Skocz do zawartości

Zdjęcie

bukmacherstwo internetowe w Polsce - nielegalne...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

BuxMax

BuxMax

Początkujący

• Oczekujący
  • 36 postów
  • Zainteresowania:bukmacherstwo
Zgadza się... :?
Od razu przypomina mi się afera z jednorękimi bandytami... :wink:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

piolek

piolek

Znawca

• Oczekujący
  • 408 postów
Ciężka sprawa z usunięciem będzie bo jak ktoś wspomnial są one zarejestrowane za granicą na Malcie czy w innym raju podatkowym. Dla zwykłych graczy sprawa tez za bardzo przechlapana nie jest gdyż skarbowy by móc od nas wyrwać podatek musi wykazać że wygrana nasz rzeczywiście pochodzi z zakładu, i dopuki banki nie pójdą na kolaborację z fiskusem można spać spokojnie.

mateo00

mateo00

Znawca

• Użytkownik
  • 465 postów
  • Zainteresowania:GP, piłka nożna hazard
No nie jestem tego taki pewien ostatnio US dobiera się do graczy coraz bardziej, jeśli jednorazowo z buka online wypłacasz powyżej 2230 PLN to wisisz im bezdyskusyjnie ponad 20% stawki...czytałem na forum bukmacherskim że w tym roku (maj) pracownicy kontroli skarbowej wtargnęli z glinami do gościa z zarzutem prania pieniędzy, a on po prostu wypłacił z baw 12 000 zł....
I owoc żywota Twojego je ZUS

piolek

piolek

Znawca

• Oczekujący
  • 408 postów
Tylko że najpierw muszą mieć cynk że ktos przelew z buka dostał, a bank ma obowiązek powiadomić US gdy suma przekracza 60000zł, być może nie będą banki chciały tracic klientów przez donoszenie na ludzi do fiskusa

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
bank tylko rejestruje transakcje powyzej 10.000 euro i nikogo nie zawiadamia, może udpstepnić historie operacji bankowych na żądanie US ale tylko jeżeli US wystąpi o taką historię (jeżeli ktoś podkabluje) a tak to nei ma co się martwić

mateo00

mateo00

Znawca

• Użytkownik
  • 465 postów
  • Zainteresowania:GP, piłka nożna hazard
O to pocieszyłeś mnie na duchu, jeśli masz racje to fuks

Guest_peyot_*

Guest_peyot_*
  • Gość
na pewno pracuje w banku

bartek9628

bartek9628

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 23 postów
Zakłady bukmacherskie w internecie są nielegalne w Polsce i podobno mają być w USA, ale w Polsce nikogo jeszcze nie złapali, bo im się nie opłacarobić śledztwa. Możliwe, że jak by ktoś grał za bardzo duże stawki to by się doczepili.

jasiekn

jasiekn

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 5 postów
Internetowe sa nielegalne, ale w Polsce masa rzeczy jest nielegalna a i tak nikogo za to nie lapia. Przypomne (jakby niektorzy zapomnieli) ze piractwo tez jest nielegalne ;)

Robertj

Robertj

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 574 postów
Np. Sportingbet już nie oferuje swoich zakładów w USA.

Guest_Gugsen_*

Guest_Gugsen_*
  • Gość
Kto to polskie PRAWO tak wymyślił, że wszystko i tak trzeba rozić na LEWO?

janoz5

janoz5

Praktyk

• Użytkownik
  • 162 postów
  • Zainteresowania:Kolekcjonowanie spłuczek
Odświeżam:
Podatek od wygranych
W wyniku nowelizacji ustawy wygrane w konkursach, grach i zakładach wzajemnych lub nagrody związane ze sprzedażą premiową, uzyskane w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, opodatkowane dotychczas progresywną skalą podatkową, objęto 10% zryczałtowanym podatkiem dochodowym na równi z takimi samymi przychodami uzyskanymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Gry i zakłady wzajemne urządzane i prowadzone na podstawie przepisów obowiązujących w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Konfederacji Szwajcarskiej będą korzystały z tych samych zasad opodatkowania oraz zwolnień podatkowych co gry organizowane w Polsce.

Źródło: http://www.is.waw.pl...e...p;sub5=

Więc, można będzie legalnie zapłacić podatek czy nie, bo prawnikiem to ja nie jestem :D
[nieregulaminowa stopka - reklama2000]

ładny podpis od reklama2000?Sprzedam za 5 PLN'ów. Płatność na AP, PP

versonix

versonix

Nowicjusz

• Oczekujący
  • 11 postów
dokładnie, chodzi tylko o podatek, firmy internetowe są zakładane w innych państwach, gdzie albo nie płacą, albo płacą bardzo niskie podatki (Isle of Man, Kuwejt, etc) Polski rząd więc nie zarabia na tym, przez co jest to "nielegalne". :)

miro71

miro71

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 11 postów
Nielegalne internetowe zawsze z lepszymi kursami

Poemat2014

Poemat2014

Stażysta

• Użytkownik
  • 63 postów

Tak hazard w Polsce jest nie legalny.

robikt

robikt

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

Trzeba założyć konto na netellerze, zrobić kartę net+ i wypłacać gotówę z bankomatu.

Mateusz432

Mateusz432

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 20 postów

W zasadzie to problem się zaczyna jeśli zarobki z bukmacherstwa będą duże, bo wtedy trzeba odprowadzić podatek. Niestety trudno jest to zrozumieć, że nie można korzystać z wszystkich serwisó, tylko z tych ze słabą ofertą, chyba nikt nie wierzy poza graczami, że można na tym zarobić. Ale co mnie to interesuje jak przecież zakłady sportowe nie są niemoralne, a poza tym są serwisy, na których można grać.

Bot Name

Bot Name
  • Advert

tst

tst

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

No właśnie w tej Polsce wsystko zaczyna się robić nielegalne

trawka

bukmacherstwo

nawet kasyna ( grywam sobie obecnie w kasynach internetowych bo nawet nie mogę sobie pograć w pokerka ze znajomymi w domu.....).

https://www.pankasyn...r-line-hot-spot

Myślę,ze ludzie powinni brac odpowiedzialność za to co robią. A nie państwo. 

Użytkownik tst edytował ten post 24 January 2018 - 14:33

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych