim koncie.
Zobaczymy.

Hello bomir;

i have received just as you wrote following numbers:

- from account 242047 - 10,64 EUR
- from account 242874 - 11.28 EUR

Which makes it a total amount of 21,92 EUR.

According to the fee, Klamm-Payout takes 10% of your money and send the rest to your account.

10% of 21,92 EUR: 2,192 EUR

Amount you get: 21,92 - 2,19 = 19,73 EUR

Since you understood what we are doing, i will transfer your money tomorrow, which will make you receive your part by next week Monday or Tuesday.

Greetings,
Slawa (B2k)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P

jak napisać "a" z dwoma kropkami nad nim - bo tak jest w nazwisku, to by było fajnie.

Spróbuj wpisać coś takiego:
&#_196; = Ä
albo
&#_228; = ä

"_" - usuń ten znak jak będziesz wpisywał liczbę.

To są odpowiedniki znaków w kodowaniu ISO-8859-1. Nie wiem czy się uda, ale może warto poeksperymentować :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych