Skocz do zawartości

Obstawianie meczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

• Gość
Zna ktoś poradnik jak obstawiać,najlepsze firmy bukmacherskie,o co w tym chodzi,ale zeby był darmowy.Słyszałem że jest coś takiego jak obstawianie na wyniki i zwycięstwo i przegrana,zna ktoś ? Słyszałem że jak obstawiasz wyniki to można więcej wygrać niż jak obstawiam tylko kto wygra.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

hyipinvestor

hyipinvestor

Znawca

• Zbanowany
  • 353 postów
Witam.Nie do konca jest tak jak napisales .

Ogolnie zasada jest taka :

Im prawdopodobienstwo danego wydarzenia jest mniejsze tym wyzsza stawka , czyli np wezmy mecz ze 3 ligowa druzyna z Polski grala by np z Barcelona to stawka na zwyciestwo naszych powinna byc spora.

Odnosnie tego co powiedziales, prawdopodobienstwo trafienia wyniku jest mniejsze niz wypowania zwyciezcy.

• Gość
dzięki za szybką odp. Zna ktoś dobre firmy żeby były z języku PL i od ilu $ można obstawiać ? Może jeszcze jakieś rady ? :lol:

rene

rene

Znawca

• Zbanowany
  • 457 postów
  • Zainteresowania:brak
Betandwin
Bet-at-Home
Expekt
Sportingbet
Unibet

Wszystkie bardzo dobre i po polsku
Minimalna stawka przeważnie 2 złote

stoprocent_

stoprocent_

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 564 postów
  • Zainteresowania:webdesign
expekt.com minimum 50 groszy

asmiodmsas

asmiodmsas

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2975 postów
Ja się wczoraj zapisałem do Betandwin i wpłaciłem 72 pln,
tylko szkoda, że Liga Mistrzów dopiero w lutym :lol:
Ale pozostają ligi krajowe :]
Czas bannerka wygasł - dziękujemy.

stoprocent_

stoprocent_

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 564 postów
  • Zainteresowania:webdesign
UNIBET.COM daje 200PLN przy depozycje 200PLN

czyli lacznie 400PLN na gre !

• Gość
Mały offtop.O co chodzi jak obstawiam w winnersworld.de za lose to mam tam Standart (tylk owygrana-przegrana) Halftime i Fristgoal,w pozostałych 2 nie wiem co wpisywać jak obstawiam,może ktoś mnie uświadamić ? :)

adamosp

adamosp

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 1 postów
Potwierdzam Bet-at-Home jest dobrą firmą.

Zapraszam

adriano321

adriano321

Dyskutant

• Użytkownik
  • 209 postów

Mały offtop.O co chodzi jak obstawiam w winnersworld.de za lose to mam tam Standart (tylk owygrana-przegrana) Halftime i Fristgoal,w pozostałych 2 nie wiem co wpisywać jak obstawiam,może ktoś mnie uświadamić ? :)

Stabdart to obstawiasz czy wygra, czy przegra, czy bedzie remis po zakonczeniu meczu.
Halftime - tak samo tylko biorąć 1 połowe meczu 45 minut
Firstgoal -kto strzeli pierwszy bramke

Z tego wszystkiego zaznaczasz tylko 1 pole!
U dołu całej tabelki zatwierdzasz i wpisuujesz potem koote:P
jak co to gg 6558399

Gablotek

Gablotek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Zna ktoś poradnik jak obstawiać,najlepsze firmy bukmacherskie,o co w tym chodzi,ale zeby był darmowy.Słyszałem że jest coś takiego jak obstawianie na wyniki i zwycięstwo i przegrana,zna ktoś ? Słyszałem że jak obstawiasz wyniki to można więcej wygrać niż jak obstawiam tylko kto wygra.

Wielu osobom dobrze idzie typowanie na tej stronie: http://camelbet.com/pl/

Mają dobre opinie i dają gwaranację zysku, w przeciwnym razie zwracają kasę, więc wydaje mi się, że to jest super opcja.

avio

avio

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Wielu osobom dobrze idzie typowanie na tej stronie:

Mają dobre opinie i dają gwaranację zysku, w przeciwnym razie zwracają kasę, więc wydaje mi się, że to jest super opcja.

Ciekawe, ile można z tego wyciągnąć

Moje podróże po Polsce witajpolsko.pl oraz po Europie www.weuropie.pl

huek

huek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Wydaję mi się , że najlepsi mogą wyciągnąć nawet parę tysięcy miesięcznie. Ale to są oczywiscie wyjątki i stali gracze  z doświadczeniem. Bukmacherstwo to chazart i łatwo się uzależnić i zamiast wygrywać, przegrywa się też duże sumy.

majagorzka

majagorzka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Polecam bwin.com.
Sam tam gram i nawet sporo zarabiam. Np wczoraj na LE 1500zł do przodu ;)

kalinazaw

kalinazaw

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Do skutecznego obstawiania możesz wykorzystywać serwisy z płatnymi typami bukmacherskimi. Kupujesz typy na określony mecz, a później na podstawie tego typu możesz zawierać zakłady. Aby zbytnio nie ryzykować, najpierw warto kupić kilka typów na próbę, a potem jeśli okaże się , że serwis, z którego korzystamy, dobrze typuje, można zacząć regularnie obstawiać. Jeśli chodzi o sprawdzone bezpieczne serwisy z płatnymi typami to na pewno są zagraniczne o uznanej marce takie jak betadvisor, z polskich obiecująco wygląda leeder.pl, który do tej pory ma 90% skuteczności.

emili172

emili172

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Ja ostatnio na ręcznej zarobiłem 5 tysięcy :)
Warto było stawiać na Katar :P
Pozdrawiam.

przecier

przecier

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

No to gratuluję intuicji :). Mało kto przed mistrzostwami powiedziałby, że Katar dojdzie do finału. Ja na tych mistrzostwach wyszedłem na zero. Tyle ile przegrałem, tyle wygrałem obstawiając Polskę na 3 miejscu.

Użytkownik strusp edytował ten post 13 February 2015 - 07:01

agaaa1979

agaaa1979

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Proponuje napierw rozejrzeć się nad bonusami do obstawiania, bo przez to zwiększasz wygraną. Jeśli chodzi o typy jest wiele stron ale tak jak mówię, najlepiej sugerować się największym bonusem. Również masz wiele stron które wręcz obstawiają za Ciebie, czyli tzw analizy meczy. Sami piszą o dotychczasowych wygranych przegranych, kondycji zespołu itd., nic trudnego :)

lualeniewski

lualeniewski

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Postawiłem wczoraj na remis w LM i wygraną Realu. Wygrałem! Za wygraną postawię kolejne kupony :D

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kysy

kysy

Stażysta

• Użytkownik
  • 88 postów

Na niektórych forach ludzki obstawiają. Raz na 4 obstawienia coś im wejdzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych