Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fajna gra w karty ; )

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

ptasznik

ptasznik

Początkujący

• Oczekujący
  • 47 postów
Widzę, ze ostatnio trochę o grach piszecie, więc i ja podam moją ulubioną:D

Chodzi mi o prostą gre w karty. Losujemy jedną kartę a nastepnie wybieramy czy nastepna będzie wyższa czy nizsza od niej. Jeśli pierwsza nam nie pasuje to możemy ją zmienić. Ja zawsze wybieram najwyzszą kartę jako pierwsza czyli 13 , a nastepna obstawiam że nastepna będzie niższa. Praktycznie zawsze tak wygrywam:) (jedynym przypadkiem kiedy w takim ustawieniu nie wygrywam jest taka sama karta czyli 13).

Zapraszam do dyskusji:)

http://goldgamland.com

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Robertj

Robertj

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 574 postów
Zrobiłeś błąd w podanej stronie, opuściłeś literkę "e".
http://goldgameland.com

Edit: Zagrałem raz w wysoka/niska, wynik 10c na plus :D.

vista

vista

Praktyk

• Oczekujący
  • 172 postów
Fajna gierka :D Zagrałem i 15c na + :D
Ale nie lubie ryzyka trochę,
No ale to też zalezy od tego jaka to jest... No ale ta jest dosyć fajna :D
Poradnik Prizee czyli co to.. a to .. to DARMOWE nagrody za granie w gry online!| Zapraszam :)

cube1985

cube1985

Stażysta

• Oczekujący
  • 88 postów
przyjemna gierka, ale nie wróżę temu programowi długiego życia ... jeżeli każda osoba wybierze sobie kartę nr 13 i obstawi niższą to szansa na wygranie wynosi 12/13, a tym samym dość szybko ilość wypłat przekroczy ilość wpłat ... oczywiście są też tacy którzy wybierają kartę nr 2 i obstawiają następną jako niższą :D właściciel skryptu mógł też określić częstsze występowanie którejś z kart (pewnie nr 13) ...

ptasznik

ptasznik

Początkujący

• Oczekujący
  • 47 postów
najniższą kartą jest AS :D

Trzeba korzystac dopóki jest:)

Xbin

Xbin

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 505 postów
wyplata automatyczna ?
http://naszedziunie.pl || Wymieniaj się punktami Google +1 http://add1.pl

vista

vista

Praktyk

• Oczekujący
  • 172 postów
Minimum wypłaty 1$, ale wypłata automatyczna, w kazdym razie gdy zainwestujesz 0.5$ i powiedzmy ze zarobisz 5% z tego to i tak nie wypłacisz tego... musisz wtedy inwestnąć 1$ żeby to wyciągnąć... no i oczywiście nie stracic tych pieniędzy...

Dosyć fajna, ale ryzyko jednak jest i do dpy, ze min. 1$ jest... sam nie wiedziałem ze jest cos takiego, wsadzilem 0.5 dla proby i pozniej chce wyplacic to co zarobilem a tu zonk... minimum 1$... wiec wplacilem dolara jeszcze i wyciagnalem wygrana i moja kaske
Poradnik Prizee czyli co to.. a to .. to DARMOWE nagrody za granie w gry online!| Zapraszam :)

ptasznik

ptasznik

Początkujący

• Oczekujący
  • 47 postów
Możesz wpłacic na poczatek np. 0,5 dolarka. Jeśli Ci się nie powiedzie i stracisz część tej kwoty, a będziesz chciał wypłacić to najlepiej wpłacic jeszcze coś, żeby doszło do dolara i wyplacić (nie trzeba grać) :D

JediMasterek

JediMasterek

Wieloryb forumowy

• Zbanowany
  • 954 postów
ja tez zagrałem za 1$ :D i przegrałem :D
teraz gram za 3$ ze nastepna bedzie wyzsza od asa :D

JediMasterek

JediMasterek

Wieloryb forumowy

• Zbanowany
  • 954 postów
buahahah
mam 3$ tam i juz sie 6$ zrobiło :D

zajebista gra :D

JediMasterek

JediMasterek

Wieloryb forumowy

• Zbanowany
  • 954 postów
LOL!!!

Zagrałem za 50c ze bedzie karta wyzsza niz 12 :D
stawka była 12x :D

I...

WYGRAŁEM!! :D

muahahahaha

10$ :lol: ta gra mi sie podoba!

respect85

respect85

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 651 postów
Hazard hazard...straszna rzecz ]:
Szukam ludzi mieszkających w Łodzi , którzy chcieliby zacząć trenować sztuki walki. Mały mix tajskiego boksu i walki w parterze (plus z czasem noże, pałki i parasolki :P ). Jak ktoś jest chętny to pisać na PW lub gg.

leo

leo

Znawca

• Zbanowany
  • 447 postów
jupi postawilem 1$ na to ze bedzie wyzej niz 7 i wygralem
[size=16]<span style='color:red'>11dailysurf - Ref contest - 800$ za 1 miejsce.Zapisz sie i zacznij promowac</span>
[size=16]<span style='color:blue'>Nie bedzie mnie przez kilka dni jak wroce to wszystko ze wszystkimi ureguluje.</span>

leo

leo

Znawca

• Zbanowany
  • 447 postów
2 raz wygralem
[size=16]<span style='color:red'>11dailysurf - Ref contest - 800$ za 1 miejsce.Zapisz sie i zacznij promowac</span>
[size=16]<span style='color:blue'>Nie bedzie mnie przez kilka dni jak wroce to wszystko ze wszystkimi ureguluje.</span>

leo

leo

Znawca

• Zbanowany
  • 447 postów
gram spokojnie po 0.5$ i narazie jestem 2$ do przodu

Misiek$$

Misiek$$

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 508 postów
Ja wtopiłem 0.50$ :D

cube1985

cube1985

Stażysta

• Oczekujący
  • 88 postów
nie wiem czy ja mam takie szczęście, czy co, ale akurat gdy chciałem zagrać to strona się nie wczytuje :? a może to już koniec, bo Polacy wszystko wypłacili? :D

Robertj

Robertj

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 574 postów
Stronka działa, udało mi się znowu kilkadziesiąt centów wyjść do przodu. Ale mam wrażenie, że to moze długo nie pociągnąć.

Misiek$$

Misiek$$

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 508 postów
Wygrałem 54c yeeah...!! zwruciło sie i 4c do przodu :D , bo przedtem straciłem 50c

Bot Name

Bot Name
  • Advert

leo

leo

Znawca

• Zbanowany
  • 447 postów
ja stracilem 10$ i juz nie gram

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych