Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór słów kluczowych?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów
Na jakiej podstawie wybieracie słowa kluczowe, ile dajecie słów kluczowych??

jeżeli ktoś chciałby pomoc przy wyborze prosiłbym o podanie tutaj tego aj wyśle pw o jaka stronę chodzi...

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" ~ Edward Abbey / Zajrzyj na Wyszczekany.plPsychiatry nie znajdziesz natomiast na ZadbaneWlosy.pl, ale... za to znajdziesz szereg wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji włosów.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

qgito

qgito

Dyskutant

• Oczekujący
  • 312 postów
np. za pomoca tego :P

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość
Odp na:

1. Słowa kluczowe wybieramy na podstawie słów, które są bezpośrednio powiązane z myślą przewodnią strony, ale jest ich najwięcej.

2. Słów kluczowych nie powinno być więcej niż 6-7, a wszystkie powinny występować w treści, opisie i innych częściach strony...

Jeżeli chcesz do generacji słów kluczowych mozesz użyć jakiegoś z popularnie nazywanych kreatorów Meta tagów - poszukaj coś w Google...

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów

Odp na:

Archeolog :|

2. Słów kluczowych nie powinno być więcej niż 6-7

Jeden argument, czemu?
Nie zgadzam się z tym.

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" ~ Edward Abbey / Zajrzyj na Wyszczekany.plPsychiatry nie znajdziesz natomiast na ZadbaneWlosy.pl, ale... za to znajdziesz szereg wskazówek dotyczących prawidłowej pielęgnacji włosów.

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość

Jeden argument, czemu?  
Nie zgadzam się z tym.

Ale o co chodzi, bo nie bardzo załapuje?

mol

mol

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 535 postów
  • GG:4519042
moim skromnym zdaniem im mniej słów kluczowych w tagach to wiekszy power.
Pisząc List Motywacyjny korzystam ze sprawdzonych wzorów.

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów

moim skromnym zdaniem im mniej słów kluczowych w tagach to wiekszy power.

Różne są opinie, niektórzy nawet twierdzą że słowa kluczowe nic nie dają.
W każdym bądź razie nie jest to najważniejszy element optymalizacji.

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość

Różne są opinie, niektórzy nawet twierdzą że słowa kluczowe nic nie dają.

No ciekawe kto to powiedział? Ja takiej osoby nie znam...

No to ciekawe po co te słowa kluczowe są? Heh

W każdym bądź razie nie jest to najważniejszy element optymalizacji.

Słowa kluczowe są jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania - ale najważniejszy jest ich odpowiedni dobór...oczywiście

Adis

Adis

Maniak

• Użytkownik
  • 1134 postów

No ciekawe kto to powiedział? Ja takiej osoby nie znam...

Mało czytasz.

No to ciekawe po co te słowa kluczowe są? Heh

Nikt nie zna "algorytmu" googla.

Słowa kluczowe są jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania - ale najważniejszy jest ich odpowiedni dobór...oczywiście

To Twoje zdanie, nie każdy myśli tak jak Ty, zapewniam Cię.
Tak apropo - udowodnij że słowa kluczowe mają duży wpływ?
Nie wszystko co wyczytałeś musi być prawdą. Nie zarzekam się, nie twierdzę że tak jest na 100%, aczkolwiek każdy ma swoje zdanie. Jednak Twoja pewność siebie w tej dziedzinie może Cię zgubic.

Pozdrawiam

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość
Do Adisa:

Tak na wstępie:

Nie jestem wcale pewny siebie - mogłeś po tym poście (jak i poprzednich) tak wywnioskowac, ale żeby to stwierdzić nie wystarczy charakter pisanego tekstu...

Koniec wstępu - treść właściwa:

To Twoje zdanie, nie każdy myśli tak jak Ty, zapewniam Cię.

Nie musisz mnie zapewniać - ludzie mają inne charaktery, sposób myślenia i usposobienie do życia, co powoduje odmienności w różnych dziedzinach życia - to się chyba od zerówki wie...

Po prostu czytając dziesiątki różnych poradników nie spotakłem się NIGDY z takim stwierdzeniem.

Tak apropo - udowodnij że słowa kluczowe mają duży wpływ?

Słowa kluczowe to jakby podsumowanie całego charakteru i rodzaju Twojej strony - odpowiednie połączenie właściwego tekstu, nazw hiperłączy (na stronie Twojej jak i innych odnoszących sie do twojej, w "znaczących" katalogach), domeny, i sekcji META powoduje wzrost PR, a tym samym popularności.

Jednak Twoja pewność siebie w tej dziedzinie może Cię zgubic.

Powróć do wstępu...

Jeszcze usupełnienia:

Mało czytasz.

Daj dowód, że gdzies pisze, że keywords nic nie znaczą.

Nie wszystko co wyczytałeś musi być prawdą.

Oczywiście - nie raz mnie okłamano - ale żeby oszukać większą grupę osób to trzeba mieć jakieś hipnotyzujące podejście.

No to tyle.

Pozdro.

Lucider

Lucider

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 527 postów
  • Zainteresowania:Webmastering, j. angielski
Jak już zobaczyłem tytuł tematu to wiedziałem że zaraz znajdzie się grupka znawców mówiących o ważności słów kluczowych...

Co do pytania, to polecam to narzędzie:

http://www.kwmap.com

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
Meta tagi w google daja bardzo mało, w innych wyszukiwrkach ich rola jest większa.
Na wynajęcie ;P

Thanatos

Thanatos

Zbereźnik

• Root Admin
  • 1364 postów
  • GG:779519

Meta tagi w google daja bardzo mało

a tak oczywiscie .. nie ma sensu ich używać ... bo i po co ... nie ma znaczenia czy napiszesz w nich dOOp czu kupa... czy bedzi ePan tadeusz czy Pan kaźmierz ...

krolik pomysl logicznie zanim cos napiszesz

Zrób test - wstaw w META description 13ta ksiege pana tadeusza - zobaczymy cio sie stanie i czy sie wypozycjonujesz rownie szybko jakby w description był porządny opis z uzyciem fraz ...

za herezje to palą na stosie !
Za pozycjonowanie forum odpowiada Zgred seo.zgred.pl.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

lirb

lirb

Stażysta

• Użytkownik
  • 67 postów

Reklamy od google raczej są mało skuteczne, ja wolę inwestować w tradycyjne pozycjonowanie, które daje o wiele więcej, a wykonuje mi je agencja interaktywna https://solv.pl, która słynie ze świetnie wykonywanego marketingu internetowego. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych