Skocz do zawartości

Zdjęcie

globalworldmails i walek z ref contestem...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Nie wiem co macie do admina.

Otoz MartaO zostawila firme w stanie kleski, i lolekserwer musial obnizyc wartosc reklam, poniewaz MartaO nie sprzedawala reklam...

Inny by wzial i wysylal reklamy swoich firm i by nie placil a lolek bardzo sie stara i chce byc wyplacalny. Przykro mi ale do minimum mozna dojsc wolniej ale pewniej.

W SEM sa linki i maile po 0.01 centa, a minimum wysokie i do tego juz miesiac czekam na wyplate! I nikt nie jedzie po SEM a jedziecie po adminie, ktory sie stara i nie chce miec zlej opinii.

Nie psujcie mu jej, bo naprawde to co zrobil jest rzecza wielka a refcontest musial zostac podwyzszony, bo kto kupujac firme jest w stanie jeszcze dodac do niej prawie 1000$ z wlasnej kieszeni? Bo te wyplaty i refcontest tyle by wyniosly, wiec zakonczenie refontestu musi byc opoznione.

Ale przeciez w scamach koncza sie szybko refcontesty do 5k aktywnych, wiec i tu nie powinno byc problemu. (no moze maly)

Sam mialem 5 miejsce w refcontescie ale sprzedalem konto za 2.5$ (nie wiedzac, ze byl refcontest do 2k aktywnych).

Pozdrawiam i nie jezdzijcie po kims wyplacalnym, bo czy ktos nie dostal wyplaty?

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jerzy

jerzy

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 3 postów
Nie macie racji globar jest super ja w trzy dni mam minimum i to bez refów wy po prostu chcielibyście zarąbać po 0.10c dziennie a tak nie może być. A emaile są rzadko ale są i nie narzekajcie bo nie macie racji po prostu jak macie problemy to je na spokojnie przemyślcie a nie od razu takie bzdety wypisywać na forach dobrze się zastanówcie zanim napiszecie kolejne bzdety wyssane z palca a admin jest lojalny i pytam was czy nie dostaliście wypłaty z globala. A jeśli chodzi że nie informuje was to po prostu wystarczy poszukać kontaktu na gg podpowiem wam jest na stronie głównej jego firmy jak się chce to się znajdzie pozdrawiam admina GB. :arrow:

Julinho

Julinho

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 19 postów
  • Zainteresowania:różnorodne
Jestem w tej firmie od niedawna, więc nie wiem jak było. Wiem jak jest. Zapisałem sie tutaj dlatego, że zaimponowała mi energia Admina w promowaniu tej firmy. W ciągu krótkiego czasu przybyło ok 1500 uzytkowników. Ilość i wartość maili nie zależy przecież od Admina, tylko od nas - za ile wykupimy reklamę i jak duzo ich wykupimy tyle będzie. Co do fefcontestu - domyslam sie tylko, że byłby zbyt krótki czas, aby go zrealizować przy 2k uczestników - przecież Firma dopiero została przejęta. Ale myslę, jakie są powody przesunięcia refcontestu, powinien wypowiedzieć się sam Admin. I na koniec - nie przeczytałem tutaj żadnego postu, ze Admin nie wypłaca. Więc może promujmy tę Firme, kupujmy maile po 1c - a może będzie lepiej. Tylko że wtedy założony może będzie nowy temat na Forum - jakie drogie są maile w GlobWorldMails :D
Pozdrawiam wszystkich :P

skromna85

skromna85

Dyskutant

• Zbanowany
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Komputery, Internet, Linux
taa i jak za duzo bedzie takich maili to powiedza ze to SCAM bo ma za dobre warunki :D i za szybko sie zarabia zeby byli wyplacalni

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Witam.

Jestem wspoladminem globala, razem z lolkiem. Czytajac wasze negatywne opinie to jestem sklonny stwierdzic, ze nie tak jak twierdzicie "jak polacy za cos sie zabiora to spieprza" tylko ze polacy potrafia tylko narzekac i krytyowac a sami nie rusza za przeproszeniem...

Moja przygoda z GPTR zaczela sie wlasnie z globalem. Nie powiem ile pieniedzy wlozylem w ta firme, ale to suma, ktora wiekszosc z was (nawet najwieksi promotorzy) nie wyklikaja jeszcze przez kupe czasu. Wlozylismy takze w ta firme sporo pracy. Bo ja np haruje codziennie po 8-12h w normalnej pracy a potem spedzam czas przed komputerem, zamiast zajac sie swoim zyciem prywatnym (a odbija sie to na mnie negatywnie niestety).
Wyplaty ktore dostaja uzytkownicy w wiekszosci sa pokrywane z naszych kieszeni, z pieniedzy prywatnych a nie zarobionych.

Musicie zrozumiec, ze to nie jest firma ktora dziala tylko w Polsce, niestety potrzebujemy znacznie wiekszej liczby uzytkownikow, zeby zachecic reklamodawcow do kupna reklam (co oznacza maile dla was).

Co do konkursu na refkow.. przejelismy ten konkurs po bylej wlascicielce i nie zmienilismy nic, oprocz przedluzenia konkursu. Fakt, nie poinformowalismy uzytkownikow o tym, za co serdecznie przepraszam - to nasz blad. Ale jestem prawie pewien, ze gdyby ref konkurs zakonczyl sie za poprzedniej ekipy adminujacej to czytalibysmy na tym forum gorsze obelgi.

Macie nasza gwarancje ze gdy osiagniemy wymagana ilosc uzytkownikow wasze nagrody zostana wyplacone. Mozliwe, ze w trakcie bedziemy zbierac wiecej reklamodawcow i skrocimy konkurs np do 3000 tys uzytkownikow.
Wezcie tez pod uwage, ze nagrody nie sa byle jakie jak w np innych firmach...

Dajcie nam troche czasu a pojawia sie maile i pojawia sie platne kliki. Zbieramy takze pieniadze na kupno paru skryptow a w tym najwazniejszy dla nas PTP.

Jak do tej pory wyplacilismy WSZYSTKIE wyplaty, odpowiadamy na wasze pytania terminowo i robimy wszystko, zebyscie byli zadowoleni. Postaramy sie zrobic tak, zeby ref konkurs skonczyl sie w ciagu paru tygodni (mam na mysli skrocenie jego czasu). Nawet jezeli nie zarobimy wystarczajacej sumy, pokryje koszty z wlasnej kieszeni.

W sumie to myslalem ze jestescie ogolnie zadowoleni z naszej firmy, forum niestety nie czytam, bo po prostu nie mam na to czasu. Piszcie do nas jezeli macie jakies zastrzezenia, pytania a moze i propozycje. Nam najtrudniej zdzialac cokolwiek, jezeli nie piszecie prosto do nas, co wam pasuje a co nie.

admundo

admundo

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
Co wy gadacie? ludzie !!! gdzie dostaniecie wyplate po kilku godzinach ??!! gdzie minimum uzbieracie w kilka dni ???!!! tu czekacie na wyplate 3-4 godziny a nie jak w innych firmach 30dni albo i wcale sie nie doczekacie!!
Gadacie głupio Wam powiem !! lolekserwer jest przeciez chyba najbardziej znanym lubianym i wyplacalnym adminem w gptr!! a reklam nie ma rAczej nie z jego winy tylko z braku reklamodawców!! wiec nie wiem o co wam chodzi, zastanówcie sie co wy wogóle piszecie !! firma jest bardzo dobra, jak nie najlepsza am dostalem 3 wyplaty po 25 centów, i najdłuzej czekalem 4 godziny ! admin siedzi dniami i nocami zeby wszystko bylo dobre i na czas !! steruje on dwiema firmami i zrozumcie ze to nie jest łatwe, a mimo to prowadzi je idealnie i bez żadnych błędów !! zrozumcie lolek sie stara a krytyka naprawde boli, postawcie sie na jego miejscu i spróbujcie prowadzic tak wzorowo jak on dwie firmy !! ŻYCZE POWODZENIA !!mardock SAM JESTES FRAJEREM jak jestes taki mądry to napisz to tomkowi(lolkowi) prosto na gg 4503084

Guest_Bulbulators_*

Guest_Bulbulators_*
  • Gość
jak będziecie mieli PTP z miare rozsądną stawką to się zapisze, promocja będzie spora, refki też napewno bedą, więc czekam :D

MaZaq

MaZaq

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 557 postów
o tak ! PTP ! jestem za

Julinho

Julinho

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 19 postów
skromna85 - niezbyt rozumiem Twoją wypowiedź (ale temu akurat trudno się dziwić - nie jestem zbyt rozgarnięty) - w każdym razie ja zrozumiałem ją jako drwinę z tych, którzy stanęli w obronie tej Firmy. Ja tylko powiem tyle - widziałem już kilka firm zniszczonych (lub prawie zniszczonych) przez takie ataki na Forum. Może sama pamiętasz co pisano na Forum gdy Twoja Firma była dłuższy czas nieaktywna. A każdy może przechodzić lepsze i gorsze chwile. Już nie bedę przytaczał argumentów, bo jak widzę zrobili to inni, ale wydawało mi się (i dalej wydaje), że ta Firma potrzebowała kilku słów w jej obronie. Na koniec - nie odbieraj tego postu jako atak na Ciebie - musiałem to jednak napisać, bo po Twoim poście poczułem się nie przyjemnie.
Pozdrawiam :D

sztos

sztos

pobieracz adsense ;)

• Użytkownik
  • 1156 postów
  • Zainteresowania:internety ;)

sztos nie wkrecaj mi tu ludzi bo jak kupowalem firme bylo ledwo ledwo 400-500 userow po miesiacu a Ty wtedy miales ok. 200 polecocnych, firma szla kiepsko wiec nie mogles wogole pomyslec ze ten konkurs kiedykolwiek zosatnie zreazliowany, adminka zostawila by firme gdybym jej nikt nie kupil a wiec bylby SCAM a teraz jeszcze narzekasz tu ze zbierales polecocnych, grafika pamietacie chyba jaka byla co nie? nie widzialem zadnej reklamy predzej puki jej nie kupilem, zreszta jak sama martao mowila "to sa uzytkowicy testowi" wiec byc moze jeszcze czesc z nich byla juz dodana podczas zakupu cc do pzretestowania wiec o co ci biega? wypalcam z pampersem dziennie sumy na kilka kilkanascie $ na wyplatkach wiec co chesz mi zarzucic? refkonkurs przedluzylem 15 sierpnia [data od logiczka] a wtedy bylo dodkladnie 1200 aktywnych wiec nie mow ze teraz, dobrze wiedziales gdy firma zostala zalozona ze nie osiagnie nigdy 2000 userow ale ja ją przejalem, wypromowalem i jest i zapewniam ci ze bede robil wszytko aby miala te 4000 aktywnych, teraz masz nieco ponad 360 pod soba i boisz sie ze ktos cie wyprzedzi taka prawda!

stary co mnie obchodzi historia firmy?
zmieniasz zasady konkursu w trakcie konkursu zachowales sie jak dzieciak ktory zalozyl firme z ref contestem ktory mial nie wypalic i teraz jak widzi ze ref contest wypalil to nie ma kasy na nagrody i tak to wyglada...
kase wyrzucilem w bloto a twoja propozycja na gg byla biedna i nie na miejscu...

@Mardock swieta prawda!!

@Pampers jak juz pisalem lolkowi tak sie nie robi z konkursami jezeli juz cos sie zaplanowalo to tak powinno sie to konczyc jak nie ma sie pieniedzy na ref contest ( a w skrocie na start firmy lub poczatki jej prowadzenia ) to sie jej nie prowadzi... a i nie zakladajcie PTP bo wtedy juz wogule nei bedziecie wyplacalni np przy stawce $0.7 za 1k wejsc

btw a co do tego zeby zakonczyc ref contest jak adminka byla jeszcze MartaO to sadze ze wyplacila by pieniadze bo jest aktualnie jedna z lepszych osob ktore potrafia obracac pieniadze...

Pozdrowienia dla firmy z ref contestem bez konca ...

Pozdrawiam

sztos
8)
Cala wiedza o Google Adsense tylko na sztos.com
Support Skryptu CC w dobrej cenie ;]

afrokolo

afrokolo

Początkujący

• Oczekujący
  • 44 postów
sztos ma racje jak sie zaczyna ref contest to sie powinno go skączyć i niezmieniać zasad po osiągnięciu tych 2000 osób to troche chore moim zdaniem

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

skączyć i niezmieniać

FUJ

skończyć i nie zmieniać

Tak to powinno być ;p

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
No coz, rozumiem ze admni wlozyli mnostwo gotowki, zeby firma stanela na nogi. Co do wyplat to nie bylo z tym problemow. Ostatnio pojawilo sie mniej reklam, ale jest to zwiazane (po czesci) z ref contestem-im wiecej ludzi bedzie w firmie tym chetniej beda puszczane reklamy. No coz, zmiana warunkow nie byla przeprowadzona jakos delikatnie, ale mozna chyba zrozumiec szefow firmy. Mysle, ze z czasem ilosc membersow do zakonczenia zostanie obnizona... Teraz jest kwestia odciagniecia wyplat za RC w czasie, zeby pieniadze przeznaczyc na inne, pilniejsze potrzeby. Admini to uczciwi ludzie, dlatego sztos nie obawiaj sie o swoja wyplate :D

sztos

sztos

pobieracz adsense ;)

• Użytkownik
  • 1156 postów

No coz, rozumiem ze admni wlozyli mnostwo gotowki, zeby firma stanela na nogi. Co do wyplat to nie bylo z tym problemow. Ostatnio pojawilo sie mniej reklam, ale jest to zwiazane (po czesci) z ref contestem-im wiecej ludzi bedzie w firmie tym chetniej beda puszczane reklamy. No coz, zmiana warunkow nie byla przeprowadzona jakos delikatnie, ale mozna chyba zrozumiec szefow firmy. Mysle, ze z czasem ilosc membersow do zakonczenia zostanie obnizona... Teraz jest kwestia odciagniecia wyplat za RC w czasie, zeby pieniadze przeznaczyc na inne, pilniejsze potrzeby. Admini to uczciwi ludzie, dlatego sztos nie obawiaj sie o swoja wyplate :D

lol kolejny z serii...

ja nie obawiam sie o swoja wyplate tylko jawnie mowie o zachowaniu Admina, ktore jest nie na poziomie konkursu nie zmienia sie w trakcie jego trwania...

a tak w skrocie jak wyglada rozmowa z obroncami firmy:
1 - mowia ze duzo nazmieniali = byly reklamy, nowa grafika
2 - sa lepsi od poprzedniej adminki = a tak naprawde nie mozna tego stwierdzic bo Marta0 praktycznie nie adminowala
3 - Pisza jakie zmiany zrobia = ze kupia skrypt PTP ( $150 Sick a kasy na ref contest do 2k aktywnych membersow to nie ma... )
4 - Wszyscy zapewniaja ze wyplaty beda...

podsumowujac to wszystko:
Wszyscy robia mega offtopa bo mnie nie obchodzi przeszlosc czy przyszlosc firmy a aktualny ref contest...

sztos
8)

Julinho

Julinho

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 19 postów
Podsumowując Twoje podsumowanie wykazałeś, że nie obchodzi Cię nic, oprócz własnej d...y.
Przepraszam pozostałych Forumowiczów, ale mnie trafia, jak czytam takie cos jak wyżej.

sztos

sztos

pobieracz adsense ;)

• Użytkownik
  • 1156 postów

Podsumowując Twoje podsumowanie wykazałeś, że nie obchodzi Cię nic, oprócz własnej d...y.
Przepraszam pozostałych Forumowiczów, ale mnie trafia, jak czytam takie cos jak wyżej.

to co napisalem pokazuje ze nikt nie moze mi dac sensownej odpowiedzi dlaczego zmieniono zasady ref cotnestu i dlaczego membersow nie poinformowano... a za kazda swoja odpowiedzia robia offtopy...

sztos
8)

lolekserwer

lolekserwer

Programista

• Użytkownik
  • 918 postów
  • Zainteresowania:programowanie, administacja, hosting
sztos, nie rob teraz z siebie ofiary, zachowujesz sie jakbys stracil miliony dolarow na wypromowaniu globala i jestes przez to na skraju bankructwa.

warunki refkonkursu globalworlmails zostaly zminione 2 tygodnie temu, dokladnie przy 1200 uzytkownikach wiec dlaczego teraz trujesz ludziom glowe?

Jesli na bierzaco obserwowalbys refkonkurs globala to odezwalbys sie szybciej, w koncu 2 tygodnie to sporo czasu aby zajrze na strone wiec swiadczy to on tym ze REFKONKUS MIALES GDZIES i tyle, dopiero po jakims czasie przypomnialo ci sie o globalu i teraz robisz z siebie niewiniatko..

Gdyby wyplaty we wszytkich systamach byly realizowane tak szybko jak w naszym, kase na ptp i refkonkurs bylaby juz dawno, ja juz od tygodni czekam na wyplate razem sporej sumy w kilku firmach ktore obiecuja "wyplata w ciagu 24h" tymaczasem wykladamy na wyplaty z wlasnej kieszeni

kilka $ w takich potegach polskiego gptr jak reklamypro i czekam juz z pare tygodni dobre

tomik byl taka siwtna firma i co jest, tez mysle ze nie doczekam sie kasy

moge wymieniac ci dalej, jesli chcesz..

Julinho

Julinho

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 19 postów
Odpowiedzi dostaleś mnóstwo. Fakt, że nie poinformowanie o zmianach było błędem adminów, ale kilka postów wyżej sami się do tego przyznają i Ciebie jak i innych PRZEPRASZAJĄ za swój błąd. Sztos - jesli działasz w GPTR'ze, to napewno sam wiesz, że dużo gorsze rzeczy się zdarzają. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale jak widzę z poprzednich postów tu nie było ograniczenia czasowego, a więc nie mogłeś sobie zaplanować, że np. 1 sierpnia otrzymasz nagrodę. A gdyby nie naprawdę bardzo energiczna działalnośc Adminów (choć i Twoja też), byc może tę nagrodę dostałbyś za 2 lata albo w ogóle.
Nie wiem co to są te offtopy, ale ja bardzo rzadko udzielam sie na Forach (tu mam np. 17 postów) i piszę tylko wtedy, gdy uważam, że powinienem.
Pozdrawiam

kitinho

kitinho

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 678 postów
  • Zainteresowania:sport, piłka nożna
a ja mam pytanie troche z innej beczki do adminów co się dzieje z punktami w firmie zamieniają sie na kase czy są ino na reklame, a jeśli na reklame to jaki jest cennik pkt
MoneyCashBar Dostałem 3 wypłaty!!
Eurobiznes Najlepsza Polska Firma!! Zarabiamy w Euro!!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

logiczek

logiczek

Maniak

• Użytkownik
  • 1119 postów
cennik jest na strone mozesz zamienic na $ w My Redemption Area.
* 250 points to 1.5c - 250 Points
* 500 points to 4c - 500 Points
* 1000 points to 10c - 1,000 Points

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych