Skocz do zawartości

Zdjęcie

CentrumBiznesu - klikalnosc? Powod? Serwer? Co doradzicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
My chyba też przeniesiemy PB do lolka(jeszcze o tym z majstrem nie gadałem, ale powinno być lepiej, bo ten host się powoli sypie...)

PS: Jak się martwisz swoją klikalnością, to napisz do mnie i podam Ci powód...
Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
lekko mnei smeiszy cal sytuacja ;)
a admin servera nei majacy pojecia na czym polega rejestracja domen wogule co to jest jest, jest zejbsitym adminem, zycze wysokich transferów :D:P
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
Wszytsko mozna przeboleć, jak host jest dobry ;)

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
to ja czekam na rozwoj konkurencji ;) patrzac na wybor to... :D

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
Konkurencja ejst potrzeban w gospodarce kapitalistycznej, poniewaz wtedy trzeb zwiększac standard usług, na czym zyskuje klient.
Luis, a nie mozesz na forum?

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Wlasnie luis napisz na forum ;)

Webmichel a czemu od razu sadzisz ze erwer u lolka bedzie zly?

Ja postnowilem sprubowac, zreszta co mi zalezy testuje gdzie sie da az znajde porzadny w dobrej cenie bo zalezy mi na tym zeby serwer dzialal prawidlowo co chyba jest normalna rzecza.

A co do lolka to okarze sie cos wiecej w poniedzialek bo w weekend studiuje...
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - | BannersBroker | AditNetwork (ID:64682)|

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
Chodzi o bonus za zapis... Ktos ma sporo znajomych, a oni się zapiszą. No i on ma kase. A że ich już ta firma nie obchodzi to albo maila zmieniają, albo zaraz wszystko kasują.

Patrząc na staty w PB, to osób, które nic nie zarobiły(mają na koncie bonus za zapis i mniej niż jeden grosz) jest ich sporo.

Nie podam dokładnej liczby, ale naprawde ich jest sporo.

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów

Wlasnie luis napisz na forum ;)  

Webmichel a czemu od razu sadzisz ze erwer u lolka bedzie zly?

Ja postnowilem sprubowac, zreszta co mi zalezy testuje gdzie sie da az znajde porzadny w dobrej cenie bo zalezy mi na tym zeby serwer dzialal prawidlowo co chyba jest normalna rzecza.

A co do lolka to okarze sie cos wiecej w poniedzialek bo w weekend studiuje...

czy ja poweidzialem ze bedzie zly ?? tylko mnei zastanawia kilka spraw

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów

Chodzi o bonus za zapis... Ktos ma sporo znajomych, a oni się zapiszą. No i on ma kase. A że ich już ta firma nie obchodzi to albo maila zmieniają, albo zaraz wszystko kasują.

Patrząc na staty w PB, to osób, które nic nie zarobiły(mają na koncie bonus za zapis i mniej niż jeden grosz) jest ich sporo.

Nie podam dokładnej liczby, ale naprawde ich jest sporo.

U mnie jest tak samo 1 gosc w ciagu 1 dnia pod soba zrobil tle refow ze mial na wyplate z samych bonusow.

Ale skrypcik bede mial jak kogos usuwam z firmy to jego upline traci kase za zapis. Kasa ktora dla niego zarobil zostaje ale bonus bedzie usuwany bo za duzo osob tak oszukuje ale to moze jak bedzie nowy serwer.
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - | BannersBroker | AditNetwork (ID:64682)|

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
  • Zainteresowania:programowanie, administacja, hosting
serwer gotowy :( global przywrócony.. aktualnie pracuje nad oferta na http://cheap-web-host.net

Maxiu zapraszam do mnie..

angela

angela

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 15 postów
luis, pozwolę sobie jeszcze dodać, że w PB to mieliście w ogóle jakąś dziurę w skrypcie, bo był czas kiedy można było zamówić reklamę z zarobków nawet wtedy gdy nie posiadało się wystarczających zarobków :( Wtedy wchodziło się na minus :? Może dlatego tak wielu userów ma u was mniej niz 0

Ja nie oszukiwałam, bo po prostu zamówiłam dostępną reklamę, a potem zauważyłam, że jestem na minusie i dopiero zaczęłam analizować. Ale podejrzewam, że było wielu, którzy na tej "dziurze" chcieli zarobić.

PS. Wybaczcie offtop częściowy

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
Ta "dziura" to poprostu jest to, że nie pokazuje wam bonusu za zapis. Ale tą kase macie. Zapomniałem o tym napisać w mailiu info

PS: Racja, koniec offtopa

Bot Name

Bot Name
  • Advert

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów

Co do niedochodzących maili - być może trafiliście na listę spamerów w jakims portalu.  

Mozna to jakos sprawdzic?

Bo testowalem juz 2 serwer sztosa i mimo 1600 aktywnych w firmie mail wyslany jako 1 testowy klilnelo po 3 dniach jak anrazie 455 a jeszcze jakis czas temu bylo ponad 700.

Dlatego moze faktycznie gdzies CB trafilo na liste spamerow wie ktos jak to sprawdzic w poszczegolnych serwisach i co z taka sytuacja zrobic?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych