Skocz do zawartości

Zdjęcie

kantor e-gold czy planetpay.net ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

bbumbler

bbumbler

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
Witam na forum
Poraz pierwszy mam zamiar wyplacic kasę z E-gold. Z tego co wyczytalem na forum najpopularniejszymi kantorami sa Planetpay.net i Kantor E-gold. Chcialem sie dowiedziec czy sa to napewno godne zaufania systemy ...czy slyszal ktos kiedys o jakis oszustwach przy wyplacie. Czy napewno moge miec 100% zaufania ze dotane kase na konto? Chce wyplacic ok 250$ wiec ise troche matrtwie ;)
Z tego co sie dowiedzialem to Planetpay ma mniejsze prowizje ( czli jest lepszy?) ale nie moge sie do konca polapac w tabeli oplat. Czy prowizja wynosi tylko 2.85 % ?
Dołączona grafika

Bot Name

Bot Name
  • Advert

revelation

revelation

Znawca

• Oczekujący
  • 491 postów
Obu serwisom mozna ufac.
Jak widzisz na wklejonym obrazku masz i procenty i na dole stala dodatkowa oplate za wyplate.
Stefan z PlanetPay czasem daje promocje i nie pobiera % od transakcji.

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
zawzse pytaj się o kurs również u znanych pośredników : shogun, choodzik, jakubwlodarczyk ... - wtedy dopiero bedziesz miał pelny obraz sytuacji !
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

siuwas

siuwas

Stażysta

• Oczekujący
  • 74 postów
nie ryzykuj z planetpay, dzieje sie cos niedobrego

bbumbler

bbumbler

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 4 postów
co masz dokładnie na myśli ? juz rez skorzystałem i było ok

siuwas

siuwas

Stażysta

• Oczekujący
  • 74 postów

co masz dokładnie na myśli ? juz rez skorzystałem i było ok

sprawdz czy bylem to nie jest najwlasciwsze slowo:

po pierwsze sprobuj wejsc na strone, zobaczysz efekt na chwile obecna

po drugie wlasciciel serwisu ma swoj program, ktorego temat jest na yeyku.com i ma ostatnio fatalne notowania, wrecz uwazany jest za scam........

http://yeyku.com/4-v...er=asc&start=60

richgirl

richgirl

Stażysta

• Oczekujący
  • 78 postów
  • Zainteresowania:góry, matematyka, podróże

siuwas napisał

...po drugie wlasciciel serwisu ma swoj program, ktorego temat jest na yeyku.com i ma ostatnio fatalne notowania, wrecz uwazany jest za scam........

Hehehehe Dobre siuwas... A co t twoim programem??? Twój program jest też niemalże uważany za scam :jezor: Przyganiał kocioł garnkowi :diabel:
Co do planetpay - niedawno korzystałam i Stefan (właściciel planetpay) wywiązał się bez zarzutu, czego nie można powiedzieć o tobie

pgeba

pgeba

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 6 postów
Wczoraj przez pół dnia nie mogłem wejść na planetpay, a jak mi się dzisiaj udało to nie dostaje e-maila do potwierdzenia rejestracji :P

Etherlord

Etherlord

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 846 postów
czasami lepiej sie wymieniac u ludzi na forum :]
Udane transakcje
Tu zarabiam =>
ClixSense

sirkus

sirkus

Dyskutant

• Użytkownik
  • 226 postów
hehe nie ma jak to shougun i jakubwlodarczyk :P

sparks

sparks

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 610 postów
  • Zainteresowania:gp
albo Etherlord :P

_Kedzior_

_Kedzior_

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 10 postów
a mozecie podac adresy innych "kantorów" e-gold bądź nicki osób z forum którym mozna zaufac?????????

Basia

Basia

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 3439 postów

a mozecie podac adresy innych "kantorów" e-gold bądź nicki osób z forum którym mozna zaufac?????????

jakubwlodarczyk

shogun

choodzik

:P :P :D

Alvinlee

Alvinlee

Praktyk

• Oczekujący
  • 186 postów
Przecież jak ktoś chce "osobiście" wybrać z bankomatu - to jest kilka serwisów oferujących karty debetowe ładowane np. z E-gold. Sam jestem "szczęśliwym posiadaczem".
Dołączona grafika

Adam1958

Adam1958

Znawca

• Użytkownik
  • 454 postów
Niejednokrotnie korzystałem zarówno z usług kantoru e-gold i planetpay, za każdym razem nie miałem problemów.

czuk

czuk

Znawca

• Oczekujący
  • 360 postów
Czy ktoś z was ostatnio korzystał z usług planetpay? Potrzebowałem szybko wymienić pieniądze z e-gold na polski bank i skorzystałem z planetpay. Wpłaciłem pewną kwotę na konto, jednak nic na koncie nie przybyło i nie dostałem żadnego potwierdzenia. Napisałem do admina w tej sprawie, odpowiedź miała być w ciągu 24h. Minęło już 24h i nic. Czy ma ktoś inny kontakt do admina? albo wie coś o planetpay?
Strona domowa: czuk.eu; Projekt: invmonit.com

czuk

czuk

Znawca

• Oczekujący
  • 360 postów
Wybaczcie, że pisze posta pod postem, ale sprawa jest dość ważna. Dzisiaj okazało się, że wpłacając pieniądze na konto planetpay.net, padłem ofiarą phishing-u. Z planetpay zostałem przekierowany na stronę http://www.e.golcl.c...sp/payments.php . Jak widać domena jest oszukana, tego nie zauważyłem przy wpłacaniu pieniędzy :) Na tej stronie był poprawny numer konta 526777 (Planetpay.net), a po wypełnieniu formularz byłem przekierowany na strone e-golda, a już z innym numerem konta 684446 (Planetpay.net). Napisałem w tej sprawie do e-gold i rozmawiałem z Stefanem (właściciel planetpay.net). Obecnie łaszywa domena jest zablokowana, nie wiem kto to zrobił, bo z e-golda nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi.

Oczywiście jakbym był ostrożniejszy, to by do tego nie doszło, więc uważajcie.

Jeszcze nie wiem, jakim cudem doszło do podmiany linku, ciągle staram sie do tego dojść.

Czy macie jakieś pomysły, jak mogło dojść do podmiany linku na stronie planetpay?
Strona domowa: czuk.eu; Projekt: invmonit.com

p1t3r3k

p1t3r3k

Stażysta

• Oczekujący
  • 60 postów
  • Zainteresowania:żeglarstow
ktos wyplacal e-golda ta jakas blue bandking credit card?

krolik115

krolik115

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 605 postów
Takie karty sa drogie w utrzymaniu (comiesieczna prowizja za kartę, prowizja za wypłatę i jeszce jakies inne chyba)
Na wynajęcie ;P

Bot Name

Bot Name
  • Advert

misiek32

misiek32

Stażysta

• Zbanowany
  • 65 postów

nie ryzykuj z planetpay, dzieje sie cos niedobrego

Co ty masz do planetpay?? Ja już wypłacałem przez planeypay kase kilka razy i wszystko było w porządku, na zaksięgowanie pieniędzy na koncie czekałem maksymalnie 3 dni.
http://sign-paid.com...=2473&id=136831 - ZARABIAJ NA ODSŁONACH BANNERA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych