Skocz do zawartości

Duuużo zmian w Quality-Profits.com! Zapraszam do czytania!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Guest_HugoZak_*

Guest_HugoZak_*
  • Gość
Najbardziej istotną zmianą jest to iż Supcia i Pawi odchodzą z firmy.
W tym miejscu chcialbym im bardzo podziekowac za wspolprace i razem mile spedzone chwile podczas czasami naprawde bardzo nużącej pracy nad QP :)

Firma nadal pozostaję w moich rękach oraz pbanasiak'a który od zawsze był takim cichym właścicielem firmy :D

Uporządkowalismy troche strone główną firmy oraz minimalnie zmieniliśmy design :(

Zautomatyzowalismy dział redemptions dlatego nie bedziecie musieli więcej czekać na wysłanie waszej reklamki tylko bedzie szła dosłownie w kilka chwil. Niedlugo takze dzial advertise bedzie w pelni automatyczny.

Niestety wyplaty nadal beda robione manualnie w ciągu 48h ze względów bezpieczeństwa.

Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze reklamy ze strony WM czyli naszej bede ograniczone do minimum oraz nie bedzie reklam tzw. lifetime - dożywotnich, ktore psuja firme!

Niedlugo kolejne niespodzianki! Zostancie z nami :)

Jezeli macie jakies propozycje bądź sugestie to zapraszam do przedstawiania ich tutaj! Ciekawe pomysly ktore wykorzystamy w firmie napewno zostaną nagrodzone!

Bot Name

Bot Name
  • Advert

PeBe

PeBe

Uzależniony||Uzależniona

• Oczekujący
  • 1709 postów
  • Zainteresowania:skladanie dlugopisow, adresowanie kopert

Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze reklamy ze strony WM czyli naszej bede ograniczone do minimum oraz nie bedzie reklam tzw. lifetime - dożywotnich, ktore psuja firme!

nie bedziecie ich juz wcale sprzedawac i zostawicie te co sa
czy usuniecie wsyzstkie majac userow w nosie :?:
pytam bo dzis zauwazylem ze moja dozywotnia impresja banera
sie skonczyla, a mam jeszcze dozywotni baner ptp i 49 K
tanich ptc

edyta:
widze juz ze mojemu dozywotniemu banerowi ptp
takze ograniczyliscie zywotnosc do az 10 K, dzieki bardzo
Wszystko co napiszesz moze byc uzyte przeciwko Tobie :przeczytaj:

pawi

pawi

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 911 postów
rowniez dziekuje Hugo i pozdrawiam :)
[b][url=http://eurokiddies.pl]eurokiddies.pl - BELGIJSKA REWELACJA! Dostałem już 75.75 EURO!!!
[url=http://www.linkownia.biz]www.linkownia.biz - Płocki Katalog Dobrych Stron - Linki Bezpośrednie

Supcia

Supcia

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 657 postów
Ja tez dziekuję za miłą współprace, czas jednak nadaszedł na coś własnego:)
:D

Guest_HugoZak_*

Guest_HugoZak_*
  • Gość
Co do dozywotnich reklam myslimy nad tym jak to rozegrac.

Bardzo bym prosil was uzytkownikow o jakies sugestie. Ja jestem przychlny do tego aby usunac wszystkie takie reklamy oraz wynagrodzic to userom w postaci jakiegos membershipa badz pieniazkow na eg.

pudzian1982

pudzian1982

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 535 postów
ja ma dozywotniego maila i BI i czekam na decyzje, ewentualne moje uwagi w pozniejszym terminie :) :)
Boję się! Nie wiem czy świat jest pełen mądrych ludzi, którzy blefują czy kretynów którzy wcale nie udają.

kubazorro

kubazorro

Uzależniony||Uzależniona

• Zbanowany
  • 2888 postów
ja jak cos pelny zwrot kasy za takie zagrane z dozywotnimi ptp i ptc , procz tego niewykorzystane darmowe ptc i ptp dpzywotnie ...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

kuley

kuley

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2499 postów
wystylizujcie sobie linki bo daremnie to wyglada :lol:

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Ja tez mam dozywotniego PTC i mysle, ze powinniscie je usunac ale wynagrodzic nam to PLATINUM MEMBERSHIP.

Kupilem go niedawno i nawet na nim nie zdazylem zarobic.

Dajcie mi platinum membership i juz nic wiecej nie chce :lol:

rafcw

rafcw

Maniak

• Oczekujący
  • 1178 postów
Ja mam dożywotnie ptc + ib :lol:
A upradge też mam :D
Czyli jedyne wyjście to zwrot kasy...
Sprzedam domeny: MobilnePlatnosci.pl, BasenyKapielowe.pl, BiuroNieruchomosci24.pl, Palmtopy.biz.pl, TylkoMilosc.com (nowy serial na polsat)

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
No dla Ciebie :lol: A moze kazdy kto ma dozywotniego zadecyduje sam?

Bo niektorzy moga nie chciec zwrotu kasy a chca cos innego...

Niech sie do was zglosza wszyscy co maja dozywotnie cos i niech powiedza wam co chca :D

powerblast

powerblast

Wieloryb forumowy

• Zbanowany
  • 945 postów
ja chce mercedesa
[size=18][url=http://hostingsolutions.us]<span style='color:green'>HostingSolutions.us - zobacz jak tanio</span> :)

rafcw

rafcw

Maniak

• Oczekujący
  • 1178 postów
A ja pks-a :lol:
Sprzedam domeny: MobilnePlatnosci.pl, BasenyKapielowe.pl, BiuroNieruchomosci24.pl, Palmtopy.biz.pl, TylkoMilosc.com (nowy serial na polsat)

Guest_HugoZak_*

Guest_HugoZak_*
  • Gość
Skonczcie tego off topa i poradzcie mi cos :D :lol:

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Przeciez poradzilem! :lol:

Cop

Cop

Dyskutant

• Oczekujący
  • 212 postów
A jeżeli ktoś [np. ja ] nie jest membersem QP ? A mam dożywotnie PTC.

WojewodzkiShow

WojewodzkiShow

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 2053 postów
Wowczas zwrot kasy na eg moglby byc

ari

ari

Dyskutant

• Oczekujący
  • 234 postów
Ja mam 2 maile dozywotnie i jeden 100 000 klików i przy takiej klikalności na razie jeszcze mam daleko do zwrotu zainwestowanej kasy

Supcia tego nasprzedawała ile dało rady a teraz ma byc kasowanie - to teraz mam nadzieje ze bedzie uczestniczyła w rozwiązaniu tego problemu

Ale rozumiem ze trzeba coś z tym zrobić bo liczba klików spadła czemu nie ma się co dziwić przy takiej liczbie maili
Jakiś czas temu z dożywotniego maila o wartości 5 $ którego kupiłem za 5 $ było codziennie jakies 450 klików więc dokupiłem drugiego, chociaż tylko z powodu tego ze miały byc dożywotnio
Taki wynik był nawet nie najgorszy ale później zaczęto sprzedawac maila o wartości 10 $ za 1 $ i liczba klików z moich 5 $ maila spadła do 100+

A co do propozycji ja osobiście zgodziłbym się na zamiane tych 3 na jednego dożywotniego o większej wartości
Zawsze to troche porządku w tej ogromnej ilości maili
A ci którzy maja po 1 dożywotnim powinni dostac zwrot kasy za maile
Trzeba niestety w miare mozliwości zadowolic wszystkich bo inaczej bedzie to oszustwo większe niż scam
Na scamy nabierali sie tylko początkujący i bardzi naiwni a u Supci kupowai reklamy wszyscy, nawet chyba szuwarek, więc niezadowolonych będzie :roll:
:D

Guest_HugoZak_*

Guest_HugoZak_*
  • Gość
Fakt polityka firmy byla zla... i teraz trzeba to jakos naprawic.

Ja jestem raczej za usunieciem wszystkich reklam zrobienie topicu na forum i oddaniem kaski na EG ale musze to jakos dobrze rozegrac aby wszyscy byli zadowoleni i abym nie zbankrutowal na tym :lol:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kubazorro

kubazorro

Uzależniony||Uzależniona

• Zbanowany
  • 2888 postów
jestem za :]

mam lacznie 4 dozywotnie ptc i 2 dozywotnie maile :lol:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych