Skocz do zawartości

globalworldmails.com powrocil

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Witam.

Chcialem zawiadomic, ze global powrocil i mamy nadzieje ze juz na stale. Mielismy troche problemow z serwerem, ale teraz wszystko powinno byc w jak najlepszym porzadku. Zapraszamy!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
brak oplat?
spoko że wrócił :)

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
szkoda, że nadal nie dziala.

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
u mnie działa
btw nie zalogujesz się linkiem z maila
można by było to poprawić?

Fitykap

Fitykap

Dyskutant

• Oczekujący
  • 346 postów
U mnie nie działa ;]
Chcesz kupić tanio książki o programowaniu? Zobacz Najlepszą Księgarnie Internetową
Opisy, statusy na gg

idek

idek

Praktyk

• Użytkownik
  • 107 postów
  • Zainteresowania:grafika www, GPTR, HH, gitara, rower
witam :!:

ja w sprawie GWM.com :) Lolek prosił mnie, żebym Was poinformował, że fakt nie działania firmyu nie był spowodowany brakiem opłat, ale wynikał z wadliwego serwera na jakim firma stała..

ale teraz już będzie wszytsko dobrze, bo firma została przeniesiona na naszego dedyka i powinno ładnie smigać, o czym mozecie sie przekonac sami :)

P.S. Lolek nie napisał tego sam, bo niestety dostał bana na 30 dni - zadne oszustwo, poprostu nie znał do końca regulaminu forum :)
Nieregulaminowa stopka

pudzian1982

pudzian1982

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 535 postów
Mi juz stronka nie chodzi lol
Boję się! Nie wiem czy świat jest pełen mądrych ludzi, którzy blefują czy kretynów którzy wcale nie udają.

MaZaq

MaZaq

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 557 postów
A u mnie śmiga =]
www.i4poker.ir.pl ! Zapraszam wszystkich hazardzistów! www.i4poker.ir.pl

nnn

nnn

Początkujący

• Oczekujący
  • 31 postów
Hehe sory ale nie wadliwego servera tylko tym ze strona globala nie znajdowala sie na zadnym serwerze z servnetpro znikla juz jakis czas temu...

Juz widze ten wasz hosting jak niemogliscie soie z globalem poradzic lol :)

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
jak jusz piszecie to piszcie jak bylo naprawde :) po pierwsze strona zostala zablokowana z waszej winy i pozneij mieliscei na poczatek klopot z pierwszym serverm podobno go nie dsotaliscie wogule a pozneij przez poand tydzien nei mogliscie sobei drugiego servera ustawic :)
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Z naszej winy? Heh, zablokowales nam po chamsku strone bo twoj serwer nie mogl sobie poradzic z obciazeniem.. Poza tym co chwile byl jakis reset serwera albo brak dostepu do ftp.. Szkoda gadac.. Co do klopotow z serwerem to juz raczej nie twoja sprawa a co ustawienia.. dlaczego nie przestawiles dnsow na czas tylko musielismy czekac na to ponad 3 dni?? Do teraz jest jeszcze problem z domena, szkoda, ze robisz nam pod gorke... co do wypowiedzi nnn - chyba nie bardzo sie orientujesz o co w ogole chodzi to nie zabieraj glosu.

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
zablokowalem wam strone bo zlamaliscie regulamin a nnn akurat sie orientuje bo akruta bylo tak ze tylko kopia znajdowala sie na moim serverze :) a jak nei umeicie tego oblugiwac to sei dziwisz ze macie problemy z dnsami ?

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Chodzi o to ze zablokowales strone bez zadnego ostrzezenia. Lolekserwer mowil, ze niby dales nam 3 dni ale zaraz potem bylo juz po fakcie i global nie chodzil...

pudzian1982

pudzian1982

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 535 postów
pampers zmiencie rodzaj turningow bo te sa niedczytelne!!
Boję się! Nie wiem czy świat jest pełen mądrych ludzi, którzy blefują czy kretynów którzy wcale nie udają.

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
pudzian 1982 jak nie widac to zawsze mozesz odswiezyc. Chociaz w sumie fakt, ze poprawne przeczytanie turinga w globalu to loteria...

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Turingi sa juz poprawione, dzieki za zwrocenie uwagi. Prosba do webmichela, czy moglbys nam podac auth code do transferu domeny www.globalworldmails.com? Niestety strona chodzi tylko gdy wpisuje sie adres bez przedstrostka www, a nam potrzebna jest kontrola nad domena i chcelismy ja przeniesc na nasze konto w dynadot. Wiemy ze to trwa pare dni, ale czekalismy juz tyle to jeszcze poczekamy pare dni.

MaZaq

MaZaq

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 557 postów
Dawno żadnego maila nie było z globala .. :)
www.i4poker.ir.pl ! Zapraszam wszystkich hazardzistów! www.i4poker.ir.pl

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Strona jeszcze nie chodzi dobrze, czasem jest a czasem jej nie ma, czekamy na transfer domeny, wszystko zalezy od webmichela. Pare reklamek juz czeka, ale nie chce ich realizowac, dopoki wszystko nie bedzie chodzic jak nalezy. Chcemy ustawic, zeby global byl wczytywany poprzez forwarding (tak jak np w przypadku Portfelika) a nie przez ustawianie dns. Webmichel twierdzi, ze na jego serwerze nie da sie tego ustawic, dlatego prosimy o transfer domeny.

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
blagam cie papers nei wypowiadaj sie na tematy o ktorych nei masz poejcia albo do konca nei wiesz o co chodzi

Chcemy ustawic, zeby global byl wczytywany poprzez forwarding (tak jak np w przypadku Portfelika) a nie przez ustawianie dns. Webmichel twierdzi, ze na jego serwerze nie da sie tego ustawic, dlatego prosimy o transfer domeny.

ja ustawielm dnsy takie jakie mi podaliscie reszta mnie nie interesuje bo nie jest zalezna odemnie :) aha i jak ostatnio mi lolek pisal to chyba jzu nei chce transferu domeny tylko niby teraz jest dobrze :)
edit:// nei zauwazyelmt ego posta wyzej jak macie cos do meni to nei wiem napiszcie na maila, support, gg ale nie zalatwaijcie tego na forum i nei piszcie mi ze sei nei odzywam na gg bo to jest ewidentne klamstwo

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Poprosze o zakonczenie tematu. Webmichel - odzywam sie na gg.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych