Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Sorry to see you go"-z jakich firm się wypisujemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

jacek

jacek

Praktyk

• Oczekujący
  • 160 postów
ok...ale mimo to uważam, że firmy bez minimum takie jak na przykład Doneky są o wiele lepsze ;)

pozdro

Bot Name

Bot Name
  • Advert

michal250

michal250

Znawca

• Zbanowany
  • 442 postów
Bez poleocnych nie ma interesu tak szuwarku?? A ilu userow moze miec po stu poleocnych Ilu 10??
Problem tkwi w tym ze Ty czy jogaila albo jn macie na swoich stronkach badziewne firmy. Nie macie nowosci jak chocby fourmilimails gdzie 5 euro zbiera sie bez poleconych niecale 3 miesiace a to jest prawie 20 zl. Nie macie eurovisite gdzie 15 euro zbiera sie 4 miesiace Czy mail-blue.com gdzie minimum 2$ zbiera sie niecaly miesiac i wiele innych. Macie jakies matuzalemy jak imperium reklamy czy cash delight albo lady of the links gdzie sa gowno a nie zarobki. Ale jak ktos jest idiota i sam nie mysli to niech sie zapisuje z waszych stronek i pozniej sie zali ze w pol roku zarobil 10 zlotych.

lacinka

lacinka

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1720 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne niemal....
Złote góry każdy moze obiecać.Zobaczymy te 15 euro po 4 miesiącach??Gwarantujesz??
Dołączona grafika

michal250

michal250

Znawca

• Zbanowany
  • 442 postów
lacinka zobacz w dziale wyplat Adami1958 dostal wyplate z eurovisite dwie godziny po zazadaniu. A obiecac to ja nic nie moge bo to get-paid

lacinka

lacinka

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1720 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne niemal....
Właśnie, to get paid."Starocie "preferowane przez wm jednak nadal trwają, mam nadzieję, ze NBZ podniesie się .Natomiast te nowiutkie cudeńka to często kwiaty jednej nocy.
Dołączona grafika

michal250

michal250

Znawca

• Zbanowany
  • 442 postów
Wiesz co wystarcze ze dostane jedna wyplate z eurovisite 15 euro potem moze upadac a Ty bedziesz zbierala na te 15 euro w takim cash delight czy innym imperium reklamy 10 lat. A jak upadnie eurovisite to sie przeniose znowu na korzystniejsza firme.Spoko wodza

szuwarek

szuwarek

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 4740 postów

Problem tkwi w tym ze Ty czy jogaila albo jn macie na swoich stronkach badziewne firmy. Nie macie nowosci jak chocby fourmilimails gdzie 5 euro zbiera sie bez poleconych niecale 3 miesiace a to jest prawie 20 zl. Nie macie eurovisite gdzie 15 euro zbiera sie 4 miesiace Czy mail-blue.com gdzie minimum 2$ zbiera sie niecaly miesiac i wiele innych. Macie jakies matuzalemy jak imperium reklamy czy cash delight albo lady of the links gdzie sa gowno a nie zarobki. Ale jak ktos jest idiota i sam nie mysli to niech sie zapisuje z waszych stronek i pozniej sie zali ze w pol roku zarobil 10 zlotych.

Więc dlaczego się pienisz ? Powieneś wykorzystać sytuację i słabość konkurencji dla stworzenia własnego portalu oferującego tylko najlepsze firmy. Dzięki konserwatyzmowi mojemu, jn czy jogaili zyskasz krocie! W czym leży Twój problem ? Działaj!

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Wracam do tematu ;)

Sparky- bardzo miła właścicielka firmy, ładna szata graficzna, ale niestety prawie same punkty.

Aquamails- niewiele maili, dojście do minimum (3 $), zajęłoby zapewne ponad rok. Jest co prawda PTP, ale dość słabe 0.60 $ za 1000 kredytów. No i brak możliwości wypłaty na e-gold ;)

rene

rene

Znawca

• Zbanowany
  • 457 postów
  • Zainteresowania:brak

kwiaty jednej nocy.

No tak, ale takie kwiaty to białe kruki
Każda kobieta chciała by być obdarowana takowym właśnie, a nie jakimś pospolitym gożdzikiem czy tulipanem za 1.5 PLN
http://szuwi.com/ost...ia-vt15518.html rene 2/6: ... - aukcje, oferty, propozycje, reklamy surfów i hyipów I [url=http://members.chello.pl/s.skalny/index.html]<span style='color:red'>MUNDIALOWE TYPY I ANALIZY</span>

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
globalpaidmail - właściwie nic do nich nie miałem (może tylko zbyt duża ilość maili za punkty), ale chyba zapisałem się do zbyt wielu firm ;)

your_loveer

your_loveer

Stażysta

• Oczekujący
  • 52 postów
JAMALO - jak taki tragiczny przelicznik punktów na euro będzie w przyszłym miesiącu to będzie koniec mojej przygody z tą firmą ;)

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Shocking-results- nie mam zamiaru klikac w searche

I gdzie przechodze w nieaktywność:
Virginiaisforclickers- zgaduj zgadula co to za krasula? za ćwierć czy za setną częśc centa?
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Dedicated Earnings - maile za jedną setną centa już dawno przestały mnie bawić

strusp

strusp

Struś Pędziwiatr

• Root Admin
  • 4510 postów
  • Zainteresowania:trening, ogrodnictwo, gry cRPG
Po perturbacjach dostałem co chciałem w virginiaisforclickers - więc good bye!
Michalkiewicz.pl -Pierwsze pióro Rzeczpospolitej
"It's not about who's right, but who's left"

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
HeSays-SheSays - mało maili, dojście do minimum bez poleconych to kwestia lat :)

pawel91a

pawel91a

Maniak

• Oczekujący
  • 1069 postów
Chyba (a raczej na pewno) GlobalPaidMail ponieważ po prostu NIE PŁACI.
Ja wiem że zostało zmienione minimum z 1 na 3 Dolary, jednak ja swojego dolara (trochę ponad) zażądałem dokładnie 6 tygodni przed zmianami. Kasa z konta zniknęła - opisane jako wypłata, a wypłaty jak nie było tak nie ma...
Sorry to see you go... :/
(czekałbym jeszcze chwilę, ale nigdzie na stronie ani w TOS nie znalazłem nawet wzmianki o terminie płatności)
W tej sytuacji nie widzę sensu tracić czasu na klikanie, mimo że ostatnio nawet nie ma w co klikać :/
...

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Arabiannightsptr - same punktowce. I tak do znudzenia...

Z marynarskim ahoj 8)

realista2005

realista2005

Dyskutant

• Oczekujący
  • 205 postów
  • Zainteresowania:za dużo tego by pisać
polklik.com - firma coprawda wypłacalna i niskie minimum bo 2zł ale od paru tygodni to nawet 0,5gr gdziennie nienaklikamy jedynie z 8punktów i 0,3gr dziennie wiec po około roku solidnego klikania dopiero wypłata A dodatkowo cheatbanery za które onto tracimy :D wypłatke dostałem i sie żegnam z polklikiem
:hura:[url=http://www.cash-emails.com/pages/index.php?refid=realista2005][size=18][b] Cash-Emails :hura:

adi1982

adi1982

Maniak

• Użytkownik
  • 1421 postów
proponuje wypisać się z cash 4-you
taką kichę puścić to już max. :(
skasowali wszystkie zarobki i co dalej!!!!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

hixxy

hixxy

Praktyk

• Oczekujący
  • 157 postów
cashdelight profesiolnalptr klondikie i jeszcze jakies co ju nawet nazwy nie pamietam wszedzie malo maili albo juz linki nie aktualne miedzy innymi (klondikie) badziewie i tyle na gtpr nie da sie poprostu zarobic predzej z butelek czy puszek uzbieralbym te pare dolcow :) :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych