Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Sorry to see you go"-z jakich firm się wypisujemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

sejfik.com, bo honor to coś więcej... "Do widzenia. Mamy szczerą nadzieje na Twój powrót do nas.. " ...oby nigdy!

Admin, który zbiera dotację na host i utrzymanie domeny mówi o honorze.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting

A co Ci do tego? Nie ma Cie w moich programach wiec si nie wypowiadaj. Przez Ciebie i Twoje głupie gierki 2 lata temu zaliczyłem wielki dołek, bo żeś mnie olał i buntowałeś innych przede mną a teraz się czepiasz że zbieram kasę. Idź precz ode mnie siło nie czysta! WON.

Do dzisiaj żaden admin nie chce ze mną współpracować bo każdy mi wypomina, "nie ma u Ciebie pampersa to nie warto".

Użytkownik endefis edytował ten post 02 September 2010 - 23:50

iwonkar

iwonkar

Znawca

• Użytkownik
  • 444 postów

Nie rozumiem jaka to jest ujma dla honoru? Ręczę,że ponad 90% userów o tym nie wiedziało,nigdzie nie ma o tym wzmianek.Doskonale wiemy w jak trudnej sytuacji był Admin i w krótkim czasie wyprowadził programy na prostą.Jako pierwszy wprowadził najwyższe PTP UV - 2zł z b.dobrymi zaliczeniami,wypłaty od ręki,userzy są sprawą priorytetową ,więc w zamian może zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość
Widocznie mamy różne pojęcia honoru.

Daniel820

Daniel820

Praktyk

• Użytkownik
  • 114 postów
sejfik reklamówka i abc to bardzo dobre firmy więc nie wiem o czym mowa w tym temacie ,nie warto się obecnie wypisywać z żadnej z nich:)

endefis

endefis

Maniak

• Webmaster
  • 1285 postów
  • GG:2191900
  • Zainteresowania:plane-spotting, train-spotting

Pampers chciałem Ci powiedzieć że nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy! Wczoraj przesłałeś mi 100zł dotacji nie wiem po co?? Jaki był tego cel?? Aby mnie ośmieszyć? Wiem, że to lubisz, ale ja nie chcę już nic od Ciebie, dlatego przelałem całą kwotę na Fundację Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia" w Łodzi.

Nie zrozumiałeś aluzji i sensu tej dotacji, ani sensu jej istnienia. Strasznie mi przykro że tego nie rozumiesz...

Jutro dodam link do skanu, a by nie było że kłamie.

Guest_pampers_*

Guest_pampers_*
  • Gość

Pampers chciałem Ci powiedzieć że nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy! Wczoraj przesłałeś mi 100zł dotacji nie wiem po co?? Jaki był tego cel?? Aby mnie ośmieszyć? Wiem, że to lubisz, ale ja nie chcę już nic od Ciebie, dlatego przelałem całą kwotę na Fundację Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia" w Łodzi.

Nie zrozumiałeś aluzji i sensu tej dotacji, ani sensu jej istnienia. Strasznie mi przykro że tego nie rozumiesz...

Jutro dodam link do skanu, a by nie było że kłamie.

Cieszę się, okazało się że jednak jakiś honor masz. Skanu nie potrzebuję. Ośmieszanie Ciebie nie sprawia mi przyjemności. Za to Tobie sprawia obrażanie mnie na każdym kroku. Żyć z tym jakoś żyłem i żyć będę, więc możesz dawać upust swojej bezradności obarczając tym mnie. Wisi mi to.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Wspaniałe jest to, że z kłótni wywiązała się pomoc dla fundacji. Ludzie prowadzący zbieżne interesy zawsze będą coś do siebie mieli. Mimo tego, iż Pampers zawsze był przeze mnie faworyzowany wśród adminów to mężczyźni (nie chłopaki) nie ma o co walczyć, niczego nie rzucili na ring. Pampers prowadzi swój biznes rzetelnie i profesjonalnie, Endefisowi może tego brakuje ale tutaj żaden spór niczego nie załatwi. Użytkownicy tego nie oczekują i przy kłótni nie jest tak, że ktoś morały zyskuje a ktoś traci. Wszyscy uczestnicy tracą coś heroicznego (jeżeli byli tak odbierani) i równani są poziomem ze swoim rywalem. Dlatego z szacunku nie tylko do nas, nie tylko dla przeciwnika a do siebie samych powinniście się otrząsnąć i zapomnieć o wzajemnym istnieniu (chyba, że jesteście spokrewnieni i widujecie się u wujka Ryśka na urodzinach).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych