Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak do Nas trafiłeś ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W jaki sposób dowiedziałeś się o Forum Virtual-Cash? (368 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

szuwarek

szuwarek

Uzależniony||Uzależniona

• Przyjaciel Forum
  • 4740 postów
Mała zabawa a jednocześnie test skąd posiadamy najwięcej userów...

Bot Name

Bot Name
  • Advert

• Gość
To było dawno temu, jeszcze byłem w CashFiesta i szukałem stronek o zarabianiu, i znalazłem virtual-cash, przeczytałem chyba wszystkie opisy firma, do kilku sie nawet zapisałem, i w końcu zobaczyłem link do Forum i tak to się zaczeło.

przemeks

przemeks

Praktyk

• Oczekujący
  • 144 postów
oczywiscie ze strony www.virtual-cash.prv.pl , dzieki ktorej tak na powaznie zaczałem "zarabiać" :lol: ujrzałem link na forum i wpadłem sobie i tak tu jestem i jestem :twisted:

Mich

Mich

Wieloryb forumowy

• Oczekujący
  • 932 postów
To było pod koniec stycznia 2003... ale opowiadałem to tyle razy że już mi się nie chce :lol: ;)

[edit] 2003, a nie 2002 mój błąd
Mich

KaM!KazE

KaM!KazE

Początkujący

• Oczekujący
  • 42 postów
Odpowiedziałem że strony VC ( nie mylić z WC ! ;-) ), ale uwazam że powinna też być odpowiedź w stylu "to dla mnie za trudne pytanie" :lol:

Renoirdaniel

Renoirdaniel

Zaawansowany

• Oczekujący
  • 606 postów
to bylo jakos kwiecien-maj 2003 ;)
kiedy sie zapisalem..
ale juz wczesniej widzialem te forum.. ale jakos mnie nie zainteresowalo :lol:

mardock

mardock

Maniak

• Użytkownik
  • 1317 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, tenis stołowy, tenis, siatkówka (plażowa), Muzyka głównie trance, gry komputerowe rts rpg
Najperw znalazłem stronę e-portfel, a potem na nie linka do tej strony. Jak widzę z resztą strony ściśle ze sobą współpracują :lol:

challenger

challenger

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 24 postów
ja trafilem tu przez forum hajc. Czytalem se posty i trafilem na jakas klutnie gdzie byl podany link do VC i tak wlasnie sie tu zadomowilem (hajc sie nie umywa do VC :lol: ) bylo to jakos w lipcu 2003

GDadmin

GDadmin

Początkujący

• Oczekujący
  • 30 postów
Ja tu trafiłem stosunkowo niedawno, bo w grudniu 2003. Oczywiście ze strony VC :lol:

James

James

Dyskutant

• Użytkownik
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Komputer, dziewczyny, kasa, dziewczyny... :>
powinna być jescze wersja "nie pamiętam" :lol: Bo dołączyłem na forum gdy była jeszcze 1 edycja forum (na scryptch phpbb) więc niepamiętam jak tutaj trafiłem ;)

sito

sito

Praktyk

• Oczekujący
  • 114 postów
  • Zainteresowania:ekonomia, sport, muza, web design
Ya o forum dowiedziałem sie ze samej strony VC, ale nie początkowo nie zwracałem na forum uwagi dopiero od kilku miesiecy tu jestem

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
najpierw pisalem na forum hajc
potem znalazlem stronke vc i tam link do forum, na poczatku jeszcze hajc wydawal mi sie duzo lepszy ale teraz panuje tam bieda.

Znawca

• Oczekujący
  • 373 postów
ja w dość dziwny sposób, bo letko wybluzgałem gruduś`a na MoneyForum, po tym zagadał do mnie michalszczyzno, z którym pogadałem i on mi podał link do VCF :lol: Dzięki ci.....

gruduś

gruduś

Maniak

• Oczekujący
  • 1242 postów

ja w dość dziwny sposób, bo letko wybluzgałem gruduś`a na MoneyForum, po tym zagadał do mnie michalszczyzno, z którym pogadałem i on mi podał link do VCF  :lol:  Dzięki ci.....

gę???? I czemu ja nic o tym nie wiem ;) ;) :)

Znawca

• Oczekujący
  • 373 postów
może nietak mocno wybluzgałem, ale powiedziałem ze nabijasz posty, a potem michalszczyzno do mnie na GG, ze mam z tąbą sie liczyć, bo bardzo dużo wiesz :oops:

domino

domino

Maniak

• Zbanowany
  • 1360 postów
hi hi hi hi hi hih hi hi :lol: ;)

ps
nie kwestionuje tutaj wiedzy grudusia

ja trafiłem na forum z jakiejs reklamy w platnym mailu gdzie była top lista
fgg

gruduś

gruduś

Maniak

• Oczekujący
  • 1242 postów
Domino, wysmiewasz się ze mnie?? :lol: - obraza najwyzszej instancji - ostrzezenie 100/6 i ban do końca świata (i o jeden dzien dłużej) :wink: :twisted: :twisted:

Ja sobie od wczoraj próbuje przypomnieć co mnie przygnało na forum, bo na pewno nie strona szuwarka, bo o tej dowiedziałem się już z forum. Z innego forum też nie, toplisty też odpadają... w każdym razie to były jeszcze czasy forum na host.sk, kiedy moderatorem był jeszcze surbas, a forum liczyło nieco ponad 40 osób...

Ech.. starość nie radość :wink:

• Gość
Heheh, a ja sobie wlazlem na stronke, gdy szukalem jakichs nowych informacji, no i z linku na forum. Moim zdaniem trzeba rozpromowac troszke forum. Moze bysmy wszyscy poumieszczali na swoich stronkach linki i jakas mala zachete w newsie? :lol:

• Gość
ja trafiłem z łańcuszka mojej własnej firmy która już dawno upadła... po 2 miesiacach 10 members miala

Bot Name

Bot Name
  • Advert

• Gość

ja trafiłem z łańcuszka mojej własnej firmy która już dawno upadła... po 2 miesiacach 10 members miala

Reklama dzwignia handlu hihi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych