Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co inwestować

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

bitcoiny10

bitcoiny10

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

haha, dobre pytanie w co inwestować :D nigdy przecież nie ma pewniaków, trzeba obserwować

Bot Name

Bot Name
  • Advert

asha

asha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 9 postów

Afiliacje teraz są spoko 

aniaa

aniaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

Zawsze polecam inwestowanie w nieruchomości. Stały, pasywny dochód przy praktycznie zerowym ryzyku.

Anulka9

Anulka9

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Sport moda

Jest to dość niebezpieczne. Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem mniejszym bądź większym.

malwa

malwa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

Skoro mowa o kryptowalutach, to popularne jest teraz wydobywanie ich za pomocą koparek typu http://cyfrowakopalnia.pl/Kryptokoparki wykorzystują zaawansowane płyty główne z rzędem wydajnych kart graficznych. Według mnie to ma spory potencjał, tylko trzeba po to sięgnąć i  poświęcić nieco czasu na wdrożenie się.

ladygaga

ladygaga

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Warto podnosić swoje kompetencje poprzez różne kursy.

moneywoman

moneywoman

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

By zacząć zarabiać na forexie trzeba mieć przede wszystkim sporą wiedzę na ten temat, nie take chopsiup wchodze coś daje i wychodzę. No chyba, że chcemy "małpować" w tedy jest duża szansa na nieduże zyski :P 

temik

temik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 4 postów

Warto inwestować w firmę. Kolejny magazyn, oprogramowanie, sprzęt- jeśli firma się rozwija, warto w to inwestować.

malwa

malwa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 14 postów

W wirtualne waluty typu Bitcoin, Ethereum czy Zcash też warto inwestować icon_e_wink.gif Ale trzeba śledzić notowania, bo taki rynek dynamicznie się zmienia i raz możemy zyskać, raz stracić. A co poniektórzy, takie kryptowaluty pozyskują poprzez ich "kopanie" - wydobywanie dzięki sprzętowi (do kupienia na http://cyfrowakopalnia.pl/ ). Wszystko zależy od naszego budżetu ale perspektywa zysku jest spora.

mekyn

mekyn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Jeśli chodzi o inwestowanie w siebie to się zgadzam, że trzeba być konkurencyjnym na rynku pracy. Ale za to nie zawsze wykształcenie sprawi, że dostanie się dobrą pracę. I będzie się miało zabezpieczoną przyszłość. A dopóki teraz jest dobrze to można na tą przyszłość zaoszczędzić trochę grosza. A obrót tymi oszczędnościami pozwoli je tylko powiększyć. I tu były przedstawione różne sposoby inwestowania. Moim zdaniem każdy z nich jest dobry. Ale jak ktoś jeszcze nie znalazł niczego dla siebie to polecam zajrzeć na www.szkolenia-biznes.com.pl/inwestowanie-pieniedzy/ gdzie w kilku słowach mówią o inwestowaniu. Może to was przekona do inwestowania pieniędzy.

O i tu się zgodzę. Najlepiej inwestować w siebie  - wykształcenie, języki obce, kursy, szkolenia. Zdobywanie nowej wiedzy zawsze zaowocuje. Nie ma tylko pewności, kiedy :)

mekyn

mekyn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 8 postów

Zawsze polecam inwestowanie w nieruchomości. Stały, pasywny dochód przy praktycznie zerowym ryzyku.

No nie wiem ,czy to taki dobry pomysł. O nieruchomość trzeba jednak dbać, remontować, ubezpieczać. Jeśli nie jest to przysłowiowa kura znosząca złote jajka, a jedynie jakas stara stodoła na wsi, to raczej słaba inwestycja.

ingaa

ingaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 22 postów

Według mnie najlepszą inwestycją są nieruchomości i ziemia. Każdy potrzebuje mieć kawałek swojej przestrzeni i dach nad głową :)

wiktorr7

wiktorr7

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 21 postów

Możliwości zainwestowania pieniędzy jest mnóstwo. To, jakie będą odpowiednie zależy od możliwości i akceptowanego ryzyka. Jeśli szukacie inwestycji o niewysokim ryzyku i w miarę normalnych zyskach, to polisy inwestycyjne z UFK powinny się nadać. Vienna Life ma bardzo szeroki wybór funduszy UFK, w które można zainwestować, zerknijcie http://www.viennalif...forma-funduszy/

Bot Name

Bot Name
  • Advert

jjusti18

jjusti18

Stażysta

• Użytkownik
  • 52 postów

Ja tam nie znam się, ale z tego co słyszałam ostatnio to sporo ludzi inwestuje w hale magazynowe. Nawet mój znajomy aktualnie buduje z firmą http://depenbrock.pl dosyć sporą halę magazynową na 300 m.  Przypuszczam, że bardzo szybko będzie miał zrealizowany ten projekt bo czytałam jakiś czas temu o tej firmie i naprawdę niedrogo oraz efektywnie budują.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych