Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dolarek ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

Pampersie co się dzieje z dolarkiem? Mniej więcej od wczoraj około 20 nie wyświetla się pasek z opcjami typu 'zaloguj' , 'zapisz sie' itp. Może to tylko u mnie tak jest,Wy też tak macie? Troche to denerwuje bo nie można się zalogować,można oczywiście poprzez maile,ale wtedy nie można wyklikać bannerow,a ja zawsze regularnie wszystko klikam. Ps. daj znać kiedyś na PW lub mailem o tych błędach :icon_twisted:

U mnie wszystko jest ok, czasem parę usług pada na serwerze w związku z podejrzewanym atakiem na GoodContext, ale wszystko powinno działać. Co do błędów dzisiaj będzie admin mail.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
W miejscu w którym znajdował sie ten pasek z opcjami do wyboru obecnie znajduje się brzydki czarny pasek z zielonym obrazkiem ''intervieded by money-news-online.com " :( no nic trzeba cierpliwie przeczekać,tylko dziwne,ze tylko ja mam taki błąd :icon_twisted:

Guest_gamelover_*

Guest_gamelover_*
  • Gość

W miejscu w którym znajdował sie ten pasek z opcjami do wyboru obecnie znajduje się brzydki czarny pasek z zielonym obrazkiem ''intervieded by money-news-online.com " :( no nic trzeba cierpliwie przeczekać,tylko dziwne,ze tylko ja mam taki błąd :icon_twisted:

Może jesteś hakerem jakim :(
A swoją drogą, wracając do tematu. Spróbuj wyczyścić kesz przeglądarki i odświezyć parę razy stronę. Może masz włączony jakiś blocker.

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
Wielkie dzieki gameloverze :icon_twisted: wyczyszczenie pobieranych ciasteczek i paru innych rzeczy zapamiętywanych przez firefoxa natychmiastowo pomogło,bez Twojej rady bym sam raczej na to nie wpadł,więc nie ma mowy abym był hakerem :(

Guest_gamelover_*

Guest_gamelover_*
  • Gość

Wielkie dzieki gameloverze :icon_twisted: wyczyszczenie pobieranych ciasteczek i paru innych rzeczy zapamiętywanych przez firefoxa natychmiastowo pomogło,bez Twojej rady bym sam raczej na to nie wpadł,więc nie ma mowy abym był hakerem :(

Pewnie jesteś hakerem - tylko niezadeklarowanym :(

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
Wrr ,Pampersie jeśli jeszcze się nie urlopujesz to prosze zajmij się dziwnymi odgłosami występującymi w dolarku. Jest to takie jakby 'pyr pyr' czy też odgłos podobny do kapania wody.Dla osób słuchających muzyki podczas klikania jest to uciążliwe)np dla mnie)Dzwięki te słychać już od kilku dni,czekałem cierpliwie nie mówiłem nic,teraz zgłaszam ten problem.Wątpie aby to był bład mojej przeglądarki,tak jak to miało miejsce kilka postów wyżej. Sprawa dotyczy tylko dolarka,centrum też tak 'pyrkało' ale już się uspokoiło.

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów

Wrr ,Pampersie jeśli jeszcze się nie urlopujesz to prosze zajmij się dziwnymi odgłosami występującymi w dolarku. Jest to takie jakby 'pyr pyr' czy też odgłos podobny do kapania wody.Dla osób słuchających muzyki podczas klikania jest to uciążliwe)np dla mnie)Dzwięki te słychać już od kilku dni,czekałem cierpliwie nie mówiłem nic,teraz zgłaszam ten problem.Wątpie aby to był bład mojej przeglądarki,tak jak to miało miejsce kilka postów wyżej. Sprawa dotyczy tylko dolarka,centrum też tak 'pyrkało' ale już się uspokoiło.

Pewnie to reklamy wyswietlane przez Adnet
Pampers nic na to nie poradzi, bo takto by musiał zrezygnować z jednego ze źródeł dochodów.
jedynym sposobem to wyciszenie głośników/słuchawek lub zablokowanie danej reklamy wydającej dźwięki poprzez Adblock (jeśli masz FireFoxa).

Użytkownik poop edytował ten post 19 March 2008 - 22:37

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
Poop chyba masz racje to prawdopodobnie jakaś reklama tak hałasuje.Swoją drogą raczej nie powinna żadna reklama 'prykać' średnio to uatrakcyjnia serwis... Myślałem,ze to wina mojego wariującego ostatnio firefoxa,ale raczej nie ,bo pytałem szwagra na gg i też tak ma. Pampersie prosimy o usunięcie pyrkającej reklamy lub podzielenie się z uczestnikami dolarka zyskami z niej,niech reklamodawca płaci nam za możliwość 'pyrkania' na naszych kompach :icon_twisted: Nikt nam za darmo pyrkać nie będzie! :( :(

J4r3K

J4r3K

Maniak

• Użytkownik
  • 1152 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, komputery, Get Paid :)

Pampersie prosimy o usunięcie pyrkającej reklamy lub podzielenie się z uczestnikami dolarka zyskami z niej,niech reklamodawca płaci nam za możliwość 'pyrkania' na naszych kompach :icon_twisted: Nikt nam za darmo pyrkać nie będzie! :( :(

Człowieku zastanów się co ty piszesz.
Warunki co do tego za co się zarabia w firmie
są jasno określone na stronie głównej każdego
z serwisów, więc nie wydziwiaj.
Co do samych reklam, jakoś wchodząc na onet, wp
o2 czy inne strony nie narzekasz do adminów że Ci
wyskakują reklamy, czemu ?

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
J4r3K uspokój się końcówka poprzedniego posta była totalnie żartobliwa,więc zastanów się co Ty piszesz człowieku. Poza tym reklamy chociażby onetowskie można wyłączyć lub wyciszyć,tyle.
EDIT:Dzisiaj dziwne odgłosy ustąpiły :( Niedawno zamawiałem pierwszą wypłate z dolarka a już mam drugą gotową do zamówienia :icon_twisted:

Użytkownik anthony edytował ten post 20 March 2008 - 19:00

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Wyluzujcie Panowie :icon_twisted: Anthony - niestety reklamodawca narzuca mi kampanie reklamowe na stronie i w ramach umowy nie mogę odmówić, chyba że reklama łamie dobre obyczaje lub prawo - niestety klikanie nie zalicza się do takich. Co do dzielenia zysków to co jak co, ale Dolarkowi nie można zarzucić możliwości zarobkowania..

anthony

anthony

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 622 postów
Pampersie jesteśmy wyluzowani :( Tyle,ze to nie było tylko podczas klikania,tylko po prostu strona dolarka i każda jego podstrona wydawała takie odgłosy,nie jakaś konkretna reklama po kliknięciu w nią :icon_twisted: z tym dzieleniem zysków podkreślam po raz kolejny-to był żart.Rzecz ogólnie wiadoma,ze dolarek jest the best z polskich gptr

Mariusz70

Mariusz70

Maniak

• Użytkownik
  • 1444 postów
W Dolarku wyświetla mi sie komunikat:
"Twoje zamówienie na kwotę 4.71 USD PayPal czka od 10 dni."
Taka sama sytuacja jest w Strefie. Warto, żeby zamówienie pozbyło się tej czkawki, bo inaczej grozi mu, że nigdy nie zostanie zrealizowane. :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

W Dolarku wyświetla mi sie komunikat:
"Twoje zamówienie na kwotę 4.71 USD PayPal czka od 10 dni."
Taka sama sytuacja jest w Strefie. Warto, żeby zamówienie pozbyło się tej czkawki, bo inaczej grozi mu, że nigdy nie zostanie zrealizowane. :D

Poprawienie tego błędu czka już bardzo długo i może kiedyś się doczka :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych