Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe pomysły i nie tylko...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Zauważyłem, że w ciągu ostatnich miesięcy w polskim Gp panuje swoista stagnacja i wiekszośc firm tylko powoli egzystuje. Nie ma żadnych przełomów, żadnych nowych pomysłów - kompletny zastój intelektualny ;).

Dlatego pisze ten temat:
Chciałbym prosić wszystkich userów, aby wytężyli troche mózgownice ( nie sugeruję, że tego nie robią) i zasypali ten temat nowymi, genialnymi pomysłami odnośnie tego jak można ozywić (choć troche) polski Gp.

Myślę, że ten temat przeczyta niejeden Wm, który może wykorzysta jeden z sposobów, który podacie w swojej firmie. Przyniesie to korzyść nam - userom.

Dlatego licze, że pomysły będą niebagatelne i mogące coś wnieść...
slowly, i'm going away form here...

żegam się z GPT

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość
i tu sie mylisz ze sie nic nie dzieje

zdradze tylko rabka tajemnicy ze ostatnio powstalo cos jak grupa trzymajaca wladze
z ktora moga konkurawac tylko stare i dobre polskie firmy

niedlugo nowym firma bedzie jeszcze trudniej sie wybic niz jest teraz

ale wszystko zdaza w odpowiednim kierunku

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Wlasnie, chociaz mowicie, ze jest zle to powiem, ze GTW (grupa trzymajaca wladze) jest dobrym rozwiazaniem i moze sie okazac, ze znikna firmy, ktore w ogole sie nie nadaja na ten rynek.

mateo00

mateo00

Znawca

• Użytkownik
  • 465 postów
  • Zainteresowania:GP, piłka nożna hazard
Nie wiem o co chodzi ale jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem nad tym bagnem i też uważam, że oczyścić z syfów może tylko jakaś koalicja cenionych firm....trzeba wszystko jakoś zcentralizować w miarę mozliwości, zlikwidować amatorskie programy, wprowadzic zasady które wyeliminują od razu amatorów, niech wreszcie powstają F-I-R-M-Y!!! a nie g....
I owoc żywota Twojego je ZUS

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość
ja moze powiem tak
nie jest to jakas umowa w celu wykonczenia konkurencji ;)

ale raczej moje przeczucia

jesli bedzie tak jak mysle w pl gptr bedzie tylko jakies 10 firm
glownie na hc i cc, oraz ostana sie tylko twojareklama i centrumreklamy
bo te dwie ostatnio bardzo mocno stoja na nogach

miedzy reszta a tymi wymienionymi bedzie tak duza roznica
ze powoli beda upadac, ostana sie nieliczne w ktorych reklamy
beda szly glownie od wm :D

piolek

piolek

Znawca

• Oczekujący
  • 408 postów
Generalnie wszędzie tak jest czy to w handlu czy gdziekolwiek indziej. Bez wątpienia będzie kilka dużych firm, mających wielu userów oraz zbierające wiekszośc reklamy zewnętrznej. Pozatym troche małych firemek bardziej ukierunkowanych.

mateo00

mateo00

Znawca

• Użytkownik
  • 465 postów
  • Zainteresowania:GP, piłka nożna hazard

ja moze powiem tak  
nie jest to jakas umowa w celu wykonczenia konkurencji  

ale raczej moje przeczucia  

jesli bedzie tak jak mysle w pl gptr bedzie tylko jakies 10 firm  
glownie na hc i cc, oraz ostana sie tylko twojareklama i centrumreklamy  
bo te dwie ostatnio bardzo mocno stoja na nogach  

miedzy reszta a tymi wymienionymi bedzie tak duza roznica  
ze powoli beda upadac, ostana sie nieliczne w ktorych reklamy  
beda szly glownie od wm

No i to chodzi - jeśli poziom wymienionych firm bedzie naprawde wysoki i profesjonalny (warunki, skrypt, reklamy), za zakładanie następnych przestaną się brać złodzieje i małolaty...

Wiadomo że nie stanie się to w mgnieniu oka, wszystko wymaga czasu, ale tu akurat warto czekać.... to forum naprawdę ma duży zasięg i co z tego wynika duże możliwości, skupia (jak dotąd zaobserwowałem) kilka - może kilkanaście osób (webmasterzy, programiści), którzy razem mogą coś zdziałać.

Gdy GTW zacznie działać, to już sam rynek usunie firemki na dno...
I owoc żywota Twojego je ZUS

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
tzw GTW ... juz jest i dziala z tego co mi wiadomo ;)

ale nie chodzi tutaj o to aby jakos sie wyrozniac, wywyzszac czy jakos tak, bron Boze ....
ta nazwana tak GTW jest to poporstu porozumienie kilku administratorow i zawiazanie wspolpracy

Pozdrawiam

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

emdabelju

emdabelju

Rekin forum

• Użytkownik
  • 787 postów
  • Zainteresowania:money, money, money ;P
Wolałabym, żeby powstało co najmniej kilka takich grup, o których mówią siati i SCO, wtedy będzie jeszcze większa konkurencja. Jeśli będzie działać tylko jedna, zamnięta Grupa Trzymająca Władzę na rynku, to okres panowania oligarchi mamy tuż przed sobą. Admini mogą się przecież umówić między sobą ceny reklam i to na takim poziomie, że osamotnione programy nie będą miały szans na przeżycie. Wtedy GTW nie będzie tą samą GTW, ale np. GTŁNCTM - Grupa Trzymająca Łapę Na Cenie Taniego Mailingu ;)

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Emdabejlu ;)
ale pamietaj ze ogranicznikiem minimalnej wartosci maila jest takie gospodarowanie gfunduszami aby mozna bylo bez problemu wyplaty takze realizowac :D, a nie tlkylko reklamy :)

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

KGB

KGB

Praktyk

• Użytkownik
  • 186 postów
No tak, ale Emdabelju chodziło chyba o dumping, czyli że GTW będzie zaniży na jakiś czas ceny, aby wykończyć mniejsze firmy, a potem podwyższy na zasadzie zmowy cenowej.
Ale ja się tego nie boję, nie zamawiam dużo reklam, a jak jakość firm się pogorszy od strony klikacza, to się po prostu wypiszę. I tak w zagranicznych zarabia się więcej.

amfre

amfre

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1595 postów
O jakich grupach mowicie? Vienna Team, gdzie dwie firmy z teamu juz nie dzialaja, a pozostale maja czas wysylania reklam 96h + ? Czy moze KrakTeam, ktorego zalozyciel wlasnie jest w niezlych opalach i jego firma wyladowala w dziale oszusci? Owszem to dobre rozwiazania, ale tak jak i sa kiszkowe firmy tak samo sa kiszkowe teamy zwane GTW ;) To proces na prawde dlugotrwaly.

Co do nowych pomyslwo na ozywienie mam kilka, ale wiadomo, ze nikt nie zdradza za frajer ciekawych myśli.

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
nie dosc Wam Polityki w Polsce ;p ?
kurcze ;)
nie rozumiem tego ale mniejsza z tym ;p
ja sie to nie bawie ;p

amfre - napisz kilka pomyslow :>
gwarantuje Ci ze jesli beda one naprawde ciakwe to wtedy napewno jakies wynagrodzenie dostaniesz :>

veyron2

veyron2

Dyskutant

• Użytkownik
  • 268 postów
Moja opinia na ten temat wygląda następująco:
Mam radykalnie liberalne poglądy i dlatego wolny rynek musi pozostać wolnym rynkiem... Ja osobiście jestem przeciw GTW, bo to pewien sposób kontrolowania rynku... Każda instytucja założona przez ludzi jest skazana na korupcję i przekręty... I nie mówcie mi o dobrze społeczności, bo wiem, że i tak każdy będzie dbał o swoją d***... taka jest prawda
slowly, i'm going away form here...

żegam się z GPT

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów
GTW to te firemki ktore taki zestawik za 20zł(7$) na allegro sprzedaja razem?

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" ~ Edward Abbey / Zajrzyj na Wyszczekany.plPsychiatry nie znajdziesz natomiast na ZadbaneWlosy.pl, ale... za to znajdziesz szereg wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji włosów.

abcdefghijklmnop

abcdefghijklmnop

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1909 postów
nie pelny, ale to ten

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Juz padla ogromna podpowiedz:

- Firmy na CC i HC ;) Trzeba sie jednoczyc, ale te reklamki za 7$ mysle, ze zbyt tanie sa :D

Powinniscie zaznaczyc (SCO, bo to on wystawia aukcje), ze jest to zbior najlepszych polskich firm i nigdzie lepszego pakietu sie nie znajdzie i zeby nie kupowali u innych, bo taniej nie znaczy lepiej :)

A moj pomysl na polski GPTR?
GTW robi swoje ale i tak potrzebna jest reklama do wiekszej liczby ludzi, tj gazeta. Moze nie w lokalnej, ale nie wiecie ile kosztuje mala reklama graficzna w Fakcie, Gazecie Wyborczej?

gazelek

gazelek

Znawca

• Użytkownik
  • 445 postów

A moj pomysl na polski GPTR?
GTW robi swoje ale i tak potrzebna jest reklama do wiekszej liczby ludzi, tj gazeta. Moze nie w lokalnej, ale nie wiecie ile kosztuje mala reklama graficzna w Fakcie, Gazecie Wyborczej?

Sporo ;) Nawet, jesli chodzi o powierzchnie niewielkiego bannera.. Mysle, ze juz lepiej zamiescic ogloszenia. No ale to pozostaje w gestii GTW... :D

wesol

wesol

Znawca

• Oczekujący
  • 451 postów
jak narazie to te "gówniane" programy zapewniają Wam utrzymanie...
Zrobię Ci tanio i dobrze %) programista php, sql, (x)html, css do usług ;)

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Guest_siati_*

Guest_siati_*
  • Gość

jak narazie to te "gówniane" programy zapewniają Wam utrzymanie...

rozwin swoja mysl bo nie bardzo rozumiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych