Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki bank polecacie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki bank polecacie ? (28 użytkowników oddało głos)

1. Citi Bank (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Bank Millennium (3 głosów [10.71%])

Procent z głosów: 10.71%

3. Dominet Bank (0 głosów [0.00%])

4. Eurobank (2 głosów [7.14%])

Procent z głosów: 7.14%

5. Getin Bank (1 głosów [3.57%])

Procent z głosów: 3.57%

6. ING Bank (9 głosów [32.14%])

Procent z głosów: 32.14%

7. Kredyt Bank (2 głosów [7.14%])

8. Lukas Bank (1 głosów [3.57%])

Procent z głosów: 3.57%

9. Multibank (3 głosów [10.71%])

Procent z głosów: 10.71%

10. Polbank (0 głosów [0.00%])

11. Raiffeisen (2 głosów [7.14%])

12. VW Bank Direct (5 głosów [17.86%])

Procent z głosów: 17.86%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

klee

klee

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
Oprócz mBanku i Inteligo polecam tak jak moi przedmówcy BZWBK.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

audia4

audia4

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
ja polecam millenium

Krystian

Krystian

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
ING, w watku "jakie konto dla studenta" napisalem uzasadnienie

Enchantress

Enchantress

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 11 postów
Polecam Mbank . A poza nim Eurobank :)

waxa

waxa

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
Ja mam konto student w ING. Mbank tez jest podobno rezczywiście dobry.Ale gdybym na przyszłość miała brać jakieś kredyty czy oszczędzać pieniądze,to nie wybrałabym ING.

morwinkaa

morwinkaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
ja jestem w Aliorze i polecam, nie mam na co narzekać (jak na razie)

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów
Ma ktoś konto w Getinonline? Czy jest rzeczywiście całkowicie i bezwarunkowo pozbawione opłat?
Aha jeszcze ewentualnie to samo pytanie odnośnie Deutsche Banku ;]

Użytkownik pabloss edytował ten post 03 June 2011 - 13:42

tofikreaktywacja

tofikreaktywacja

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 630 postów
W mBanku wchodzi nowa opłata - za kartę. Wynosi ona 2zl/m-c . Można ją ominąć płacąc minimum 100zł transakcjami bezgotówkowymi (kartą) miesięcznie albo włączając usługę - wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za 5zł/m-c.

Ze swojej strony polecam Toyota Bank, a dokładniej konto Click, które przeznaczone jest dla osób w wieku 13-24 lata. Wszystkie przelewy darmowe, darmowy token do potwierdzania operacji, opłata za kartę 1zł/m-c, trzy darmowe wypłaty z bankomatów miesięcznie (czwarty i następne - 4,50zł), a co najfajniejsze - konto oprocentowane na 5% w skali roku z kapitalizacją dzienną (bez podatku!).

Mam już tam konto od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, więc polecam.

pabloss

pabloss

Dyskutant

• Użytkownik
  • 329 postów

W mBanku wchodzi nowa opłata - za kartę. Wynosi ona 2zl/m-c . Można ją ominąć płacąc minimum 100zł transakcjami bezgotówkowymi (kartą) miesięcznie albo włączając usługę - wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za 5zł/m-c.

Właśnie dlatego pytam o powyższe banki, gdyż chce zrezygnować z karty , część pieniędzy przelać na konto w 2gim banku (i z niego pobierać z bankomatów) i nie płacić ani złotówki za prowadzenie.

paulkka

paulkka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
Ja polecam każdy rodzaj banku, ale tylko w formie tradycyjnej. Proponowałabym pomyśleć nawet o własnej działalności (jakaś jednostka finansowa), np. w miejscu o nazwie Business Park Marywilska. A Wy co o tym sądzicie?

Guest_Krygierol_*

Guest_Krygierol_*
  • Gość
Posiadam konto w Alior Banku i mBanku. Z tego pierwszego jestem zadowolony w 100%, wszystko szybko i pewnie. Informacja telefoniczna miła i konkretna. Nie dzwonią z byle powodu. Natomiast jeśli chodzi o mBank to ostatnio mnie denerwują. Opłata za kartę oraz ich ciągłe telefony z nowymi ofertami.
Moim zdaniem ostatnio warto jest przejrzeć ofertę nowszych banków: Idea Bank (szczególnie dla firm) oraz Crédit Agricole (dawny Lukas Bank). Kolega ostatnio założył konto w Deutsche Bank, więc może też warto się zapoznać z ich ofertą.

jack998

jack998

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 7 postów
Polecam porównywarkę usług bankowych www.inwest.ebrokerpartner.pl

matrix22223

matrix22223

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
ja polecam ING moim zdaniem mają teraz najlepszą ofertę zresztą możesz zobaczyć
Konto z Lwem Komfort

0 zł za przelewy przez Internet w PLN*
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za wpłaty własne i wypłaty w oddziałach banku
0 zł za korzystanie z karty

kondor

kondor

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 5 postów
Polecam Sync. Wszystko za darmo! Naprawę ;) No i CashBack 5% ;)

Bartoszklosz

Bartoszklosz

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów
Z przykrością muszę polecić mbank.pl. Ogólnie bardzo pogorszyła się tam obsługa klienta ale konto internetowe od lat mają jednak najlepsze.

androlo

androlo

Praktyk

• Użytkownik
  • 132 postów
MBANK

www.inwestorpolska.blogspot.com

Guest_Miroka_*

Guest_Miroka_*
  • Gość
Mam od wielu lat konta w Volkswagen Banku, mBanku, Inteligo i BZWBK.

I zdecydowanie najlepszy jest Volkswagen Bank - od kilku lat nie zapłaciłam ani grosza jakiejkolwiek opłaty. Wszystkie przelewy za darmo, karta do bankomatu za darmo, darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów... Wprawdzie ma też wady: brak oddziałów (dzięki czemu nie musimy za nie płacić), kasa zwykle dochodzi na drugi dzień po wysłaniu a nie od razu. Ale nie zaskakuje nagłymi opłatami za coś co miało być za darmo i nie stosują żadnych "haczyków" w celu oszukania klientów. I za darmo to jest za darmo - nie trzeba w tym celu spełniać żadnych warunków.

mBank - mam o nim jak najgorsze zdanie. Już kilka razy nagle wprowadzili opłaty za coś co miało być za darmo. Korzystanie z konta firmowego jest potwornie drogie, przynajmniej w porównaniu z konkurencją. No i załatwienie czegokolwiek nietypowego to droga przez mękę - nie przyjęli do wiadomości mojej zmiany adresu, pomimo że wysłałam im odpowiednie oświadczenie listem poleconym, łącznie z kopiami odpowiednich dokumentów.

Inteligo - przestałam z niego korzystać jak wprowadzili opłaty; nie pamiętam już za co.

BZWBK - zasadniczo dużo opłat za różne rzeczy, które gdzie indziej są za darmo (przelewy, karta itp). Ostatnio bez mojej wiedzy i zgody zamienili mi bezpłatne konto na jakieś inne płatne, tak więc jak dla mnie to zwykli naciągacze (żeby nie nazwać tego po imieniu).

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

ING wygrywa póki co, sam mam tam konto i nie narzekam

grzeratan

grzeratan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja korzystam z Superkonto z IKO. Konto jest darmowe. No i mam dostęp do apki IKO w której mam wiele przydatnych funkcji jak np: przelewy czy placenie tel zamiast karta.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

youter

youter

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Banków jest bardzo dużo i jest w czym przebierać. Ja posiadam konto w BZWBK i jestem zadowolony, ale wydaj mi się, że każdy bank jest dobry i godny polecenia :).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych