Skocz do zawartości

Zdjęcie

Raging Rabbit Run --- 280%

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
RAGING RABBIT RUN
wygrana 280%
gra w pelni automatyczna
wybierasz jednego z trzech krolikow

stawki w dolarkach egold:
0.02
0.05
0.10

http://www.flowertoh...cgi?ref=1081894

Bot Name

Bot Name
  • Advert

respect85

respect85

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 651 postów
Nawet nie glupia ta gierka
Szukam ludzi mieszkających w Łodzi , którzy chcieliby zacząć trenować sztuki walki. Mały mix tajskiego boksu i walki w parterze (plus z czasem noże, pałki i parasolki :P ). Jak ktoś jest chętny to pisać na PW lub gg.

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Skrypt gry wyraźnie oszukuje. Zagrałem kilka razy na próbę w wersji demo, bez wpłacania pieniędzy, i właściwie za każdym razem wygrywałem. Potem zagrałem kilka razy za 2 centy i możecie się domyślić jaki był tego rezultat - na 5 gier wygrałem tylko raz.

Jednak jeśli ktoś lubi wyścigi to zawsze może poświęcić 2 te marne centy :(

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
wydaje mi sie ze jednak jest wszystko ok
DLACZEGO ??

wygrane moje to ok 30% czyli tak jak powinno byc z rachunku prawdopodobienstwa skad to wiem

jezeli biore sie za takie gierki prowadze wlasne staty, aby samemu wiedziec czy warto grac. Rozni ludzie pisza rozne rzeczy, dlatego wlasnie tak robie.

bosman

bosman

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
Być może jest tak jak piszesz i ilość wygranych, gdy gra się za pieniądze, zgadza się z tym co wynikałoby z rachunku prawdopodobieństwa.
Jednak gry grasz "na próbę" za darmo, wygrywasz bardzo często. Gracz może pomyśleć, że tak samo będzie gdy zagra za kaskę. I tu się zdziwi.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

respect85

respect85

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 651 postów
Ja przegrałem chyba z 8 razy pod rząd. Wpadała w kółko 3. Jak zmieniałem to oczywiście inny królik wygrał :/
Szukam ludzi mieszkających w Łodzi , którzy chcieliby zacząć trenować sztuki walki. Mały mix tajskiego boksu i walki w parterze (plus z czasem noże, pałki i parasolki :P ). Jak ktoś jest chętny to pisać na PW lub gg.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych