Skocz do zawartości

Zdjęcie

CentrumBiznesu - klikalnosc? Powod? Serwer? Co doradzicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Jak wiekszosc wie jestem adminem centrumbiznesu.com juz ponad rok i ciagle jest jeden podstawowy problem czyli klikalnosc.

Firma dawniej posiadala skrypt bcs i ich serwer. Jak odkupilem firme zmienilem grafike, skrypt na scs oraz serwer na jor.pl.

Wiadomo konkurs na promotora spowodowal ilosc ponad 1000 uzytkownikow w firmie jednak klikalnosc wynosila 300-400 myslalem kombinowalem czym to jest spowodowane ale niestety nie doszlem do tego gdyz zwotow nie bylo (na starym skrypcie bcs byly).

Liczba ludzi wzrosla do 1500 a klikow to samo.

Postanowilem zmienic skrypt na CC no i troszke to pomoglo klialnosc wahala sie w granicach 500-600 klikow.
Po wprowadzeniu konkursu na klikacza dochodzilo do 700 klikow a nawet powyzej.

Jednak jor.pl zmienil serwer na polski szybszy to fakt ale wg mnie zjada maile a czemu?

Maile wyslane w ostatnim tygodniu pisze o tych wartosic 0.5gr maja obecnie klikow 400-500 czyli spadlo o ponad 200.

Czyzby serwer blokowal maile? Mam ogrniczenie 10000 maili na godzine ale jak wysylam 1 maila do 2700 osob to gdzie tam do ograniczenia?

Ostatnio maila ktorego wyslalem po 3 dniach spytalem znajomych na gg i kazalo sie ze z 13 osob ktore spytalem dostalo tego maila tylko 8 osob.

Zreszta sam mam konto w Cb i widze ze nie wszystko do mnie dochodzi.

Ostatnio nawet 2 rzadania wyplat nie dotarly a mianowicie noema i jn rzadali a ja maila nie dostalem.

Wiec cos jest nie tak.

Chcialbym sprubowac inny dobry serwer i sprawdzic czy klikalnosc sie pojawi jaki poradzicie?

Co zrobic zeby zwiekszyc klikalnosc?

Czekam na odpowiedzi moze to cos da bo ja juz nie mam pomyslu.

Aha jeszcze jedno dla osob ktore uzywaja CC.

Jak tj z kontami o statusie Canceled? Bo z tego co wiem jak ktos usunie konto to ona ma wtedy wlasnie taki status tak?

Ale osoby ktore klika w chealink i maja ujena wartosc na koncie tez sa canceled a nawet osoby swiezo co zapisane. Dzisiaj to spradzialem i jest okolo 30 osob ktore sie zapisaly w przeciagu 3-4 dni i maja tlyko bonus za zapis a ich konta sa canceled. Nie wiem tez czy na takie konto dochodza wysylane maile?

Z gory dzieki za szystkie odpowiedzi :lol:
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - | BannersBroker | AditNetwork (ID:64682)|

Bot Name

Bot Name
  • Advert

szuwarek

szuwarek

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 4740 postów
Konkurs na kliki z pewnością motywuje do wzmożonej aktywności
Co do niedochodzących maili - być może trafiliście na listę spamerów w jakims portalu.
Przy okazji może napisz jakieś statystyki wysłanych maili w ostatnim tygodniu w rozbiciu na dni - porównam ze swoimi, choć notuję tylko rzeczy pieniężne nie punktowe

demon84

demon84

Praktyk

• Oczekujący
  • 176 postów
Może być to również spowodowane błędem skryptu bądź ustawieniami php na serwerze bo podejżewam ,że do wysyłania maili w skrypcie użyta została funkcja PHPMail i na niektórych srwerach jest z tym problem.
Mogę się mylić bo nie jestem adminem i nie miałem do czynienia ze skryptami GPTR ale przeważnie do wysyłania dużej ilości maili używa się w php tej funkcji.
[url=http://strefabiznesu.net/pages/index.php?refid=demon84/][size=18]
Wejdź do Strefy Biznesu min 4 zł
<= łatwo o refków

pepe

pepe

Znawca

• Oczekujący
  • 474 postów
co do wysyłania maili, nie jest powiedziane że wszystkie wysłane maile dochodzą do odbiorców.

niestey serwery pocztowe są tak skonfigurowane że chronią przed masową wysyłką. Jeżeli np. na tlena wysyłasz 100-200 maili w ciągu sekundy (tak działa cc) to serwer o2.pl po kilku mailach blokuje IP serwera jako źródło spamu, i serwer nie jest w stanie przez jakiś czas wysyłać dalej maile na ten serwer aż do czasu odblokowania (generalnie po kilku minutach)

niestety serwer z którego wysyłana jest poczta, ponawia wysyłanie po jakimś czasie i jak sie znowu zatka to znowu czeka, dlatego na 100% nigdy wysłana ilość maili nie równa się maili dostarczonej do odbiorców, dodając do tego klasyfukacje maili jako spamu stąd taka mała klikalność

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Co do konkursu na klikalnosc bedzie bedzie tylko jak sie uporam z tymi niedochodzacymi mailami.

Zreszta juz kiedys na skrypcie scs taki konkursik byl.

Co do serwera mam zamiar go zmienic na serwer specjalnie pod CC z tego co wiem to zielonymail i skarbonka na nim dzilaja a tam klikalnosc jest spora a mianowicie http://getpaidsoluti...red_hosting.php wie ktos cos wiecej na temat tego hostu?

Jednak nie wiem czy np mozna tam potestowac? Bo chcialbym potestowac najpierw czy cos to da niz od razu zmieniac serwer.

Co do bledu skryptu to nie wiem to musialby ktos sprawdzic kto sie na tym zna i musialby wiedziec co ma sprawdzic.

Co do ostatnich maili to:

Clicks: 176
Description: AutoPTP

--------------------------------------------------------------------------------
Clicks: 204
Description: **** Nudzi Cie Zarabianie ;> :|:|

--------------------------------------------------------------------------------
Clicks: 161
Description: Bombowa

Clicks: 374
Description: Allo

Clicks: 243
Description: Aukcje Pachol

Clicks: 237
Description: ReklamyPro

Clicks: 337
Description: Oriflame

Clicks: 300
Description: Pakiet

Clicks: 308
Description: Konto CB

Clicks: 293
Description: Refy Skarobnka!

Clicks: 439
Description: Remba

Clicks: 455
Description: Hwdp

Clicks: 415
Description: Wyspa

Clicks: 452
Description: GeldSammeln

Clicks: 493
Description: DarmoweGadzety!

jednak to sa maile i punktowe i za kase. DarmoweGadzety mail wyslany 4 pazdziernika ja np go nie dostalem te maile w gore to tym bardziej dzisiejszego dnia.

Na obecna chwile tyle...
Polecam i pomagam! Pisz na PW! Extra zarobek! - | BannersBroker | AditNetwork (ID:64682)|

Guest_Bulbulators_*

Guest_Bulbulators_*
  • Gość

a mianowicie http://getpaidsoluti...red_hosting.php wie ktos cos wiecej

nie znam lepszego hostingu pod PTR niż GPS :lol:

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
hm no i wlasnie chce tam zmienic choc jak dla mnie to troche drogo.

Ale nie wiem czy mozna np jak to zwykle bywa serwer wczesniej potestowac. Juz napisalem maila ale odpowiedzi jeszcze nie uzyskalem.

amfre

amfre

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1595 postów
polecam serwerki na cal.pl niedrogo a jakosc na prawde wysoka :lol:

poop

poop

Maniak

• Użytkownik
  • 1409 postów
a do mnie niektore maile dochodza np. bez tresci i linkow:
temat: ! Chcesz wyplate losowa? (3pkt/all)
tresc:

.:: REKLAMA REKLAMODAWCOW ::.

href="http://republika.pl/jerzywiecki
- Polecam pewne wypłaty w zakładach bukmacherskich bez wzgędu na wyniki meczów!!!

h**p://www.yourtime.us/pages/index.php?refid=jacek101
- Zobacz Co Polecam!!!

h**p://pdesign.xt.pl
- Projektowanie i wykonanie stron www!

h**p://wiejerzy.w.interia.pl
- Praca

h**p://www.globalworldmails.com/pages/index.php?refid=luis
- Minimum tylko 0.1$ Admini to uczciwi Polacy

h**p://pieniadz.net
- Zacznij zarabiac prawdziwe pieniadze!

h**p://www.marketiva.forex-fx.pl
- Forex to takie proste!

h**p://adis.ovh.org/early/
- Rewelka, sam przeczytaj!

----------------------------------------------------------------------------------

.:: PLATNA REKLAMA ::.

h**p - http

kitinho

kitinho

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 678 postów
  • Zainteresowania:sport, piłka nożna

a do mnie niektore maile dochodza np. bez tresci i linkow:
temat:  ! Chcesz wyplate losowa? (3pkt/all)
tresc:

.:: REKLAMA REKLAMODAWCOW ::.

href="http://republika.pl/jerzywiecki
- Polecam pewne wypłaty w zakładach bukmacherskich bez wzgędu na wyniki meczów!!!

h**p://www.yourtime.us/pages/index.php?refid=jacek101
- Zobacz Co Polecam!!!

h**p://pdesign.xt.pl
- Projektowanie i wykonanie stron www!

h**p://wiejerzy.w.interia.pl
- Praca

h**p://www.globalworldmails.com/pages/index.php?refid=luis
- Minimum tylko 0.1$ Admini to uczciwi Polacy

h**p://pieniadz.net
- Zacznij zarabiac prawdziwe pieniadze!

h**p://www.marketiva.forex-fx.pl
- Forex to takie proste!

h**p://adis.ovh.org/early/
- Rewelka, sam przeczytaj!

----------------------------------------------------------------------------------

.:: PLATNA REKLAMA ::.

h**p - http

no u mnie to samo było z tą reklamą(bez linka), to może mała pomyłka admina bo wszystki reklamy było ok
MoneyCashBar Dostałem 3 wypłaty!!
Eurobiznes Najlepsza Polska Firma!! Zarabiamy w Euro!!

asmiodmsas

asmiodmsas

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2975 postów
To pomyłka admina, łatwo ją popełnić,
nie wkleja tylko jednej rzeczy i tak się kończy,
takich maili nie było wiele.

:lol:
Czas bannerka wygasł - dziękujemy.

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Tak akurat w tym przyadku nie dalem linku.

To juz 2 raz mi sie tak zdarzylo - starzeje sie :lol:

swerty98

swerty98

Stażysta

• Oczekujący
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Taniec,GP
No a ja myslałem ze na CC nie ma takich problemów bo my w innym swiecie cały czas nie borykamy z tą wysyłką maili(scs) już tu planijemy zakup cc ale narazie brak $ Max jak uda Ci sie z tym wszystkim uporac prosze Cie opisz gdzie masz hosta i te inne zeby wszystko dobrze działało bo np ja ja kupie cc to nie będe wiedział gdzie i jak sie ruszyc..
dzięki
Do wynajęcia:)

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
2 razy? Mi się zdaje, ze więcej. I czy mi się zdaje, czy za rzadów(:lol:) SCS-a było więcej reklam??

Ale wg mnie i tak jedna z najlepszych pl, o ile nie najlepsza. :lol:
Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

kitinho

kitinho

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 678 postów
  • Zainteresowania:sport, piłka nożna
Czyżby [email protected] zaczoł coś zmieniać bo stronka się nieładuje :)?
MoneyCashBar Dostałem 3 wypłaty!!
Eurobiznes Najlepsza Polska Firma!! Zarabiamy w Euro!!

luis

luis

Rekin forum

• Użytkownik
  • 762 postów
nie, to znowu coś z jor.pl...
Szukam pomysłów na stronki.
Żyje w realu. Pozostał jedynie sentyment do forum i kilku firm...

luQiQ

luQiQ

Stażysta

• Oczekujący
  • 75 postów
już się ładuje ....

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
To cos jor wczopraj nawalil. Musze dzisiaj skontaktowac sie z nimi bo mam troche dosc.

Np Przemekts zamowil reklame przez dzial reklama w niedziel i co? i maila oczywiscie NIE dostalem!!

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P
Takie są uroki jor.pl :)
[email protected] za taką cenę NIGDY nie otrzymasz ani odpowiednio dużego uptime'a, ani porządnego supportu, ani nic innego.
Zastanawiam się, dlaczego telefony kontaktowe to przede wszystkim komórki, a jedyny stacjonarny jest "chwilowo nieczynny" :roll:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

[email protected]

[email protected]

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 533 postów
Do tej pory nie narzekalem jednak odkad zmienii serwer to sie pierdzii wszystko i tyle.

Dostalem konto testowe od webmichela jednak po przeczytaniu oponi lolka tutaj na forum na temat tego hostingu zrezygnowalem.

Pliki na ftpa wgrywaly sie 20 minut a to bylo 13mb i sie jeszcze NIE wgraly bo wywalalo bledy wiec chyba faktycznie sytuacja u niego wyglada jak opisal to lolek.

Teraz czekam na serwer u niego bo gdzies wykupil dlatego narazie reklam moze nie byc ale pisalem o tym maila informacyjnego...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych