Skocz do zawartości

Zdjęcie

ehhh

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

kenny1987

kenny1987

Zaawansowany

• Zbanowany
  • 679 postów
ktos chyba niemial kasy na hosting i reklamka poszla w las .... :cry:
<a href='http://www.zaczarowa...refid=kenny1987' target='_blank'></a>

Bot Name

Bot Name
  • Advert

ghosti

ghosti

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 601 postów
przykro mi ze tak pomyslales...
hosting jest oplacony za ten miesiac, niestety geehost nie wytrzymal obciazenia, jakim byla calkiem niezle rozwijajaca sie szukarka.. do tego doszlo kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie Eoin'a, obiecal zrobic jak najszybciej backup i sobie poszedl i od wczoraj go nie ma.. backup'a mam danych, nawet chyba moge pociagnac przez ftp-ka a baze mam z rana..., ale wolalbym poczekac na Eoina wtedy mialbym z wieczora...
przykro mi ze tak to wyszlo ale Eoin mnie rowniez nie uprzedzil, powiedzial ze 10 sec musi cos sprawdzic... :x :x :x
hosting jest juz gotowy, czekam tylko na backup'a od geehostu
ilove stanie teraz na semi-dedyku i powinno byc znacznie lepiej (rowniez jesli chodzi o search speed)...

btw. nikomu nie polecam geehostu duzo nerwow, problemy z ustwieniem cronow, nieodpowiedzialny Eoin, downtime-y... 0/10

kenny1987

kenny1987

Zaawansowany

• Zbanowany
  • 679 postów

przykro mi ze tak pomyslales...  
hosting jest oplacony za ten miesiac, niestety geehost nie wytrzymal obciazenia, jakim byla calkiem niezle rozwijajaca sie szukarka.. do tego doszlo kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie Eoin'a, obiecal zrobic jak najszybciej backup i sobie poszedl i od wczoraj go nie ma.. backup'a mam danych, nawet chyba moge pociagnac przez ftp-ka a baze mam z rana..., ale wolalbym poczekac na Eoina wtedy mialbym z wieczora...  
przykro mi ze tak to wyszlo ale Eoin mnie rowniez nie uprzedzil, powiedzial ze 10 sec musi cos sprawdzic...    
hosting jest juz gotowy, czekam tylko na backup'a od geehostu  
ilove stanie teraz na semi-dedyku i powinno byc znacznie lepiej (rowniez jesli chodzi o search speed)...  

btw. nikomu nie polecam geehostu duzo nerwow, problemy z ustwieniem cronow, nieodpowiedzialny Eoin, downtime-y... 0/10

no rozumiem nie winie cie , ale pierwsza reklamka i jestem minus 6$ :/
<a href='http://www.zaczarowa...refid=kenny1987' target='_blank'></a>

• Gość
nie ma rozy bez kolców.

kubazorro

kubazorro

Uzależniony||Uzależniona

• Zbanowany
  • 2888 postów
nie tak do konca do tylu :( a thanatosik ma wiecej troszke traficu :D

mam nadzieje ze bedzie wsyztsko okej :D
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

• Gość
i tak mam :(

kubazorro

kubazorro

Uzależniony||Uzależniona

• Zbanowany
  • 2888 postów
ale tylko czasami :( z tego co dark mowil :D
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Lord Voldemort

Lord Voldemort

Maniak

• Użytkownik
  • 1170 postów

i tak mam :D

...
"i kazdy tak ma, ze jest czasem zle, a czasem nie tak :D"

Ale trzeba przyznac... serawery Thantosa zawsze działają czy na dobre czy na złe :(

Bot Name

Bot Name
  • Advert

ghosti

ghosti

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 601 postów
mamy juz nowy serwer semi-dedicated, wgramy tylko backupa i uporzadkujemy klika spraw i restarcik, cierpliwosci :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych