Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe pomysły i nie tylko...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

abcdefghijklmnop

abcdefghijklmnop

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1909 postów
moze chodzi o to, ze te "gowniane programy" powstaja i przez to ludzie je u Was reklamuja, a bez tego nei mielibyscie reklam

Bot Name

Bot Name
  • Advert

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Według mnie słuszny głos... To malutkie firmy, które powstają i ludzie, którzy się do nich zapisali dają kase na reklamki w tych dużych.

A ludzie, którzy maja mało kasy daja na reklamki w małych firmach i dlatego cześć sie trzyma ;)
slowly, i'm going away form here...

żegam się z GPT

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość
g... prawda ;)

w GTW wiekszosc reklam jest juz z poza gp a to dopiero poczatek

kodek11

kodek11

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 606 postów
  • Zainteresowania:Internet
Pamiętaj że zakropkowane przekleństwo nadal jest przekleństwem tyle że zakropkowanym...
Czy nie lepiej w takim razie napisać:
"Nieprawda"?
A potem macie pretensje do anty...
[nieregulaminowa sygnaturka (1/6) - slightyboy]

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość

Pamiętaj że zakropkowane przekleństwo nadal jest przekleństwem tyle że zakropkowanym...
Czy nie lepiej w takim razie napisać:
"Nieprawda"?
A potem macie pretensje do anty...

a co mi pojednymczy 2 ostrzezeniach ;) za chwile i tak zniknie
natyle sie pilnuje zeby bana nie dostac

a napisalem tak w odniesieniu do okreslenia "gownianych programow"

wesol

wesol

Znawca

• Oczekujący
  • 451 postów
zobaczymy za jakiś czas, jak narazie to:

1. w jeden dzień moża stworzyć silną opozycję dla Waszej "GTW"
2. w jeden dzień można zrobić porządek w Polskim GP, wątpie żeby "GTW" zrobiło ten porządek, długofalowo możecie jedynie (a może "aż" - zobaczymy) stanowić konkurencję nic więcej...
3. życzę powodzenia, zawsze to jakiś krok do przodu ;)
Zrobię Ci tanio i dobrze %) programista php, sql, (x)html, css do usług ;)

webmichel

webmichel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 675 postów
kim sa ci GTW ?? bo caly temat mi przypomina afere Rywina i slynna "grupe trzymajaca wladze" ;):P to chyba wtedy bylo :D:P moze wydarzenia polityczne znajduja swoje odzwierciedlenie w GP ale z duzym opoznienime :):P
[url=http://servnetpro.com][b]ServNetPro.Com

piolek

piolek

Znawca

• Oczekujący
  • 408 postów
albo rodziny bohaterow roznych afer tez i tu po wladze siegaja ;)

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
No to bedziemy mieli pania Jakubowska, Lesia Millera i innych...no i przydalby sie "starszy poslaniec" Lewu Rywin ;)

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Tak jak napisał wesol: "Waszą GTW" można pozbawić pozycji w tydzień, może dwa... rewolucja narzędziem narodu ;)

To, że macie jakąś koalicję nie znaczy, że zmienicie Gp - wręcz przeciwnie, wykończycie tylko małe firmy, ale porządku ze scamami i tak nie zrobicie...

Jestem liberałem, ale jeśli trzeba będzie to opowiem się za opozycją... nie lubię wszelkiej ingerencji w rynek, a tym bardziej nadzoru nad nim...

Nie mam nic przeciwko porozumieniu kilku firm, bo nie jest to nic złego, ale osobiście przyłoże rękę do obalenia kogokolwiek kto będzie chciał kontrolować i nadzorowac ten rynek... i nie rzucam słów na wiatr...

żegam się z GPT

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
LOL

ludzie ;p oppanujcie sie :D
GTW ?
Przeciez si arti to tylko tak dla jaj napisal

veyron2 - takze jestem liberalem :>
i jestem calkowicie za gospodarka wolnoynokowa, a slabsze firmy to chetnie bym wspieral a nie obalal .... tylko pod jednym warunkiem, admin musi byc rozgarniety i kreatywny...

a co do jakiejs zmowy, jakiegos niby knucia ..... ehh ...... to jest zwykla wspolpraca aby lepiej sprzedawaly sie reklamy ...
czy to ze chcemy pozyskac reklamodawcow z POZA gptr to jest juz kontrolowaniem i nadzorowaniem rynku ?

Na 100% uprzedzam iż wszstko to co jest pisane o GTW to sa rzeczy wysane z paca :P, ;p, przeciez zadnej ekspansji nie przeprowadzamy ..... chyba ze mozna tak nazwac sprzedawanie takiego pakietu reklam:
http://www.allegro.p..._gwarancja.html

zaraz pewnie kos napisze ze te moj tlumaczenia sa tylko obrona ...
no i dobra, niech sobie tak mysli ... osoby ktore mnie troche blizej znaja wiecdza co nieco o mnie, sadze ze opinie raczje mam pozytywna :lol: i wiedza do czego darze :)

to tyle w tej kwestii i proponuje wrocic do tematu bo sie taki troche offtopic zrobil :>

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Jak już napisałem porozumienie paru firm to nic złego...

To tylko taka zapowiedź była... na zaś... gdyby komuś taki pomysł strzelił do głowy... bo może się znaleźć jakiś "inteligent", który zobaczy ten temacik i zwerbuje do czegoś takiego troche ludzi...

I jestem przeciwko... wogóle przeciwko wszystkiemu :D... zapisze się do Samoobrony ;D

SCO - ja tam cię szanuję bo widzę co robisz dla GP... ale wróćmy do topicu :P

No więc są jakieś propozycje nowych pomysłów... aha, ja ostatnio zauważyłem, że na globalworldmails.com jest coś takiego, że sprzedają poleconych za 0,3$... ciekawa inicjatywa :lol:

żegam się z GPT

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów

Jak już napisałem porozumienie paru firm to nic złego...

To tylko taka zapowiedź była... na zaś... gdyby komuś taki pomysł strzelił do głowy... bo może się znaleźć jakiś "inteligent", który zobaczy ten temacik i zwerbuje do czegoś takiego troche ludzi...

I jestem przeciwko... wogóle przeciwko wszystkiemu :D... zapisze się do Samoobrony ;D

jak sie pojawi ktos taki kto bedzie chcial zachwiac konkurencje to gwarantuje ze pomoge ci w wytepieniu czegos takiego, ale do burakow sie nie zapisze;p

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Ja chce zdeklasować przewodniczącego:D

żegam się z GPT

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
Co do Global'a-firme przejal admin Portfelika (o ile dobrze pamietam) i obnizyla ona znaczaco loty. Promowalem ja troche, kilku refkow wpadlo, ale od kilku dni sa linki po 0.05 c i ewentualnie jakies punktow...nie to co dawniej :/. A inicjatywa z kupowaniem refkow-no coz, tonacy brzytwy sie chwyta... Wyciagnac kasy co sie da (bo refek za 30c sie nei odrobi, nie ma szans przy tak platnych linkach)

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość

Co do Global'a-firme przejal admin Portfelika (o ile dobrze pamietam) i obnizyla ona znaczaco loty. Promowalem ja troche, kilku refkow wpadlo, ale od kilku dni sa linki po 0.05 c i ewentualnie jakies punktow...nie to co dawniej :/. A inicjatywa z kupowaniem refkow-no coz, tonacy brzytwy sie chwyta... Wyciagnac kasy co sie da (bo refek za 30c sie nei odrobi, nie ma szans przy tak platnych linkach)

tylko co to ma wspolnego z tematem

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów

tylko co to ma wspolnego z tematem

Jest to odpowiedz na post veyron2'a, ktory jest ciut wyzej. Zapomnialem zacytowac.

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Dziwne... narzekasz na Global'a, a w podpisie "Rewolucja w GPT!!"...

Hipokryzja?? czy chwyt marketingowy??

żegam się z GPT

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów
łit ładydindody :P jak to w pewnym kabarecie bylo :lol: Pozatym sygnaturke robilem zaraz po zapisie, a pozniej zmienil sie admin no i teraz sie zarabia gorzej i wogole....co jakis czas trzeba robic aktualke nawet w sygnaturach :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Ziom

Ziom

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 7 postów
Z tego co przeczytałem to wywiązaąa się tu nie zła dyskusja. Popieram kilka osób,a z niektórymi nie zgodził bym się wcale. Moim zdaniem jak nie weżmiecie się do pracy fizycznej (np w jakiejs fabryce, sklepie itp ) to z systemów zarobkowych w internecie rodziny nie wykarmisz (w sesie, że do emerytury się nie liczy) Ja sam pracuje w firmie transportowei i gram na giełdzie papierów wartosciowych, dorabiam w necie, ale głównie robie to dla rozrywki i sprawdzenia czy tak naprawde można zarobiż i wiecie co można zarobiż, bo od kilku miesięcy ( 4) co miesiac dostaje na konto nie całe 8$ (z firm mailowych) wiem że to nie jest wiele, teraz biore sie za inwestycje (mam nadzieje, że udane) ,a jeszcze jedno przeczytałem wyżej , że małe firmy napedzaja duże firmy reklamujac sie w nich, tak to prawda ale zauważcie, że w tych wszystkich systemach mailowych zaczyna się pojawiać coraz wiecej reklam typu tanie wakacje (np na mazurach). Rynek reklam w internecie powiększa się z miesiąca na miesiąc i tak naprawde te małe firmy (których chcecie się pozbyć by zostały tylko te z najwiekszą ilością userów) też będą istniały ze względu na to , że ludzie będą sie reklamować ze wszystkim i to będą płacić kasą a nie wirtualnym pieniądzem z wyklikanych reklam , wiec mała firma moze być w niedługim czasie dużą i wypłacalna firmą (jeśli sie rozreklamuje w necie , ale nie w firmach tego typu tylko w firmach z fizyczną siedzibą. I sam w swoim mieście chodze od fimy do firmy które maja strony w internecie i proponuje ogl;adalność ich strony (oczywiście za wynagrodzeniem) Pozdrawiam wszystkich czytających moją wypowiedz B)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych