Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki bank polecacie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki bank polecacie ? (28 użytkowników oddało głos)

1. Citi Bank (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Bank Millennium (3 głosów [10.71%])

Procent z głosów: 10.71%

3. Dominet Bank (0 głosów [0.00%])

4. Eurobank (2 głosów [7.14%])

Procent z głosów: 7.14%

5. Getin Bank (1 głosów [3.57%])

Procent z głosów: 3.57%

6. ING Bank (9 głosów [32.14%])

Procent z głosów: 32.14%

7. Kredyt Bank (2 głosów [7.14%])

8. Lukas Bank (1 głosów [3.57%])

Procent z głosów: 3.57%

9. Multibank (3 głosów [10.71%])

Procent z głosów: 10.71%

10. Polbank (0 głosów [0.00%])

11. Raiffeisen (2 głosów [7.14%])

12. VW Bank Direct (5 głosów [17.86%])

Procent z głosów: 17.86%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

NeoHos

NeoHos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Programowanie, WebDesign, Grafika Komputerowa, Muzyka Elektroniczna, Rozwój Osobisty

Smart Bank - pierwszy w pełni mobilny bank

neoBANK - załatwia cięzkie sprawy

Jestem teraz w trakcie prześwietlania oferty, jakości usług itp T-mobile Usługi Bankowe również pod kątem wykorzystania tego, że tam mam umowę o telefon :D

neoBANK - Wielkopolski Bank Spółdzielczy. Na prowadzonym prze ze mnie blogu firmowym znajdziesz najkorzystniejsze lokaty. Pozdrawiam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kamil66n

kamil66n

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Ja mam w T-mobile Bankowe, czyli oddział internetowy Alior Banku i mogę polecić, w pełni darmowe konto, żadnych prowizji

milon87

milon87

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Zainteresowania:sport

ja też mam konto w mbanku ciekawą promocje widziaęłm na www.comperiabonus.pl jak założysz do 15 kwiatnia konto to dostaniesz 55 zł.

JagTeam

JagTeam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów
  • GG:823465
  • Zainteresowania:MLM, marketing sieciowy, internet, psychologia, kino

ja w mBanku mam od 2004 i mogę polecić... poza kilkoma przeoczeniami z mojej strony nie było większych wpadek

BambuRain

BambuRain

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Ja polecam PKO BP . Dla mnie jest idealny .

shejk

shejk

Praktyk

• Użytkownik
  • 163 postów

Porzebuję jakiegoś konta bankowego z kartą VISA. W jakich bankach znajdę obecnie jakieś korzystne oferty?

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów

Ing ma obecnie dobrą ofertę konta osobistego. Jest to konto z Lwem:

http://www.tanie-kon...konto-osobiste/ - tutaj masz szczegóły.Jest to darmowe konto a dodatkowo jeśli załozysz konto przez internet to możesz liczyć na to,że dostaniesz ponad 100 zł zwrotu na swoje konto. Jest tam rownież możliwość sporego debetu.

Jedyna opłata to 7 zł miesięcznie za kartę jeśli nie wykonasz 300 zł płatności kartą w miesiącu. Nie jest to dużo tak więc jest to jak najbardziej do przeskoczenia. Pozdrawiam. 

korab

korab

Dyskutant

• Użytkownik
  • 256 postów

Spis dobrych banków znajdziecie tu - www.bankizarabianie.webnode.com dodam też że na bankach dobrze się zarabia. Na podanej stronie opis jak zarobić nawet w pierwszym dniu do 1500 zł. legalnie i bez kosztów.

Solidne zarabianie na lata od zaraz -  https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

izawik20

izawik20

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

My posiadmy z męże wspólne w  BGŻ BNP Paribas ( stary BNP paribas) i muszę przyznać iż przed połączeniem było lepiej. Pełna kultura bankowości , niestety Panią z starego BGZ dużo brakuje do kultury..... Ponadto posiadam jeszcze mbank od 2004r. polecam.

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów

Kierować się należy portfelem i tyle.

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów

Na pewno nie polecam Idea Banku. Kiepska jakość obsługi klienta.

Trzeba się kierować również czasem - bo czas to pieniądz. A gdy szybko potrzebny jest zastrzyk gotówki, to i chwilówki wchodzą w grę.

kysy

kysy

Praktyk

• Użytkownik
  • 151 postów

Ja aktualnie mam konto w mbanku ale chyba będę rezygnował bo pobiera mi z konta 6 zł za prowadzenie ;/ Konto firmowe mam natomiast w pocztowym, Tutaj nie ma już żadnych opłat na tym koncie. Swoją drogą chwilówki wcale nie są takie złe. Wiele osób tak na nie narzeka ale prawda jest taka,że czasami są w stanie naprawdę uratować tylek..... Wiele firm oferuje pierwszą darmową pożyczkę. Raz skorzystałem bo nie miałem czasu na branie kredytu w banku ( jest tam sporo załatwień) Kasę miałem na koncie jeszcze tego samego dnia co wziąłem pożyczkę.

Dodam,że są strony, na których można sobie te chwilówki porównać. Na przykład tutaj;

https://moneybox.pl/

Możecie sobie poczytać o oprocentowaniu. 

cpumedic

cpumedic

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Zainteresowania:prowadzenie działalności gospodarczej - teoria i praktyka

Ja sam mam ING i zasadniczo jestem zadowolony, chociaż życie stało się nieco trudniejsze, odkąd tylko jedna wypłata miesięcznie z Euronetów jest darmowa, dalsze są płatne - ile dokładnie, nie pamiętam i nie chcę skłamać.

Ale jeśli chodzi o czołowe polskie banki, to warto obserwować ostatnie wydarzenia w polityce, bo przygotowywana ustawa o frankowiczach wydaje się zagrożeniem:

http://www.obserwato...temu-bankowego/

crissu90

crissu90

Początkujący

• Użytkownik
  • 101 postów

a ja polecam orange finanse (obsługiwany przez mbank), założyłem bo db przesadził z opłatami za kartę. a tu przelewy szybko są realizowane, karta za darmo, dodatkowo z racji, że mam telefon w orange to zwracają mi 25zł za każdą opłaconą fakturę, konto oszczędnościowe nawet dobrze oprocentowane, sprawna aplikacja mobilna. i spora liczba możliwości zwrotów za zakupy ( ostatnio za zakupy w biedrze zwrócili mi 20zł). i dodam, że nie jestem ich konsultantem :P

:)

Guest_miliwanili13_*

Guest_miliwanili13_*
  • Gość

mBank teraz ciekawą ofertę konta - tutaj więcej - można zgarnąć do 300 zł zwrotu z transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo oferują konto oszczędnościowe na 3%.

gomezik

gomezik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja polecam Raiffeisen Polbank, mam u nich otwarte Wymarzone Konto bo środki na nim trzymane są oprocentowane, a to oprocentowanie jest wyższe niż u konkurencji także bardzo mi jest to na rękę :)

Flara

Flara

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów

Alior i Idea Bank - dla mnie bezkonkurencyjne :).

gmsaxz

gmsaxz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Zainteresowania:informatyka, inwestowanie, triathlon

PKO BP dla mnie jest ok, ale Inteligo jest najlepsze. A totalna  katastrofa to system on-line Raiffeisen Polbank - mam tam kredyt, więc muszę z niego korzystać ale jest okropny

Darus

Darus

Praktyk

• Użytkownik
  • 115 postów

Witam. Ostatnio rozglądałem się za ofertą karty kredytowej. Ona na prawdę może się przydać w kryzysowych momentach. Ileż to już było sytuacji gdy człowiek został bez pieniędzy. Nigdy nie wiemy co nas spotka. Bardzo zaciekawiła mnie oferta na stronie https://www.santande...arty-kredytowe/ dlatego też jestem ciekaw waszego zdania na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tammam

tammam

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów

Jestem zdania, że najlepiej mieć kartę tam, gdzie mamy konto. Oczywiście nie każdy bank ma fajną ofertę, ale np. w moim (Idea Bank) można teraz wyrobić ekspresową kartę debetową bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy do Huba podejść. Karta jest aktywna natychmiast i nie ma opłat za bankomaty. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych