Skocz do zawartości

Obstawianie meczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

archauboli1988

archauboli1988

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

No właśnie, tak to już jest z meczami, że cholernie strasznie wciągają. Raz wygrasz, a kilka razy przegrasz i w rozliczeniu finalnym będziesz na minusie...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kamil66n

kamil66n

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 6 postów

Nie zgadzam się, jeśli przygotowujesz się do obstawiania i robisz to na podstawie analiz, wiedzy, statystyk to z zachowaniem rozsądku spokojnie można dobrze wyjść na obstawianiu meczy. Dziennika co prawda nie prowadzę ale jestem pewien ze ogolny rachunek mam na plus

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Tylko wiesz, trzeba mieć na to sporo czasu. Największe zarobki są wtedy gdy obstawiasz systemem. A systemy nie są tanie.

hopol

hopol

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Hazard to nic złego kiedy wygrywasz ;). Ja obstawiam zazwyczaj mecze tenisa. Większe prawdopodobieństwo wygranej niż na przykład w piłce nożnej gdzie możliwy jest jeszcze remis. 

janek15

janek15

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Wydaję mi się , że najlepsi mogą wyciągnąć nawet parę tysięcy miesięcznie. Ale to są oczywiscie wyjątki i stali gracze  z doświadczeniem. Bukmacherstwo to chazart i łatwo się uzależnić i zamiast wygrywać, przegrywa się też duże sumy.

Dokładnie tak, kręci to, wciąga ale to hazard, póki waidomo kiedy przestać jest ok. Też zacząłem się w to bawić, zobaczymy czy mam szczęście czy raczej pech.

Reldares

Reldares

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

Szkoda tylko, że do tego trzeba znać się na piłce. Niestety piłka to nie moja bajka, a chętnie bym na tym spróbował dorobić.

Osk8214

Osk8214

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Ja jakoś nie mam kompletnie szczęścia do tego. Kilka razy próbowałem coś obstawić, ale nic na tym nie zarobiłem, więc się zniechęciłem. 

Bot Name

Bot Name
  • Advert

bitcoin

bitcoin

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów

Dobrej metody nie ma można tylko gdybać.

add.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych