Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co inwestować

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

• Gość
zajmi sie bukmacherka!!! tylko tam można nieźle zarobić no chyba że nie masz pojęcia o sporcie!!!

No i wkładu jest 5 dych. :twisted:

Bot Name

Bot Name
  • Advert

kenny1987

kenny1987

Zaawansowany

• Zbanowany
  • 679 postów
bukmacherka roznie z tym bywa nieraz moze niezle wtopic jezeli chodzi o mnie to proponuje nobaner ale 5star promotions tej samje wm'ki w 5 star promotions reklamy sa z ZEWNATRZ a membersow 1000 tylko
<a href='http://www.zaczarowa...refid=kenny1987' target='_blank'></a>

szyszo3

szyszo3

Stażysta

• Oczekujący
  • 83 postów
Zobacz podobny watek:
http://www.szuwi.com...pic.php?t=13879

monika36

monika36

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów
a co myślicie o inwestowaiu w social lending? To nowa coraz bardziej popularna forma inwestowania, jest w Polsce kilka fajnych portali sl, np pożycz.pl więc warto rozważyć tą formę zarabiania w Internecie.

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122
O jak miło, że założyłaś te konto, żeby zareklamować owy serwis.

slightyboy

slightyboy

» Nie®efo®mowaln¥ ™ «

• Przyjaciel Forum
  • 2431 postów
  • Zainteresowania:To, tamto, siamto, owanto...
Social lending - owszem, fajny, ale tylko w przypadku dużego budżetu (jak większość wartościowych form inwestowania, więc "SL" ma na tym polu dużą konkurencję). Mnie skutecznie odstrasza maksymalny procent na jaki można pożyczyć pieniądze (21% w skali roku). :)

monika36

monika36

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 3 postów

O jak miło, że założyłaś te konto, żeby zareklamować owy serwis.

Jeżeli odebrałeś to jako reklamę to wybacz, nie taką miałam intencje.

Social lending - owszem, fajny, ale tylko w przypadku dużego budżetu (jak większość wartościowych form inwestowania, więc "SL" ma na tym polu dużą konkurencję). Mnie skutecznie odstrasza maksymalny procent na jaki można pożyczyć pieniądze (21% w skali roku). :)

No i właśnie o taką opinię mi chodziło :-) Co do maksymalnego procentu to masz rację, ja miałam jeszcze inne obawy: że trafię na pożyczkobiorcę który nie spłaci danej pożyczki i nie odzyskam ulokowanych pieniędzy, ale jak na razie (odpukać) nie miałam takiej sytuacji.

Użytkownik monika36 edytował ten post 14 May 2011 - 07:41

Markonix

Markonix

Maniak

• Użytkownik
  • 1375 postów
  • GG:3195122

czy widzisz tutaj reklamę jakiegoś serwisu social lending? Bo ja nie :-) Nie wiem, czy wiesz ale jest ich w Polsce kilka :-)

No i właśnie o taką opinię mi chodziło :-) Sama rozważam inwestowanie w social lending, ale obawiam się czy nie trafię na jakiegoś niewartościowego pożyczkobiorcę i będę miałą problem z odzyskaniem pieniędzy...

No wyobraź sobie, że widzę konkretny serwis w Twoim poście..

Nie polecam SL. Dużo zainwestowałem, około 10% pożyczek się spóźnia albo jest w windykacji. Ostatecznie gdzieś jestem na zerze.
Oprócz tego problematyczne jest zaliczanie dochodów pod koniec roku (różne opinie urzędów/prawników).

Kojocik

Kojocik

Stażysta

• Użytkownik
  • 85 postów

W co aktualnie można inwestować żeby nie stracić ale zarobić ??. Zarobek nie musi być duży.

Najlepiej zainwestować w... siebie! : )
Zainwestuj w wiedzę, nie wiem czym tam się interesujesz, ale jak połączysz biznes z pasją to osiągniesz ogromny sukces.

Mnie skutecznie odstrasza maksymalny procent na jaki można pożyczyć pieniądze (21% w skali roku)

Mi udało się dostać pożyczkę na 11% w skali roku (11% = oprocentowanie pożyczki + % dla operatora). Aukcja zamknęła się w mniej niż 10 minut, więc ja sobie cenię SL.
Gorzej wygląda to od strony inwestora. Przede wszystkim tak jak Marek pisał potrzebny jest kapitał i to nie mały. Ryzyko niepowodzenia inwestycji jest stosunkowo wysokie. Początki są trudne, ale później jak zdobędzie się znajomości inwestycje stają się pewniejsze. Generalnie jest dosyć specyficzna "zabawa" w zarabianie dla cierpliwych. Jestem na plusie jak na razie, jednak nie są z tego jakieś wielkie kokosy (niestety, trafiają się też i oszuści, obecnie mam 5% kapitału w windykacji).

Co do rozliczenia rocznego, większość opinii jest taka, aby rozliczać się na picie giełdowym. W sumie sytuacja podobna do getpaidu, bo też jest wiele opinii jak rozliczyć dochód pochodzący z internetu.

mirqu

mirqu

Wieloryb forumowy

• Użytkownik
  • 995 postów
  • Zainteresowania:PTRPTP
zainwestuj w siebie, w wiedze lub umiejetnosci,
podniesiesz umiejetnosci i je wykorzystasz - zysk gwarantowany

SCO

SCO

Uzależniony||Uzależniona

• Użytkownik
  • 1587 postów
Moim skromnym zdaniem SL są mało opłacalne :), sam chciałem w to wejść, ale jest dość niski procent (relatywnie do innych sposobów zarobku) i długi czas oczekiwania. Do tego dochodzi pewien procent ryzyka (niski bo niski ale jednak) gdzie to można nie odzyskać pożyczonych pieniędzy - a wtedy to już idziemy ostro w koszty.

Pozdrawiam

http://www.idealneupominki.pl - prezenty na każdą okazję!  A może zabawki dla dzieci - http://maxzabawki.pl :icon_biggrin:

annamichalczyk

annamichalczyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 2 postów

Moim skromnym zdaniem SL są mało opłacalne :), sam chciałem w to wejść, ale jest dość niski procent (relatywnie do innych sposobów zarobku) i długi czas oczekiwania. Do tego dochodzi pewien procent ryzyka (niski bo niski ale jednak) gdzie to można nie odzyskać pożyczonych pieniędzy - a wtedy to już idziemy ostro w koszty.

Pozdrawiam

Nie jestes odosobniony w tych obawach, wiele osób myśli podobnie dlatego powstał serwis http://kasomat.pl/

c4ash

c4ash

Dyskutant

• Użytkownik
  • 252 postów
Generalnie jesli juz inwestowac to w siebie. Zobacz co Cie interesuje, zobacz oferty pracy i porownaj, co mozesz zdobyc z obecnym doswiadczeniem i umiejetnosciami. Kolejna kwestia porozgladaj sie po ofertach i zobacz czego najwiecej poszukuja pracodawcy i czego w ich wymaganiach Tobie brakuje. Jesli jest cos, to moze Cie zainteresowac, to sprawdz czy jest jakas szansa na kurs doszkalajacy. Inwestycje w siebie sa najbardziej oplacalne. Wiem, bo sam tak postapilem.

Skoro jestesmy w temacie o GPTR, to zaproponuje jeszcze cos innego. Jest taka strona MFS, tam nie ma ustalonej kwoty za klik. Zarabia sie w udzialach, a udzialy sluza do przeliczania jaka czesc z zysku dostaniemy. Firma jest bardzo stara, ale wyplaca, ostatnia moja wyplata ze wczoraj. Najlepszym sposobem jest kupno reklamy, dostajemy od razu duza paczke udzialow, a i reklama na cos sie przyda :). Nie ma jednak zludzen, zarobek jest niewielki, z ostroznych wyliczen wychodzi, ze zwrot nastepuje po ok. 3-4 latach przy ostroznej inwestycji (czyli stosunkowo malej kwocie). Generalnie paczka 200 udzialow to koszt 25$, a 201 udzialow (1 udzial dostaje sie za zapis) to 0,0201$ dziennie. Wiec zwrot nastapi po 3,5 roku.
Zarobek jest wolny, ale przy odpowiedniej strategii, mozna cos wyciagnac z tego, zwlaszcza jesli macie jeszcze jakies kwoty na PP, AP, LR i nie macie co z tym zrobic. Ale to tak na marginesie...

Kartello3

Kartello3

Stażysta

• Użytkownik
  • 84 postów

Najpewniejsza inwestycja, to... inwestycja w siebie. Kursy, szkolenia. Na początek mogą być takie bezpłatne szkolenia marketingowe czy rozwoju osobistego, potem możesz przejść do płatnych. Wiedzy nikt Ci nie zabierze, a możesz ją potem z powodzeniem wykorzystać w celu wypracowania zysku.

petrus2

petrus2

Stażysta

• Użytkownik
  • 60 postów

A ja zdecydowałem się zainwestować pieniądze z myślą o przyszłej emeryturze. Nie mam wątpliwości, że obecny system emerytalny prędzej czy później się rozleci, a znając naszą nadwiślańską rzeczywistość, to będzie to prędzej. Poza tym wychodzę z założenia, w przyszłości zostanie wprowadzona powszechna emerytura minimalna , około 1000 zł, a resztę będziemy mieli z tego, co zaoszczędzimy. Wybrałem już odpowiedni fundusz emerytalny - https://www.esaliens.pl/pl/emerytura i jestem przekonany, że zasada "przezorny zawsze ubezpieczony" w moim przypadku sprawdzi się co do joty.

kiniatet

kiniatet

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

xxxxxxx

otind

otind

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

:)))))))

Kamil77

Kamil77

Początkujący

• Użytkownik
  • 49 postów

Ja inwestuję pieniądze w siebie, bo uważam, że tylko taka inwestycja przełoży się na wymierne korzyści. Chodzę na kursy, szkolenia, a ostatnio nawet podjąłem studia podyplomowe. Chcąc osiągnąć sukces na rynku pracy, trzeba stać się konkurencyjnym. 

oliles

oliles

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 1 postów

:))))))))

Bot Name

Bot Name
  • Advert

Fionnka009

Fionnka009

Początkujący

• Użytkownik
  • 32 postów

A nieruchomości? Ten kierunek wydaje mi się być najlepszym jeżeli chodzi o inwestowanie. Raczej ceny nieruchomości nie idą w dół. Jeżeli chcecie zainwestować w nieruchomości mieszkaniowe to polecam zapoznać się z ofertą firmy Status - zarządzanie osiedlami warszawa. Proponują oni nie tylko obsługę prawną i księgową waszych nieruchomości ale także wszystkie zadania administracyjne i zarządcze 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych